Jump to content
geopaokgr

Επιλογή Ελαστικών 235/45 R17 97W

Recommended Posts

Ε πες τα ρε φιλε  κιολας

Τα εχεις φορεσει; πες. Πες μας διάσταση σε τι αυτοκίνητο κρατηματα φθορα κτλ

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα,

Και εγώ έβαλα πριν λίγες μέρες στο Passat (B6) ελαστικά Hankook και συγκεκριμένα τα ventus prime 3 την καινούργια σειρά της Hankook.

Τώρα αν έκανα καλά ή όχι η ιστορία θα το δείξει.

Ξέρω ότι τα Hankook δεν είναι το top class όπως τα Michelin αλλά ελπίζω να με δικαιώσουν στην σχέση value for money.

Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλή επιλογή φίλε εγώ έχω το παλιό πέλμα της hankook το ventus v12 evo 2 k120 και μόνο καλά λόγια έχω να πω για το λάστιχο στον 1,5 χρόνο που τα έχω... έκανες ένα πολύ καλό value for money τώρα που θα αλλάξω διάσταση θα πάω σε 235/40/18 αυτά θα βάλω έχουν πολύ καλή αξιολόγηση 4.23 στα 5.00 !!!

Link to comment
Share on other sites

On 3/8/2016 at 5:46 ΜΜ, Guest said:

τελικα παρηγγειλα αυτα

Falken Ziex ZE914 235/45 R17 94W

το σαββατο θα τα περασω

το αν εκανα καλη επιλογη, θα το δειξει η ιστορια

Καλησπέρα!  Σκέφτομαι να παραγγείλω το ΖΕ 914.  Έχεις κάνει αρκετά χλμ για να σχηματίσεις εντυπώσεις?  Με ενδιαφέρει πιο πολύ να μάθω για συμπεριφορά στον βρεγμένο και για την φθορά τους.

Link to comment
Share on other sites

On 11/4/2016 at 1:25 ΜΜ, SpyrosD said:

Παιδιά καλησπέρα,

 

Και εγώ έβαλα πριν λίγες μέρες στο Passat (B6) ελαστικά Hankook και συγκεκριμένα τα ventus prime 3 την καινούργια σειρά της Hankook.

 

Τώρα αν έκανα καλά ή όχι η ιστορία θα το δείξει.

 

Ξέρω ότι τα Hankook δεν είναι το top class όπως τα Michelin αλλά ελπίζω να με δικαιώσουν στην σχέση value for money.

 

 

On 18/4/2016 at 11:36 ΠΜ, Toni_power said:

Πολύ καλή επιλογή φίλε εγώ έχω το παλιό πέλμα της hankook το ventus v12 evo 2 k120 και μόνο καλά λόγια έχω να πω για το λάστιχο στον 1,5 χρόνο που τα έχω... έκανες ένα πολύ καλό value for money τώρα που θα αλλάξω διάσταση θα πάω σε 235/40/18 αυτά θα βάλω έχουν πολύ καλή αξιολόγηση 4.23 στα 5.00 !!!

 

Τα Hankook εδώ και χρόνια είναι σε συνεργασία με την vw και είναι μάρκα πρώτης τοποθέτησης από το εργοστάσιο.

Link to comment
Share on other sites

Είναι πολύ αξιόπιστα λάστιχα, όχι κορυφαία αλλά καλό vfm. Και η audi τα φοράει σε πολλά μοντέλα της

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.