Jump to content
MOUXTEROS

Δεν Παιρνει Μπροστα

Recommended Posts

παιδια  εχω 1 polo 2015 tdi bluemotion  εχω κανει  11000 km  και σημερα μου εκανε το εξης , εκανα μια διαδρομη 70km το παρκαρα και το αφησα κανα 2ωρο  γυριζο  μετα να το βαλω μπροστα  πηρε βεβαια μπροστα με την πρωτη αλλα μου εκανε ενα θορυβο κρα κρα κρα  κανο αλλα 40 km και σταματαω για να βαλω πετρελεο βαζο παλι μπρος παλι το ιδιο θορυβο   κσεχναο να σωησο το σταρτ/στοπ και σταματαο σε ενα φαναρι  και παο να ξεκινησω και δεν περνει μπρος μετα απο 2 προσπαθειες πηρε και οταν φτανω σπιτι μετα απο 70κμ λεω για να το δοκιμασω ξανα να δω  και δεν επερνε  εκανε τον θορυβο αυτο και σαν να δουλευε με πολυ χαμηλες στροφες κανοντασ αυτο το κρακ κρακ κρακ  σαν να ξεψυχουσε   μετα δοκιμασα με καλοδια να δω μηπως ειναι η μπαταρια  το εβαλα και πηρε με την πρωτη χωρις θορυβο  το δοκιμασα καμια δεκαρια φορες και αυτος ο θορυβοςκαι το προβλημα σαν να μην υπηρχαν και λεω αν ηταν η μπαταρια δεν επρεπε να ειχε φορτιση με τοση αποσταση που εκανα??? και αν ηταν βραχυκυκλωμενη παλι  και που του εδωσα ρευμα με καλοδια δεν θα επρεπε να μην περνει μπροστα   ???   παρακαλω πολυ οποιος γνοριζει επι του θεματος ας απαντηση 

Edited by activious
Link to comment
Share on other sites

Δες το link του Polakia TDI και τσέκαρε και το δικό μου πρόβλημα στο παρακάτω link

http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?showtopic=60516

 

Περιγράφω αναλυτικά το πρόβλημα μου!

Link to comment
Share on other sites

Δες το link του Polakia TDI και τσέκαρε και το δικό μου πρόβλημα στο παρακάτω link

http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?showtopic=60516

 

Περιγράφω αναλυτικά το πρόβλημα μου!

και οι 3 το ιδιο προβλημα εχουμε  και το ιδιο αυτοκινητο ακριβως

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.