Jump to content
GOLFAKI 4

#1 Πανελλήνια Συνάντηση 2016, 24-27 Μαρτίου, Ηράκλειο Κρήτης

Recommended Posts

6 hours ago , KOSTAS MK5 said:

Εγω θα μιλησω τελευταίος σαν ταμίας της λεσχης δεν θελω να βρίσω ουτε να ρίξω ευθύνες σε κανενα.Ηλια αν ηθελες και ειχες σκοπο να φυγεις θα μπορουσες να το κανεις χωρις να δημιουργήσεις εντυπώσεις αν δεν σου κανει το φορούν και η λέσχη εισαι ελεύθερος αν μετάνιωσες για τα λεφτα που εδωσες μπορω να στα στειλω πισω γτ τα εχω στο ταμειο μου δεν τα εφαγα οπως λες. Λυπάμαι που κατηγορείς και σκεφτεσαι ετσι για ατομα που δεν τα ξερεις , καλο στη ζωή σου ειναι να μιλας με απόδειξεις παντως οτι ωρα θες τα βιβλία του ταμειου και τις λεσχης ειναι στη διάθεση οποίου εχει την παραμικρή υποψία οτι γινετε υπεξαίρεση χρημάτων .οσο για το περιστατικό με την τουρτα της λεσχης όταν αποφάσισες να γινεις συντονιστής ενημερωθηκες για το πως λειτουργεί ακριβως το σύστημα πληρωμών και συμφώνησες σου ειπαμε λοιπον οτι για την τουρτα θα φερεις αποδειξη και θα παρεις τα λεφτα σου εςυ παρόλα αύτα ζήτησες λεφτα χωρις αποδειξη δημιουργώντας θεμα και μάλιστα σου φαινόταν και λογικο να δωσει το ταμειο χρηματα ετσι χωρις αποδειξη όσα ειπες εςυ χωρις να σε ενδιαφερει πως θα το καλυψώ εγω μετα κοιτάξες μονο την παρτυ σου και να παρεις τα λεφτα σου . Εμεις εδω δεν εχουμε φάει κανενος λεφτα και δουλεύουμε σαν ομαδα για να βρισκουμε λύσεις . Εγω δεν ειχα τετοια όνειρα όταν ανέλαβα, να μοιράζω δλδ ετσι λεφτα σε όποιον ζητάει. Αν δεν σου κανουμε και δεν θες μπορεις να φυγεις η μπορεις να μεινεις να μην μας ψηφισεις στις επόμενες εκλογες κοινός να μας αλλαξεις και να δοκιμάσεις και εσυ την τυχη σου στο ΔΣ αλλιως την κακόβουλη κριτική κρατά την για σενα και μονο, δεχομαι την κακή κρητική οχι ομως την κακόβουλη . Εγω δεν θα σου πω ποςα εφαγα στο ΔΣ 3 χρονια και αν την εβγαλα τςαμπα οπως λες αλλα ποςα εχω δωςει απο την τςεπη μου και συνεχίζω να δινω μπορω να στα γραψω σε pm .Σκεψου αν πρεπει να ζητήσεις συγνωμη σε ατομα που εξέθεσες και εκρινες χωρις να τα γνωρίζεις .Η συγνωμη και καθυςτεριμενη ειναι συγνωμη .καλο βραδυ

φιλε δεν ειχα σκοπο να φυγω απο το κλαμπ, και αφου θα φυγω να τα γαμησω ολα και μετα

δεν ειπα οτι βγαζετε λεφτα, ειπα οτι ισως εχετε καποια προνομια

φυσικα και δεν θελω λεφτα πισω, δεν μου χρωστατε τιποτα ουτε και γω πιστευω

για την τουρτα εγραψα πριν, το λαθος μου ηταν που πηγα σε ιδιωτη

ειπα πως δεν με ενδιαφερει πως θα καλυψεις τα λεφτα της τουρτας; εισαι  σιγουρος γι αυτο; δεν θυμαμαι κατι τετοιο

