Jump to content
Guest

Weekly Night Out @ Θεσσαλονικη - Κυριακη 10/1/2016 - 18:00 Nouvelle

Recommended Posts

Αγαπητά μας μέλη,

Το Hellenic VWClub διοργανώνει την Κυριάκη 10/1/2016 και ώρα 18:00, συνάντηση για καφέ, μπυρα ή ότι άλλο τραβάει η όρεξη μας στο Nouvelle στo Ωραιοκαστρο(χάρτης εδώ). Θα συζητήσουμε για τα αυτοκίνητα μας, τα επόμενα σχέδια που έχουμε για αυτά, για τις μελλοντικές μας συναντήσεις και για οτιδήποτε άλλο έχουμε κατά νου.

Σας περιμένουμε όλους στην παρέα μας, είτε είστε φίλοι-κάτοχοι αυτοκινήτων Volskwagen σε εργοστασιακή μορφή είτε βελτιωμένων. Απλα φορέστε τα γνήσια αξεσουάρ της λέσχης μας για να διαδώσουμε την τρέλα μας.

Φυσικά όπως σε κάθε μας συνάντηση έτσι και σε αυτή μπορείτε να έρθετε μόνοι ή με την παρέα σας μια και οι συζητήσεις μας δεν περιορίζονται στο τομέα της αυτοκίνησης!

δηλωστε μας την παρουσια σας για την καλυτερη οργανωση μας

τηλεφωνο επικοινωνιας 6931193154 Ηλιας
~~~~
Σας περιμένουμε όλους στην παρέα μας, είτε είστε φίλοι-κάτοχοι αυτοκινήτων Volskwagen σε εργοστασιακή μορφή είτε βελτιωμένων. Απλα φορέστε τα γνήσια αξεσουάρ της λέσχης μας για να διαδώσουμε την τρέλα μας.

Φυσικά όπως σε κάθε μας συνάντηση έτσι και σε αυτή μπορείτε να έρθετε μόνοι ή με την παρέα σας μια και οι συζητήσεις μας δεν περιορίζονται στο τομέα της αυτοκίνησης!

 

 
~~~~
Συνδεθείτε μαζί μας στα κοινωνικά δίκτυα: ακολουθήστε μας στο icon-social_twitter.png | κάντε μας Like στο icon-social_facebook.png | δείτε μας στο icon-social_youtube.png
Σημαντικές σελίδες: Κάρτες Μέλους | Αγγελίες Αξεσουάρ | SmartPhones App
Τηλέφωνο επικοινωνίας: 6999 VWCLUB6999 892 58217:00 - 19:00

 
 
Υπενθυμίζουμε ότι αναζητούνται VIP μέλη που επιθυμούν να αναλάβουν την ευθύνη οργάνωσης των συναντήσεων. Δείτε πληροφορίες κάνοντας κλικ εδώ!
~~~~
 
Link to comment
Share on other sites

χρονια πολλα και καλη χρονια να εχουμε και με περισσοτερες συμμετοχες απο τα μελη και φιλους μας στις συναντησεις μας

 

ας ξεκινησουμε δυναμικα φετος

 

φυσικα παρων

Link to comment
Share on other sites

Θα προσπαθήσω κι εγώ να έρθω.

Στάλθηκε από το D5803 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Πρώτη δυναμική συνάντηση για το 2016!!!

Have fun!

Link to comment
Share on other sites

Kαλημερα παιδια χρονια πολλα και καλη χρονια!!!! Απο Θεσσαλονικη ειμαι και εγω,θα προσπαθησω να ερθω αν ειναι!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά σε όλη την παρέα θα προσπαθήσω να έρθω και εγώ

Link to comment
Share on other sites

Εγώ δυστυχώς αυτή την Κυριακή έχω κανονίσει να πάω στο Άγιο όρος και δεν θα μπορέσω να παραβρεθώ αλλά στην επόμενη συνάντηση θα μαι σίγουρα παρών..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.