Jump to content
dimkok

Αδυναμία Επικοινωνίας Με "mode" Σε Νεα Πηγή Ήχου

Recommended Posts

Εχω το Golf VII 2014 DSG (αυτοματο)

Μου εστειλαν μια πηγή απο Κινα

 http://www.aliexpress.com/item/Android-4-4-Fit-Volkswagen-VW-Golf-7-2013-2014-2015-Car-DVD-Player-GPS-TV/32279858273.html?spm=2114.01020208.3.9.AA28XS

Μετα την σύνδεση ολα δουλευαν καλά εκτος απο το mode πλήκτρο που ήταν μονιμως αναμένο και ανενεργο

Το συγκεκριμένο ανοίγει στο εργοστασιακό ενα παράθυρο που ρυθμίζει normal, sport, eco και στα μηχανή και στις ταχύτητες Εχει αντιμετωπίσει κάποιος το ίδιο πρόβλημα ή ξέρει κάπου που μπορεί να έχουν εμπειρία? Ο τεχνίτης που έκανε την σύνδεση εχει σηκώσει τα χέρια και ο αντιπρόσωπος εκει (Κινα) υπεκφεύγει 

 

Ευχαριστώ

Δημήτρης 

Link to comment
Share on other sites

Προφανως δεν ειναι συμβατή με το mode. έψαξες καλά μέσα στης ρυθμίσεις της οθόνης? στην οθόνη στα όργανα εμφανίζεται για να μπορείς να το επιλέγεις απο εκεί?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Επικοινώνησα με τον Κινέζο. Ζήτησε φωτο του έστειλα. Πολυ ευγένια αλλα λογια του αερα. Τελικα μου ειπε αφου ειδε και την φωτο του εσωτερικου οτι "μπορουσα" να το τοποθετήσω ( το ειχα κάνει ήδη φυσικά). Παρα τα συνεχη mail μου ελεγε αλλα αντ αλλων. Το προβλημα ειναι οτι το mode ειναι συνέχεια αναμενο. Βρήκα σχετικό video  και ειδα οτι το mode  μετα το installation ειναι σβηστό. Αρα ή ειναι sofware  προβλημα ή καπου εχει βραχυκυκλώσει. Ο τεχνιτης που το έβαλε εχει σηκώσει τα χέρια και σε εναν δυο αλλους που ρώτησα με έστελναν στον πρώτο. Το παράξενο ειναι οτι ολα τα αλλα δουλεύουν θαυμάσια.

 

Ευχαριστώ για την απάντηση

Δημήτρης

Link to comment
Share on other sites

τράβηξε ενα βίντεο αν δεν σου κάνει κόπος και ανέβασε το εδώ μήπως και βρεθεί κάποιος να σε βοηθήσει!

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.