δεν ειπα ρε παιδια οτι κοβετε μισθο αλλα οτι ισως υπαρχουν καποια προνομια στις εκδρομες. εκτος και αν απλα δεν το ψαχνατε τοσο πολυ με τις τιμες λογο χρονου, λογο δουλειας η γενικα λογο υποχρεωσεων. Τοτε ναι, σας οφειλω μια συγνωμη

εχετε δουλεψει παρα πολυ καποιοι γι αυτο το κλαμπ και το αποτελεσμα ειναι καταπληκτικο. καποιοι εχουν δωσει και χρημα οπως εχουν πει. Απλα ο τροπος που λειτουργει τον τελευταιο καιρο δεν ειναι και ο καλυτερος

Link to comment
Share on other sites

Ηλία, go offline and enjoy life man. Get a life

Sent from my Sony Xperia Z3 Dual using Tapatalk Pro

Link to comment
Share on other sites

φιλε δεν ειχα σκοπο να φυγω απο το κλαμπ, και αφου θα φυγω να τα γαμησω ολα και μετα

δεν ειπα οτι βγαζετε λεφτα, ειπα οτι ισως εχετε καποια προνομια

φυσικα και δεν θελω λεφτα πισω, δεν μου χρωστατε τιποτα ουτε και γω πιστευω

για την τουρτα εγραψα πριν, το λαθος μου ηταν που πηγα σε ιδιωτη

ειπα πως δεν με ενδιαφερει πως θα καλυψεις τα λεφτα της τουρτας; εισαι  σιγουρος γι αυτο; δεν θυμαμαι κατι τετοιο

δεν ειπα ρε παιδια οτι κοβετε μισθο αλλα οτι ισως υπαρχουν καποια προνομια στις εκδρομες. εκτος και αν απλα δεν το ψαχνατε τοσο πολυ με τις τιμες λογο χρονου, λογο δουλειας η γενικα λογο υποχρεωσεων. Τοτε ναι, σας οφειλω μια συγνωμη

εχετε δουλεψει παρα πολυ καποιοι γι αυτο το κλαμπ και το αποτελεσμα ειναι καταπληκτικο. καποιοι εχουν δωσει και χρημα οπως εχουν πει. Απλα ο τροπος που λειτουργει τον τελευταιο καιρο δεν ειναι και ο καλυτερος

Αν εχεις σκοπο να τα γαμησεις ολα οπως λες καντο και απόμακρυνσου ολοι εμεις που αγαπάμε ολο αυτο ειμαστε εδω να αποκαταστήσουμε. Ολα τα ατομα του ΔΣ αγάπαμε και βοηθάμε ολο αυτο αφιλοκερδής και ανιδιοτελος ειναι λογικο λοιπον να κανουμε και λάθη και να υπαρχουν παράπονα οπως και λογικο ειναι να υπαρχουν παράπονα απο εμας προς τα μελη σε μια ανοιχτη ομαδα και κοινωνία συμβαινουν αυτα ομως σε καμια περίπτωση δεν λυνοντε ετσι .οπως βλεπεις μιλας και γραφεις ελευθερα δεν σου στέρησε κανεις το δικαίωμα ομως σαν VIP μελος εχεις το δικαίωμα σε λιγότερο απο ενα μηνα να παραβρεθείς στην Γενική συνέλευση είτε απο κοντα είτε διαδικτυακά και να κανεις ουσιαστικό διάλογο η ακομα να συντάξεις γραπτός τα παράπονα αλλα και τα λάθη μας και να τα στειλεις στην έδρα της λεσχης να εισαι σιγουρος πως ολα διαβάζοντε και ολα καταγραφοντε η κακόβουλη κριτική σου και ολων μας βοηθά και μαα κανει καλύτερους η κακή ομως μας προσβάλει προσωπικά .λαθοι κανουν όσοι δουλεύουν όσοι δεν δουλεύουν δεν κανουν τίποτα.τελος μεσα απο την συνδρομή σου εχεις και το δικαίωμα της ψήφου για να τιμωρήσεις όποιον θεωρείς οτι δεν κανει σωστα τη δουλεια του η ακομα και να πρωταγωνιστισεις στο επομενο ΔΣ ! Καλημερα καλη εβδομαδα

