Jump to content
iwannisVW

Απορίες νέου μέλους

Recommended Posts

Καλησπέρα σε όλη την ομάδα του club έχω κάποιες μαζεμένες αποριες σαν νέο μέλος και εγώ με λένε Γιάννη είμαι κάτοχος ενός polo gti 6n2 

Και με χαρά γράφτηκα στο VW club γιατί είμαι λίγο έως πολύ κολλημένος με τα vag λοιπών η απορίες μου είναι είμαι από την Αθήνα και θέλω να μάθω που και ποτέ μαζεύεστε να έρθω να γνωρίσουμε και να με γνωρίσετε φυσικά 

αυτοκολητα να βάλω πως γίνετε να έρθω να πάρω να μου στείλετε

μπλουζα του club πως μπορώ να έχω και αν όλα αυτά μπορώ να βρεθώ με κάποιων να τα πάρω 

σας ευχαριστώ πολύ για την κατανόηση iwannisVW 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλη την ομάδα του club έχω κάποιες μαζεμένες αποριες σαν νέο μέλος και εγώ με λένε Γιάννη είμαι κάτοχος ενός polo gti 6n2 

Και με χαρά γράφτηκα στο VW club γιατί είμαι λίγο έως πολύ κολλημένος με τα vag λοιπών η απορίες μου είναι είμαι από την Αθήνα και θέλω να μάθω που και ποτέ μαζεύεστε να έρθω να γνωρίσουμε και να με γνωρίσετε φυσικά 

αυτοκολητα να βάλω πως γίνετε να έρθω να πάρω να μου στείλετε

μπλουζα του club πως μπορώ να έχω και αν όλα αυτά μπορώ να βρεθώ με κάποιων να τα πάρω 

σας ευχαριστώ πολύ για την κατανόηση iwannisVW 

Καλησπερα Γιαννη και καλως ηρθες στην παρεα μας.

Συναντησεις γινονται σε τακτα χρονικα διαστήματα. Μπορεις να παρακολουθεις την ενοτητα meetings/events.

Σχετικα με οποιοδηποτε αξεσουαρ θελεις θα επικοινωνησεις με το μελος lupakos ειτε μεσω p.m ειτε σε καποια συναντηση μας.

Sent from my HUAWEI GRA-L09 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα ξεκίνησα να μπαίνω με εφαρμογή στο forum και τώρα δεν μπορώ να βρω κάποιων για το θέμα αυτοκολητα και ραντεβού

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αναζήτησε τον @lupakos στην λίστα μελών για να μπορέσεις να πάρεις αυτοκόλλητο ή άλλο αναμνηστικό.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.