Jump to content
kyriakos1990

αλλαγη κιβωτιου ταχυτητων σε μηχανικο κιβωτιο

Recommended Posts

Πεσμας τι θες να κανεις σε τι αυτοκίνητο αν ειναι βελτιωμένο ποιος ειναι οι στόχος σου κτλ.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

συγνωμη παιδια αυτη ηταν ερωτηση της δικιας μου. λοιπον παιδια εχω το polo 1,4 TDI και επειδη θα το παιρνει και η δικια μου τωρα και με εχει ζαλισει να του βαλω dsg για να μην αλλαζει ταχυτητες η ιδια.

Edited by kyriakos1990
Link to comment
Share on other sites

Αναλόγως ποιόν θα κρατήσεις περισσότερο την δικιά σου η το αυτοκίνητο δεν ξερω αν θα σου βγεί φθηνότερο το αυτόματο η ο... σοφέρ....

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago , kyriakos1990 said:

συγνωμη παιδια αυτη ηταν ερωτηση της δικιας μου. λοιπον παιδια εχω το polo 1,4 TDI και επειδη θα το παιρνει και η δικια μου τωρα και με εχει ζαλισει να του βαλω dsg για να μην αλλαζει ταχυτητες η ιδια.

Το DSG σίγουρα είναι καλό αλλά έπρεπε να το αγόραζες αρχικά, τώρα Κυριάκο μην το σκέφτεσαι, κρατάς το αυτοκίνητο όπως είναι και αλλάζεις τη δικιά σου με κάποια άλλη.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

On 10/3/2016 at 11:50 PM, kyriakos1990 said:

αξιζει να το αλλαξω απο χειροκινητο σε μηχανικο;

Αν στο ξαναπει αυτο πες τις οτι θα βγαλεις τελειως τον λεβιε και θα κανεις το αμαξι χειροκινητο με ολη την σημασία της λεξης σαν το καμπριο του Φρεντ Φλινστοουν!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

αν το πληρωνει κιολας...βαλτο!σιγα!τι ειναι 5-6-7 χιλιαρικα?

αν δεν το πληρωνει...χωρισε τη.η με το λεωφορειο-ταξι-ποδηλατο-ποδαρακι-πατινι-το γειτωνα-τον κουμπαρο κτλ κτλ

χωρις πλακα τωρα...γιατι το σκισαμε λιγο το θεμα...οπως ειπε και ο φιλος πιο πανω...δε συμφερει να κανεις τετοια αλλαγη...μισο αυτοκινητο λεφτα θελει...

οποτε πες το κοριτσι ΝΑ ΜΑΘΕΙ ΝΑ ΟΔΗΓΑΕΙ

Edited by DubbeR_ChRoniS
Link to comment
Share on other sites

Για να γίνει μια τέτοια αλλαγή πρέπει να αλλαχθούν ένα σωρό πράγματα, το κόστος των οποίων είναι εξωφρενικό. Ή μαθαίνει το χειροκίνητο κιβώτιο ή πουλάς το αμάξι σου κι αγοράζεις μτχ αυτόματο. Η μόνη ρεαλιστική λύση.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.