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και καλη εβδομάδα και σε σενα 

Δεν καταλαβες καλα, και ισως να μην το έγραψα εγω σωστα

Δεν ειπα αφου θα φυγω που θα φυγω ας τα γαμησω ολα. Δεν ειχα σκοπο να κανω τιποτα απ τα δυο

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και καλη εβδομάδα και σε σενα 

Δεν καταλαβες καλα, και ισως να μην το έγραψα εγω σωστα

Δεν ειπα αφου θα φυγω που θα φυγω ας τα γαμησω ολα. Δεν ειχα σκοπο να κανω τιποτα απ τα δυο

Επειδη λοιπον απο το γραπτό λογω γινοντε παρερμηνείες εγω σε περιμενω στη ΓΣ απο σκυπε να σου λύσω ολα στις απορίες όσον αφορα τα οικονομίκα ενοπιον ολων με διάλογο οχι με αντιδικίες δεν ειναι δικαστήριο εδω ουτε γήπεδο καλο εινσι να κρατάμε ο καθενας μας το επίπεδο . Δεν σε ξερω δεν με ξερεις δεν εχουμε δουλέψει μαζι ειναι αδικο να με βρίζεις και να σε βρίζω .Ημουν ΣΣ στην Αθήνα περυσι ησουν ΣΣ ειμαι ΔΣ αυτα δεν λυνοντε ετσι ουτε εδω με τετοιο τροπο .Σου θυμίζω οτι ειμαστε στο ιδιο μαγαζι με κοινούς στόχους και σκοπούς για το καλυτερο αποτέλεσμα αυτής της αυτοκινητιστικης κοινωνίας ειναι αδικο και δεν ευδοκιμεί η συνεργασία αν βλεπεις το ΔΣ ως αντίπαλο η κόντρα στα μελη δεν ειμαστε εδω για την δόξα ειμαστε περισσότερο εκτελεστικό και σχεδον καθολου διοικητικό κομματι . Αν θες μονο ΦΟΡΟΥΜ και καθολου ΔΣ μπορεις να το εκθέσεις ανοιχτα τον ΜΑΙΟ.Τελικα μετα απο 3 χρονια Καταλαβα οτι ειναι πολυ ωραια να στα ετοιμάζουν αλλοι και ΕΣΥ να περνεις το αμαξι σου και να πηγαίνεις βολτες και εκδρομές και να ειναι ολα ρολοι γιαυτο και στις εκλογες δεν ειδα καμια νεα υποψηφιότητα απο κανενα μονο κριτική αλλα δεν με ενοχλει γτ προσφέρω γτ αγαπω και γουσταρω την ομαδικότητα και την συνεργασία !

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ναι, ετσι είναι 

Δεν ειπα ρε παιδια τιποτα για οικονομικα  εκτος απο δωματια, και εισητηρια. Μετα που αναφέρατε τα εξοδα που εχει για να δουλέψει το κλαμπ, ανέφερα τα εσοδα που εχει το κλαμπ απο διαφορες προοθητικες ενεργεις. Εαν τρωγατε λεφτα θα χρωστουσατε οπως τα κόμματα και τα καναλια στις τραπεζες

Ευχαριστώ για την πρόσκληση σου παντως

Link to comment
Share on other sites

Λογικά κατά το Φθινόπωρο ...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Θελω να ηρεμήσουμε και μα δουλέψουμε ολοι μαζι η βοηθεια και η γνωμη σας μας κανει πιο σκεπτικόυς ολα τα μελη του ΔΣ να ξέρετε διαβάζουν και μελετούν τα παντα και εχουν εικονα για το τι γινετε σας το λεω παλι ειμαστε εκτελεστικό κομματι και καθολου διοικητικό όταν βρεθείς στη θεση μας θα το καταλαβεις πιο καλα. Ειχες μια εικονα σαν ΣΣ και ξερεις αν ειναι ευκολο η δυσκολο να μαζέψεις η να οργανώσεις μια ομαδα μια συναντηση σκεψου λοιπον τι εχουμε να διαχειριστούμε εμεις....!καλημερα ηλια και ελπιζω να σκεφτεις ξανα τα όσα ειπες και όπου κρίνεις ΕΣΥ να τοποθετηθείς παλι

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Όπως έγραψα και σε άλλο ένα θέμα:

Αφού ξεθυμάνατε όλοι, σας ενημερώνω πως οι moderators (local/ globals κλπ) θα καθαρίσουν ότι κρίνεται ως εκτός θέματος.

