Jump to content
GOLFAKI 4

#1 Πανελλήνια Συνάντηση 2016, 24-27 Μαρτίου, Ηράκλειο Κρήτης

Recommended Posts

Καλησπέρα παιδιά. Θα χρειαστώ και εγώ 2 μπλουζάκια σε μέγεθος (Large). Η πληρωμή μπορεί να γίνει όταν με το καλό μας έρθετε ; Επίσης μέχρι ποτέ μπορούμε να ενημερώσουμε σε ποιες εκδηλώσεις θα πάρουμε μέρος ; Και κάτι τελευταίο . Έχετε ψάξει το θέμα του parking ;Γιατί στο ξενοδοχείο θα είναι αρκετά δύσκολο να παρκάρετε όλοι μαζί 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά. Θα χρειαστώ και εγώ 2 μπλουζάκια σε μέγεθος (Large). Η πληρωμή μπορεί να γίνει όταν με το καλό μας έρθετε ; Επίσης μέχρι ποτέ μπορούμε να ενημερώσουμε σε ποιες εκδηλώσεις θα πάρουμε μέρος ; Και κάτι τελευταίο . Έχετε ψάξει το θέμα του parking ;Γιατί στο ξενοδοχείο θα είναι αρκετά δύσκολο να παρκάρετε όλοι μαζί 

Καλησπερα,

Για τις μπλουζες επειδη εχει παρελθει η ημερομηνια παραγγελιας θα πρεπει να μιλησεις με το μελος lupakos.

Καλο θα ειναι να μας ενημερωσετε οσο το δυνατον πιο γρηγορα ωστε υπολογισουμε τις λεπτομέριες.

Τελος για το ξενοδοχειο γνωριζουμε ακριβως τις δυσκολιες της περιοχης.

Ευχαριστουμε παντως για την επισημανση.

Sent from my HUAWEI GRA-L09 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Λιγότερο από μία εβδομάδα έμεινε για την εκδρομή μας... οε οε οε οε!

Κρήτη here we come!!!

Link to comment
Share on other sites

Εισιτήρια check

ξενοδοχείο check

βαλίτσες check

να περάσουν και οι δυο μέρες και δεν θέλουμε τίποτε άλλο......

Τα μέλη που θα ταξιδέψουν από Αθήνα καλό θα είναι να βρίσκονται στο λιμάνι στις 19:30

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Καλή διασκέδαση! Περιμένουμε τις πρώτες φωτογραφίες από το καράβι αλλά και όλη την εκδρομή!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήθηκε το σχετικό άλμπουμ για να μπορέσετε να ανεβάζετε τις φωτογραφίες. Δείτε το εδώ!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια.

Νικος απο Ηρακλειο κρητης με Scirocco.

που πρεπει να απευθυνθω για να συμετασχω στην εκδρομη;

Edited by Nick93
Link to comment
Share on other sites

δεν ξερω αν προλαβαινεις...

οποιο απο τα παιδια που ειναι στην Κρητη και διαβασει εδω,ας στειλει με p.m ενα μηνυμα με το κινητο στο φιλο μας...

Link to comment
Share on other sites

Θα ενημερωθει το θεμα αμεσα

Να κοιμηθουμε λιγο ακομα

Sent from my HUAWEI GRA-L09 using Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Επίσης δείτε το βίντεο που προβλήθηκε στην διάρκεια της κεντρικής εκδήλωσης.

https://youtu.be/MkG0oWMUyjU

Link to comment
Share on other sites

Δείτε στο κανάλι μας στο YouTube στιγμιότυπα από την εκδρομή.

https://youtu.be/zwR1UAVsrNw

Link to comment
Share on other sites

Nice!!!

Για το λίγο που παρεβρέθηκα εκεί, ωφείλω να ομολογήσω πως η επιλογή της Κρήτης ήταν ΤΕΛΕΙΑ! 

Όσοι δεν ήρθατε χάσατε! Και λυπάμαι πολύ που χρειάστηκε να φύγω εκτάκτως μόλις στην 1η μέρα μας.

Link to comment
Share on other sites

Άλλη μία πετυχημένη Πανελλήνια εκδρομή έλαβε τέλος!!! Ένα ΜΕΓΑΛΟ μπράβο :thumbsu: και ένα ΜΕΓΑΛΟ ευχαριστώ  :thumbsu:στα παιδιά που έτρεξαν για να οργανώσουν όχι Πανελλήνια αλλά......... άθλο θα έλεγα!!! Πάλι καλά που δεν φάγαμε κανά απαγορευτικό λόγω μποφόρ των προηγούμενων ημερών!!! Απίστευτη η όλη παρέα, απίστευτο το ταξίδι, ό,τι και να πω θα'ναι λίγο!!! Το σίγουρο είναι ότι όποιος δεν μπόρεσε να έρθει απλώς έχασε!!!!!

