Jump to content
dimizark1986

Polo 6N Χειμερινα Ελαστικα Ζαντες 15''

Recommended Posts

Καλησπερα.... εχω ενα Polaki 6Ν 99 μοντέλο και ενδιαφερομαι να του βάλω χειμερινα ελαστικα. Μπορει καποιο μελος που εχει φορεσει και εχει χρησιμοποιησει ελαστικα να μου προτεινει καποια μαρκα ελαστικων. 1 εβδομαδα που ψαχνω τωρα εχω τρελαθει. ο καθενας μου λεει τα δικατου.... 

Link to comment
Share on other sites

Michelin alpin a5, pirelli sottozero 3, goodyear ultragrip 8, nokian wr d3, dunlop wintersport d4, bridgestone blizzak lm, continental ts 850

Οποιο και να βαλεις θα μεινεις ευχαριστημενος.

Μακρια απο κινεζικα

Sent from my iPhone5 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μια ειναι η μαρκα φιλε μου που την χρησιμοποιω πανω απο 13 χρονια! Gislaved αλλαααααα 2εκατοσταρικα τ 2 λαστιχα λιγοι ειναι οι ειδικοι που ξερουν για αυτο το λαστιχο...ακουσε με και δεν θα χασεις αρκει να βασταει κ η τσεπη..

Στάλθηκε από το LG-D855 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

https://m.youtube.com/watch?v=d2aqZebv3LM βάλε αυτό που κάνει και για Χιόνη και για βροχή και για το καλοκαίρι τα φοραω στο Passat μου και είμαι πολύ ευχαριστημένος.....
Link to comment
Share on other sites

Αν δεν κανω λάθος είναι καινούργιο λάστιχο

Οπότε οι εντυπώσεις σου είναι μονο για καλοκαίρι και βροχη

Περασε και ενα χειμώνα μ αυτα και μετα μας λες τις υπόλοιπες εντυπώσεις σου

Πάντως αν είναι τοσο καλο οσο υπόσχεται και δείχνουν τα τεστ, τοτε είναι το τέλειο λάστιχο

Δεν θα υπάρχει λόγος καλοκαιρινου και χειμερινου ελαστικου

Link to comment
Share on other sites

Εγω κανω 2 -3 ταξιδια πηγαινε-ελα καθε χρονο σε Ευρωπη πριν με το  lupo και τωρα με το πολακι και επειδη περναω απο Αυστρια που τον χειμωνα υποχρεωτικα χρειαζομαι M+S με τρικορφο χιονιου, εχω δοκιμασει τα  Michelin alpin a5,  goodyear ultragrip 8 και  continental ts 850, τα τελευταια ειναι τα πιο ησυχα και μαλακα με πολυ καλες αποδωσεις σε βρεγμενο. Τα goodyear ηταν νεροτσουληθρες ενω τα Michelin με το ζορι εβγαλαν τον δευτερο χρονο.

Edit: Μολις παραγγειλα τα καινουργια ts860 στα 280 ευρω, διαβασα πολυ καλες κριτικες, ελπιζω να μην με απογοητευσουν.

Edited by G.E.O.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.