Jump to content
GOLF 7 TDI

καλυμματα

Recommended Posts

καλημερα!!! εχετε καμμια προταση για καλυμματα σε golf 7 ?

τι τιμες πεζουν?

Link to comment
Share on other sites

Οι τιμές είναι ανάλογα την ποιότητα και τη μάρκα. Στα practiker μπορείς να πάρεις καλύμματα με 30€ αλλά είναι universal, κάνουν για όλα τα αυτοκίνητα.... 

Μετά κοιτάς σε βιοτεχνίες ή σε είδη με αξεσουάρ αυτοκινήτου. Αν είσαι Αθήνα κοίτα στην TNF που κάνει πολύ καλή δουλειά με πατρόν για κάθε αυτοκίνητο, πολύ καλή εφαρμογή και μεγάλη ποικιλία χρωμάτων και συνδυασμών.

Link to comment
Share on other sites

22 λεπτά πριν , redchampion said:

Οι τιμές είναι ανάλογα την ποιότητα και τη μάρκα. Στα practiker μπορείς να πάρεις καλύμματα με 30€ αλλά είναι universal, κάνουν για όλα τα αυτοκίνητα.... 

Μετά κοιτάς σε βιοτεχνίες ή σε είδη με αξεσουάρ αυτοκινήτου. Αν είσαι Αθήνα κοίτα στην TNF που κάνει πολύ καλή δουλειά με πατρόν για κάθε αυτοκίνητο, πολύ καλή εφαρμογή και μεγάλη ποικιλία χρωμάτων και συνδυασμών.

και να προσθεσω και την GELLY PLAST που και αυτή κανει πολύ καλη δουλεια

Link to comment
Share on other sites

Απ'οτι βλέπω εισαι Κομοτηνή,οπότε μάλλον πρεπει να κινηθείς κάπου εκει γύρω σου και οι επιλογές θαναι περιορισμένες.

Εκτός κι αν τα παραγγείλεις και σουρθουν πακέτο,που εκει δεν θα τα δείς πλέον.

Εγω π.χ. (προσωπικά) θαθελα να τα δω πρίν τα πάρω.

Link to comment
Share on other sites

επανέρχομαι στο ζήτημα των καλυμμάτων μιας και είμαι στην αναζήτηση ενός σετ για τον ´εργάτη´ μου ένα k12 micra.

Επειδή το αυτοκίνητο είναι μπέζ μέσα ψάχνομαι για μπεζ καλύμματα. Από εταιρεία έχω βρεί μια Ιταλική χωρίς να έχω προηγούμενη εμπειρία .Για παράδειγμα αυτή https://www.lampa.it/en/articles/54935-glamur-high-quality-jacquard-seat-cover-set-beige?gr=1-03-03-0002-COPSE03-54925

 

Το κόστος δεν θέλω να ξεπεράσει τα 60 ευρώ. Δεν με ενδιαφέρει η δερματίνη γιατί το καλοκαίρι θα βγάλω την μπέμπελη.

Από την άλλη δεν έχω ιδέα τι παίζει από Ελληνικές βιοτεχνίες και ποιό το κόστος.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και χρόνια πολλά!Γνωρίζει κανείς καλο τεχνίτη για επιδιόρθωση υφάσματος σε golf 7 bluemotion edition (επιδιόρθωση μικρού ανοίγματος στο ύφασμα στο πλαϊνό μέρος του καθίσματος του οδηγού, στο σημείο του φτερου του buchet)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.