Jump to content
Koniordos

Polo gti 6r πρώτο στάδιο

Recommended Posts

Guest mitsos gti

Κοιταζα τις προαλλες τα specs σου...συγχαρητηρια...απ τα πιο ολοκληρομενα(αν οχι το πιο ολοκληρομενο)cupra...τελικες καλο ειναι να μην τις κυνηγας εκτος αν ο προγραμματιστης σου εχει φροντισει ψηλα να σου δωσει λιγο βενζινη ωστε να κρατησεις το πυρομετρο χαμηλα...εγω που το χω μαμα παντως τελικες δεν το λυπαμαι...κακο ε?

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, queen said:

Δεν πάω τελικές, μια φορά είχα πάει λίγο πάνω από 220, γενικά μέχρι 210 πατάω.

Μια συμβουλη που μου εχει δωσει ο κριτωνας είναι τελικη μονο μηχανικη πιεση οπου εκει το εχω τερματισει εθνικη οδο 327 χιλιόμετρα,σε μεγαλη πιεση μεσω boost controller μεχρι 240-250 με τεταρτη μονο.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Κ εγώ μετά από συμβουλή του Κρίτωνα πάω μέχρι τόσο, βέβαια εκείνος μου λέει να αποφεύγω γενικά την 6η (η 6η σε εμάς μπαίνει στα 190κάτι, δηλαδή για να πιάσω 200 θέλω 6η). Όταν πατάω μόνη μου δεν πάω τόσο ψηλά αλλά σε πάτημα δεν γίνεται αλλιώς.

Edited by queen
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest mitsos gti
21 hours ago, dims3tfsi said:

Μια συμβουλη που μου εχει δωσει ο κριτωνας είναι τελικη μονο μηχανικη πιεση οπου εκει το εχω τερματισει εθνικη οδο 327 χιλιόμετρα,σε μεγαλη πιεση μεσω boost controller μεχρι 240-250 με τεταρτη μονο.

Σ αυτα τα χιλιομετρα τι πυρομετρο ειχες?

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, mitsos gti said:

Σ αυτα τα χιλιομετρα τι πυρομετρο ειχες?

800 καπου εκει μηχανικη πιεση βεβαια,δεν εχουν εχουν σχεση τα χιλιόμετρα με το πυρομετρο,το ιδιο εχω και στη μεγαλη πιεση με τεταρτη και 250 χιλιόμετρα εχουν σχεση οι πιεσεις και οι ρυθμισεις στο boost controller.Στη μηχανικη πιεση παλευεται η κατασταση στις μεγαλες πιεσεις είναι το ζορι

Link to comment
Share on other sites

Guest mitsos gti

Ισχυει...χτες βολταραμε μ ενα φιλαρακι με ενα tt με 6766 και δουλευε μηχανικη...μεχρι τα 200 το πυρομετρο δεν κουνησε ποτε πανω απο 700...αλλα αλλες φορες μ χει πει οταν σηκωνει 2,5+ βλεπει και 950 κοφτη 5ης....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.