Υ.Γ.1 Αφού δε μας πέταξαν από το καράβι πάλι καλά!!! :lol:

Υ.Γ.2 Ευτυχώς που υπήρχαν μεγάλα τραπέζια για πρωινό!!!! :whistling:  :whistling:

Υ.Γ.3 Πολύ φαί ρε αδερφάκι μου!!!! :lol::lol::lol:

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Αναρτήθηκαν στο άλμπουμ της εκδρομής λίγες φωτογραφίες από την πρώτη χρήση του drone της λέσχης.

Με το καλό να δούμε στις επόμενες εκδηλώσεις περισσότερες φωτογραφίες και βίντεο!

Link to comment
Share on other sites

Και αφου πηρα φορα, θα σχολιασω και την ( επιτυχία ) της πανελληνιας συγκεντρωσης.

Επιτυχημένη μια συγκέντρωση κρινεται απο τις συμμετοχές που εχει και οχι αν περασατε εσεις καλα. Οταν ενα κλαμπ η αλλος συλλογος εχει χιλιαδες μελη. Οταν γινεται πανελληνια συγκέντρωση και μαζευστε 10 ατομα, ειναι ο ορισμος της αποτυχημενης συγκέντρωσης- εκδηλωσης.

Φυσικα σ αυτο επαιξε ρολο στο οτι η κρητη ηταν απωθημένο κάποιον του δ.σ. που θελανε να πανε εκει.

Και δεν κοιταξαν να βρουν μια περιοχη που να συνδραμει στην επιτυχία της συνάντησης 

Link to comment
Share on other sites

Είδαμε και στη Θεσσαλονίκη που ήρθαμε πόσοι Θεσσαλονικείς συμμετείχαν! 

Τελος πάντων, η λέσχη μας προσπαθεί να διοργανώνει εκδρομές σε διαφορετικά σημεία όλης της Ελλάδας όπως και έχει γίνει μέχρι τώρα!

Όποτε για την λεγόμενη "αποτυχημένη συγκέντρωση¨ έχουν ευθύνη ΟΛΟΙ όσοι μπορούν και δεν συμμετέχουν όταν επισκεπτόμαστε την πόλη τους! 

Για να λέμε τα πράγματα ως έχουν χωρίς κακές προθέσεις!!!

Edited by ta6ape
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Η κριτική αποτελεί δικαίωμα του καθενός όμως θα πρέπει να γίνεται με τον τρόπο και για σωστό σκοπο.

Επιτυχημένη κρίνεται μια συνάντηση για πολλούς λόγους.

Αρχικά για συμμετοχές, ύστερα αν τηρήθηκε το πρόγραμμα επίσης αν οι συμμετέχοντες πέρασαν καλά. Αν όλα όσα ανακοινώθηκαν εξ αρχής κάλυψαν τις απαιτήσεις όλων και αν τα χρήματα που καταβλήθηκαν έπιασαν τόπο.

Οπότε νομίζω κανείς που δεν ήρθε Δεν έχει γνώμη για το αν ήταν επιτυχής συνάντηση η Οχι.

Ο προορισμός που επιλέγεται προκύπτει από τα δελτία αξιολόγησης που συμπληρώνουν τα μέλη.

Όποιος έχει αμφιβολία υπάρχουν τα εν λόγω στο αρχειο της λέσχης. Θεωρώ πως θα ήταν πιο αποδεκτό από το να κουνά επιδεικτικά το δάχτυλο προς αποθέωση του πλήθους.

Τέλος προσωπικά και χωρίς να αποτελεί άποψη του υπολοίπου ΔΣ θα συμφωνήσω με τον Αντώνη πως η Πανελλήνια της Θεσσαλονίκης ήταν μια από τις πιο αποτυχημένες σε θεμα προσέλευσης κόσμου Αφού μονο την ημέρα της φωτογράφισης συγκινήθηκε μια πόλη που εδώ και 3 χρόνια προσπαθεί να βρει έναν σ.σ. να αναλάβει με επιτυχία.

Σαν Δημήτρης δεν θα σχολιάσω τπτ άλλο εδώ. Όποιος θέλει μπορούμε να συζητήσουμε επί προσωπικού ότι θέλει.

Sent from my HUAWEI GRA-L09 using Tapatalk

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago , ta6ape said:

Είδαμε και στη Θεσσαλονίκη που ήρθαμε πόσοι Θεσσαλονικείς συμμετείχαν! 

Τελος πάντων, η λέσχη μας προσπαθεί να διοργανώνει εκδρομές σε διαφορετικά σημεία όλης της Ελλάδας όπως και έχει γίνει μέχρι τώρα!

