Jump to content
Κωνσταντινος Φα

Golf 4 1.4 - Αναβαθμιση Μοτερ [Επιλογές Βελτίωσης για 140ps]

Recommended Posts

http://www.car.gr/classifieds/cars/view/7697471/  λογικα για αυτο εδω θα μιλας?? 

Δεν μου βγαζει κατι απο αυτο το λινκ

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

http://www.car.gr/classifieds/cars/view/7697471/  εγω σου εστειλα ενα gti τρομπετο....να σε ρωτησω αν ξερεις σασμαν εχει 5αρι να φανταστω οτι θα χρειαστω αλλαγη σασμαν σ?

Link to comment
Share on other sites

Μπορει να κουμπονει και το δικο σου σαζμαν.στο θεμα γκαζι ειναι καλοτερα να εχεις μικρο σαζμαν.αλλα αν βγεις εθνικη με 150 πορεια θα ειναι στιν τσιτα σινεχια

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

παρε το πολακι με 1 χιλιαρικο... βαλε μοτερ κιβωτιο πλεξουδα και εγκεφαλο στο γκολφακι....

πουλα φαναρια (μαμα ξενον) σαλονι εδω μεσα με κανα 300αρι και πετα το κουφαρι στην πρεσσα...αποπου θα παρεις αλλα 3-4 κατοσταρικα

οποτε οπως καταλαβαινεις θα γλιτωσεις και χρηματα....

ΧΘΕΣ!!

χθες ομως μη το σκεφτεις καν!!!!

Edited by DubbeR_ChRoniS
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον αγοραστης βρεθηκε ξενον και ταμπλο και σαλονι τα θελω

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

το ταμπλο ρε φιλε εχει σκασμενο αεροσακι.παρε το καντραν!αντε και ταπετσαριες απ τις πορτες αν σου κανουν

κανενα λεβιεδακι..πεταλιερες αν εχει...ρεστ φουτ...

Link to comment
Share on other sites

Γιατι να καθετε να τα ξιλονει ο ανθροπος;ετσι κιαλιος σκευτομαι να κανω ενα προτζεκτ στο εσωτερικο του πολο με ταμπλο απο λουπο τιμονη απο γκολφ 6αρι φλατ μποττομ και αλλα πολα.τελος παντον κατο ακομα.αντε και το περνει αυτο πολο.το μοτερ κουμπονει στο γκολφακι του;παντως αν το κανεις αυτο θα εισαι π προτος και μοναδικος παγκοσμιος πηστευω χαχαχα

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

1,6 16v εχω του 2003 με 105ps ονομαστικη ισχυ απο το εργοστασιο.παμε παρακατω

Πριν μερικα ποστ γραφεις οτι εχεις 120 αλογα με μονο το βαρελακι διχως φτιαξιμο. Σταματα να παραπληροφορεις εμενα και αν μπορεις βοηθησε το φιλο μας

Στάλθηκε απο s4 με tapa

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εκλεισα το πολακι μετα απο ψαξιμο μια χαρα κουμπωνει το σασμαν.Υπαρχει ομως ενα θεμα το παλικαρι μενει Θεσαλλονικη μου ζητανε 400 με 500 να το φερουν κατω σαν πολλα δεν ειναι?? εχετε να προτεινετε καμια λυση ποιο φθηνη?

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, takpanos said:

 

Πριν μερικα ποστ γραφεις οτι εχεις 120 αλογα με μονο το βαρελακι διχως φτιαξιμο. Σταματα να παραπληροφορεις εμενα και αν μπορεις βοηθησε το φιλο μας

Στάλθηκε απο s4 με tapa

αφου το δυναμομετρο τοσο ειχε δειξει τι να σου πω?γι αυτο γραφω και ΟΝΟΜΑΣΤΙΚΗισχη πιο μετα.τι ΔΕΝ καταλαβαινεις?

που ειναι η παραπληροφοριση? 

Link to comment
Share on other sites

49 λεπτά πριν , Passatoukos said:

Μπαγαζερα με φιλο και καλο ταξιδι :p

o trainose με 47 ευρω μεταφερεις το αμαξι σου θα κατεβασω το golf με το τρενο και στην επιστροφη θα γυρισω οδικως αυτη ειναι η καλητερη λυση

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

oχι οχι απλα η ποιο φθηνη λυση ειναι να ανεβασω με τρενο το golf να φορτωσω το polo και να το φερω Αθηνα με τρειλερ 

Link to comment
Share on other sites

Αποτι φαινετε στο Polo κατεληξα φτανει να βρω τροπο να το φερω κατω.Παιδια κατι ασχετο με τις Maxtrac αναρτησεις τις εχει βαλει κανεις να μου πει γνωμη ?

Link to comment
Share on other sites

Εγω δεν τοις εμπιστευομαι τις φτηνες αναρτησεις αλλα εχω ακουσει καλα λογια για τις fk

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αν και θελω ρυθμιση καθ'υψος και σκληροτητα.Απλα βλεπω τις βαζουν πολλα ατομα.Εχεις να προτεινεις κατι αλλο αντιστοιχο?

Ισως κατι τετοιο:http://www.*μη επιτρεπόμενο @ URL*/parts/view/6256998/

Edited by Κωνσταντινος Φα
Link to comment
Share on other sites

Για μεταφορα αμαξι με τον ΟΣE απο οσο ξερω το αμαξι το φωρτονεις εσυ και πηγαινει ασυνοδευτο, εσυ φευγεις με το επομενο τρενο και οταν φτασει το αμαξι στο προορισμο του ή θα στο κατεβασουν αυτοι, ή πρεπει να εχεις ατομο να το παραλαβει. Για αναρτησεις βαλε μια bilstein κιτρινα με τα μαμα ελατηρια αν δεν θες να χαμηλωσει, αλλιως HR 3,5ποντους και θα μπενεις φετες. Τελος το 14αρι με καποιες παρεμβασεις σε περιφερειακα/κεφαλη μπορει να φτασει τα 120, ενω το 16αρι 16ν ποιανει τα 150 αλογα με τις ιδιες παρεμβασεις, αλλα και για τα 2 μοτερ για να βγαλεις αυτα τα αλογα θα ξοδεψεις το λιγοτερο 2,5-3k €.

Edited by dasauto
Link to comment
Share on other sites

Δεν θελω να δωσω πανω απο 350 για αναρτησεις.Οπως ειπα γτ εχω γνωστο και τα ανταλακτικα και την εργασια το πολυ 15000 μ πα οτι θα βγει

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά αν μου υποσχόταν κάποιος 150 άλογα, χαμηλή κατανάλωση με τόσο λίγα χρήματα θα ήμουν πολύ επιφυλακτικός για την αξιοπιστία του γενικότερα.... η θα φουσκώσει τον λογαριασμό στην πορεία η θα μείνει με τις υποσχέσεις... (Συνηθίζεται πολύ τώρα τελευταία...) 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.