Επιπλέον από αυτή τη στιγμή, οι moderators (local/global) θα πράτουν αυστηρά με βάση τους όρους χρήσης αυτής της κοινότητας με τους οποίους όλοι σας έχετε συμφωνήσει κατά την εγγραφή σας. Κατά συνέπεια, θα μπορούν να διαγράφουν δημοσιεύσεις που κρίνουν πως δεν ακολουθούν τους όρους χρήσης, θα έχουν το δικαίωμα να κάνουν warn / ban σε μέλη που επανειλημμένα δεν τηρούν τους όρους χρήσης και θα κάνουν χρήση όλων των δυνατοτήτων συντονισμού που έχουν. Όπου είναι εφικτό, θα ενημερώνουν για τις κινήσεις που έκαναν.

Αν θεωρήσετε πως κάτι έγινε λανθασμένα, θα ενημερώνετε εμένα με π.μ. ή κάνοντας report στην δημοσίευση. Επόμενη δημόσια φαγωμάρα και κατηγορίες αβάσιμες και ανόητες παρομοιώσεις με χούντα, ναζί κλπ, χωρίς πρώτα να έχει επέλθει διάλογος με εμένα, θα συνεπάγονται με άμεσο ban του μέλους.

Αρκετά σας αφήσαμε να παίξετε μερικοί στην παιδική χαρά, ήρθε καιρός να την καθαρίσουμε και να σοβαρευτούμε λίγο.

Link to comment
Share on other sites

Οπωε εγραψα και στο αλλο θεμα

Ενταξει θειο ντογκυ :baby:

Εσένα ψηλέ θα σε κυνηγήσω..

Link to comment
Share on other sites

γιατι ρε τι εκανα παλι?

Μπες μοντεράτορας να βρεθούμε καμιά φορά εκτός μαγαζιού..

Αιντε move your bloody ass..

Link to comment
Share on other sites

Κάθησα και διάβασα προσεχτικά όλα όσα γράφτηκαν. 

 Επειδή δεν μπορώ να γράψω αυτά που πραγματικά θέλω σας λέω τα εξής:

@σημερινό ΔΣ: συνεχίστε δυνατά και μην ακούτε τπτ...!!!

@iliasgr: έχεις άδικο φίλε σε πολλά απ όσα είπες και εκτός από ανακρίβειες έθιξες ανθρώπους που έχουν φτύσει αίμα για αυτήν την λέσχη με αυτά που ανέφερες.

σαν μέλος της εξελεγκτικής επιτροπής να σου αναφέρω ότι κανένα έξοδο δεν καλύπτεται από το ταμείο της λέσχης χωρίς το αποδεικτικό του. Απλά για να το μάθουν όλοι!!!!

κάποιοι που αφιερώνουν τον ελεύθερο τους χρόνο για εμάς όλους ας τους σεβαστούμε για αρχή και μετά να τους κρίνουμε. 

Εγώ δλδ μ@λ@κ@σ ήμουν που τόσα χρόνια πλήρωνα; Ρε τσάμπα πάτε πλέον; Ρε τί άλλο θα ακούσουμε γ@μώ την κοινωνία μου γ@μώ!!! Έλεος πια. Τί πίνετε και δεν μας δίνετε;

όποιος θέλει να μάθει την αλήθεια για τα οικονομικά από τα vip μέλη ας παρακολουθήσει την γενική συνέλευση. Εμείς εκεί είμαστε όλα αυτά τα χρόνια!!!!!

Edited by doumasj
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.