Όποτε για την λεγόμενη "αποτυχημένη συγκέντρωση¨ έχουν ευθύνη ΟΛΟΙ όσοι μπορούν και δεν συμμετέχουν όταν επισκεπτόμαστε την πόλη τους! 

Για να λέμε τα πράγματα ως έχουν χωρίς κακές προθέσεις!!!

Δεν θα απολογιθω εγω για ολους τους θεσσαλονικεις. Εγω ημουν.

Πιστεύω ότι στη Θεσσαλονίκη ηταν απο τις πιο επιτυχημενες συγκεντρωσεις, ηταν όλα τα ενεργα μελη της Θεσσαλονίκης 

Link to comment
Share on other sites

55 λεπτά πριν , ilias.gr said:

Δεν θα απολογιθω εγω για ολους τους θεσσαλονικεις. Εγω ημουν.

Πιστεύω ότι στη Θεσσαλονίκη ηταν απο τις πιο επιτυχημενες συγκεντρωσεις, ηταν όλα τα ενεργα μελη της Θεσσαλονίκης 

Προσωπικος σαν μελος της λεσχης θα σου μιλησω λιμανιοτικα.....εκτος απ τη θεσσαλογικη εχεις ερθει σε αλλη εκδρομη?

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Και αφου πηρα φορα, θα σχολιασω και την ( επιτυχία ) της πανελληνιας συγκεντρωσης.

Επιτυχημένη μια συγκέντρωση κρινεται απο τις συμμετοχές που εχει και οχι αν περασατε εσεις καλα. Οταν ενα κλαμπ η αλλος συλλογος εχει χιλιαδες μελη. Οταν γινεται πανελληνια συγκέντρωση και μαζευστε 10 ατομα, ειναι ο ορισμος της αποτυχημενης συγκέντρωσης- εκδηλωσης.

Φυσικα σ αυτο επαιξε ρολο στο οτι η κρητη ηταν απωθημένο κάποιον του δ.σ. που θελανε να πανε εκει.

Και δεν κοιταξαν να βρουν μια περιοχη που να συνδραμει στην επιτυχία της συνάντησης 

Ηλία θα βγάλω το καπέλο του Admin και του μέλους του δσ και θα σε ρωτήσω απλά και σταράτα. Που αλλού έχεις έρθει εκτός από την πανελλήνια στην πόλη σου?

Γιατί υπάρχουν μέλη έρχονται σε κάθε πανελλήνια όπου και αν είναι και θεώρησαν και αυτή πετυχημένη. Και βγάζω απέξω τον εαυτό μου που έρχομαι Ελλάδα μόνο και μόνο για τις πανελλήνιες.

Και τέλος, τι ζόρι τραβάς ρε Ηλία τώρα τελευταία???

Sent from my Sony Xperia Z3 Dual using Tapatalk Pro

Link to comment
Share on other sites

Κοιταξε φιλε

Σε οποια βολευε, σ αυτη πηγα.

Δεν ξέρω αν το ξέρεις αλλα κάποιοι δουλεύουν,  εχουν οικογένεια,  υποχρεώσεις κτλ

Και παρα λιγο ουτε στη Θεσσαλονίκη να μην πηγαινα λογο υποχρεώσεων 

Και λοιπον που λες φιλε, και γω αν οπου πήγαινα ηταν η τζάμπα  η πολυ χαμηλη τιμη λογο μιζας, και γω ενδεχομένως να ακολουθούσα παντου. Αν δεν ειχα υποχρεώσεις οπως προειπα

Για παράδειγμα σκεφτόμουν να ερθω με τη γυναίκα μου στην αρτα, αλλα οταν κοιταξα στο μπουκιγκ για τιμες στο ξενοδοχείο που κλεισατε, ε ειπα αυτη πανε να τη βγαλουν τζάμπα. 

Στο μπουκιγκ ηταν πιο χαμηλα οι τιμες ανα δωματιο απ οτι ειχατε εσεις κανονισει.

Πως γινεται αυτο; φυσικα κάποιοι την βγαλαν τζαμπανταν

Δεν τραβαω κανενα ζορι, απλα εσεις τον τελευταίο καιρό το εχετε ξεφτυλισει, γι αυτο και η συμπεριφορά μου

Και στο κατω κατω δε λεω σε κατι ψεματα, απλα τα λεω εξω απ τα δοντια

Ισως δεν εχετε συνηθεισει να σας μιλαν αντρικια. Μονο να σβηνετε τα ποστ ξερετε

Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα λοιπόν να μου αποδείξεις πως περνούμε μίζα και παμε τσάμπα στις εκδρομές.

Να το αποδείξεις όμως.

Sent from my HUAWEI GRA-L09 using Tapatalk

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.