Jump to content
Toni_power

Τελική Ταχύτητα Από Τα Καμάρια Μας

Recommended Posts

Μαμά το cupra (1.4) φτάνει τα 235 σε κατηφόρα, stage2 τα 250 κ υβρίδιο δεν το έχω δοκιμάσει default_tongue.png

Κακως! Πρεπει να το τελικιασεις και με υβριδιο καλη μου!

Στάλθηκε από το SM-N910C μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

On 31/12/2015 at 0:30 ΜΜ, takisbrax said:

195 κοντερ? Μια χαρα παει

με πολο tdi 1.4 εχω γραψει 195 κοντερ με 4 ατομα μεσα και με ανοιχτη την πρωτη σκαλα στο air condition..και θα εγραφα σιγουρα 200 αλλα εκοψα γτ ειχε στροφη!

Link to comment
Share on other sites

Με εξάτμιση φίλτρο και πρόγραμμα e-tuners 1.2bar over κατάφερνα να πιάσω τα 260 σχετικά γρήγορα άλλα μέχρι εκεί... με το νέο setup φίλτρο εξάτμιση πρόγραμμα 1.5 bar over e-tuners  i/c και με sachs performance clutch kit το αμάξι είναι μέρα με την νύχτα η διαφορά!!! τα 260 έρχονται για πλάκα και ο δείκτης του κοντέρ πάει δύο δάχτυλα πιο κάτω από τα 260 που σταματάει να μετράει το κοντέρ... περιμένω να έρθει το elm327 για να το βάλω στο αμάξι να έχω όλα τα δεδομένα στην οθόνη μου και να δω πόσα πιάνει το αμάξι τελική αν δω τα 270+++ στην οθόνη μου  θα είμαι πολύ ευχαριστημένος με το passatάκι !!! ;) 

Edited by Toni_power
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Opel Astra G 2003 1.4 90 hp με 3 άτομα κατηφόρα προς Κόρινθο --> 205 (κοντερ) ένα κλικ πριν σκορπίσει

VW Golf V 1.4 122 hp με 2 ατομα --> 210 άνετα χλμ

Tiguan II 1.6 tdi 3 ενηλικά άτομα, 2 παιδιά, 2 καρότσια, 2 παιδικά καθίσματα και κλιματισμός στις 3000 στρ/λ 190 χλμ σε πολύ "ασφαλές" σημείο - Δεν ειμαι περήφανος γι αυτό αλλά το έκανα

Link to comment
Share on other sites

αμα βαλω φτερα....400 χιλιομετρα ανετα....με κραταει η βαρυτητα πισω στα 300+++

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago , Nikwlis said:

Opel Astra G 2003 1.4 90 hp με 3 άτομα κατηφόρα προς Κόρινθο --> 205 (κοντερ) ένα κλικ πριν σκορπίσει

VW Golf V 1.4 122 hp με 2 ατομα --> 210 άνετα χλμ

Tiguan II 1.6 tdi 3 ενηλικά άτομα, 2 παιδιά, 2 καρότσια, 2 παιδικά καθίσματα και κλιματισμός στις 3000 στρ/λ 190 χλμ σε πολύ "ασφαλές" σημείο - Δεν ειμαι περήφανος γι αυτό αλλά το έκανα

astra g εγγύηση για μία ζωή.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα και απο εμενα.

ειμαι κατοχος ενος ΜΑΜΑ polo GTI του 2010 σε ανοιγμα με peugeot 207 rallye με εξατμιση ΣΙΓΟΥΡΑ γιατι το εβλεπα.

ξεκινησε φουλ απο τα διοδια και αποφασησα να τον δοκιμασω πηγαινωντας τον με ταχυτητα D στο κιβωτιο,οχι σπορ η εκτος το ESP κλπ

μετα  τα διοδια στην τριπολεως πηγαινα να τον περασω και εκανε δεξια εως τα 200-210 που εκοψα εγω αν και το αυτοκινητο ειχε ψωμι ακομα..

 

IMG_3253 (2).JPG

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.