Jump to content
activious

Κλείδωμα Θεμάτων / Παρουσιάσεων

Recommended Posts

Αγαπητά μέλη θα ήθελα να σας ενημερώσω πως το Σάββατο 21/11/2015 θα γίνει μαζικά κλείδωμα όλων των παρουσιάσεων.

Όσα μέλη πρόκειται να προσθέσετε περαιτέρω στοιχεία στις παρουσιάσεις σας(παλιες ή νεες), θα μπορείτε να μου στέλνετε π.μ. για να με ενημερώνετε προκειμένου να ξεκλειδώσω το θέμα.

Με εκτίμηση,

activious

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

εγω να ενημερωσω οτι τρεχει απο παρασκευη το προτζεκτ μου κυριε ακτιβιους και επομενως θα ερθω δριμυτερος με φωτο απτο επομενη δευτερα που θα γυρισω και ελλαδα και θα ειναι κοντα στην ολοκληρωση του awd που τρεχω.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Το αρνητικό στο forum, είναι ότι έμειναν ανοιχτά τόσο καιρό.

Με αποτέλεσμα αντί να γράφονται σημαντικά πράγματα στις υποενότητες να χαθεί τόση πληροφορία,

ή να γέμισουν offtopic.

 

Το forum είναι για να βοηθάει το ένα μέλος το άλλο, δεν είναι μόνο προβολή.

Υπάρχει και το facebook

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

εγω να ενημερωσω οτι τρεχει απο παρασκευη το προτζεκτ μου κυριε ακτιβιους και επομενως θα ερθω δριμυτερος με φωτο απτο επομενη δευτερα που θα γυρισω και ελλαδα και θα ειναι κοντα στην ολοκληρωση του awd που τρεχω.

τωρα που τα φτιαχνω ,βλεπω τι εχεις κανει στο αμαξι σου....εμεινα με το στομα ανοικτο...μπραβο....

το δικο σου αφου εχεις να προσθεσεις ,θα το αφησω ανοικτο..αν παλι ακατα λαθος το κλειδωσω,στειλε μου ενα μηνυμα να το ανοιξω...

 

απλα στειλε μου και το link που θες να ανοιξω γιατι βλεπω πανω απο ενα δικα σου..

Edited by activious
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ενταξει .ευχαριστω...

ναι παραπανω απο οσο λεω τι κανω,που το βρισκω ,ποσο κανει,και πως ειναι...αν πετυχε..δεν ξερω!!!εχουμε παρει και καλα εχουμε παρει και μαλακιες...δυστηχως στο προγραμμα ολα...παντως οκ αμα διαβασουν εχει πολυ υλικο το φορουμ πλεον...

Edited by quicksilver
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.