Jump to content
giannis 30

golf 7 1.6 tdi - Υποψήφιοι Αγοραστες (Απορίες - Απόψεις - Εκδόσεις & Εξοπλισμός) [Γενική Συζήτηση]

Recommended Posts

1. Έχει σαλόνι από GTi (έχει βάλει άλλον πίσω προφυλακτήρα και φαίνεται ότι κάνει δόντι στις φωτό από R32 με τις διπλές στο κέντρο εξατμίσεις) πολλές μετατροπές δε θα το πρότεινα με πρόγραμμα κι αν μπερδεύει?

2. Είναι αληθινό GTi (οι ενδείξεις στο καντράν είναι κυκλικές-καλό? για τους γνώστες!) Άρα 2.000 κυβικά και προσεγμένο φαίνεται και καλοεξοπλισμένο θες όμως 2.000? γιατί γράφει 1.400? δεν ξέρω

3. Το αποκλείω κατευθείαν (μάσκα GTi 122HP διπλές εξατμίσεις...)

Εκεί στη Θεσσαλονίκη όλα μπερδεμένα τα γράφετε!

Για κοίτα έψαξα για σένα:

18314401 GT 170 μαμά με οροφή

17279626 TSi 140 μαμά φαίνεται

Link to comment
Share on other sites

4 λεπτά πριν , Panagiotis_H said:

1. Έχει σαλόνι από GTi (έχει βάλει άλλον πίσω προφυλακτήρα και φαίνεται ότι κάνει δόντι στις φωτό από R32 με τις διπλές στο κέντρο εξατμίσεις) πολλές μετατροπές δε θα το πρότεινα με πρόγραμμα κι αν μπερδεύει?

2. Είναι αληθινό GTi (οι ενδείξεις στο καντράν είναι κυκλικές-καλό? για τους γνώστες!) Άρα 2.000 κυβικά και προσεγμένο φαίνεται και καλοεξοπλισμένο θες όμως 2.000? γιατί γράφει 1.400? δεν ξέρω

3. Το αποκλείω κατευθείαν (μάσκα GTi 122HP διπλές εξατμίσεις...)

Εκεί στη Θεσσαλονίκη όλα μπερδεμένα τα γράφετε!

Για κοίτα έψαξα για σένα:

18314401 GT 170 μαμά με οροφή

17279626 TSi 140 μαμά φαίνεται

Χαχαχαχα μαλλον ειμαστε πονηρουλιδες γιαυτο τα μπερδευουμε!

Ετσι οπως ποσταρες αυτα που βρηκες,δεν ειναι σε μορφη url για να μπορω να τα δω 

Οσο για το gti που σου εστειλα,μηπως ειναι look gti; Γιατι να γραφει 1.400 τοτε; Γιατι οχι δεν ψαχνω για 2000cc ειναι υπερβολη νομιζω

Edited by Natasa Savvari
Link to comment
Share on other sites

το 2 είναι αληθινό GTi 2.000 κυβικά μάλλον λάθος έχει κάνει (έχει κινητήρα 2,0 TFSi 200HP και όλα είναι GTi γνήσια μα όλα όμως)

τις κυκλικές ενδείξεις τις έχει μόνο το GTi στο καντράν

Link to comment
Share on other sites

8 λεπτά πριν , Panagiotis_H said:

πήγαινε αναζήτηση με κωδικό αγγελίας και βάλε τα νούμερα

Με χαλαει το κοκκινο αρκετα... :/

 

4 λεπτά πριν , Panagiotis_H said:

το 2 είναι αληθινό GTi 2.000 κυβικά μάλλον λάθος έχει κάνει (έχει κινητήρα 2,0 TFSi 200HP και όλα είναι GTi γνήσια μα όλα όμως)

τις κυκλικές ενδείξεις τις έχει μόνο το GTi στο καντράν

2000 κυβικα νομιζω πως ξεφευγουμε πολυ :( ειναι πολυ ομορφο παντως,εχει μερες που το χαζευω αλλα δεν πηγε το μυαλο μου οτι μπορει να ειναι τοσο μεγαλο.. βεβαια το τεκμηριο για το συγκεκριμενο ειναι 50% φθηνοτερο επειδη ειναι 10+ ετων αλλα φανταζομαι η συντηρηση του, τα τελη,τα καυσιμα κ δεν ξερω κ εγω τι αλλο θα ειναι πανακριβα..

Edited by Natasa Savvari
Link to comment
Share on other sites

Είναι εργοστασιακά όμως μαμά και τα δύο και χωρίς μπερδεμένες μετατροπές και διάφορα άλλα... (με μια γρήγορη ματιά)

Γιατί περιορίζεσαι μόνο εκεί και δεν κοιτάς και όλη την Ελλάδα?

Ίσως βρεις κάτι καλό και να αξίζει να ταξιδέψεις λίγο πιο πέρα!

 

Link to comment
Share on other sites

5 λεπτά πριν , Panagiotis_H said:

Είναι εργοστασιακά όμως μαμά και τα δύο και χωρίς μπερδεμένες μετατροπές και διάφορα άλλα... (με μια γρήγορη ματιά)

Γιατί περιορίζεσαι μόνο εκεί και δεν κοιτάς και όλη την Ελλάδα?

Ίσως βρεις κάτι καλό και να αξίζει να ταξιδέψεις λίγο πιο πέρα!

 

Ε γιατι το να τρεχω απο εδω κ απο εκει για να αγορασω αυτοκινητο θεωρω πως ειναι δυσκολο..ε αν ημουν 20χρ πανω στην τρελα μπορει κ να το εκανα αλλα τωρα δυσκολο..

Ισως το ψαξω για Β.Ελλαδα μηπως βρω κατι που να ειναι σχετικα κοντα στην Θες/νικη γιατι Αθηνα πχ δεν κατεβαινω με τιποτα για τετοιο θεμα.

 

https://www.*μη επιτρεπόμενο @ URL*/17304001 

Αυτο; Ακριβο λιγακι βεβαια..

Edited by Natasa Savvari
Link to comment
Share on other sites

Ελληνικό με ΝΗΒ αν βλέπω καλά

εργοστασιακό μαμά

λίγα χιλιόμετρα

όχι κόκκινο

γνήσιο GT 170 με οροφή

και στην περιοχή σου κοντά έχει μια ωραία ευθυειάρα για τη Χαλκιδική θυμάμαι!

τα άλλα που έστειλες εσύ δε θα τα προτιμούσα (προσωπική εκτίμηση πάντα)

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago , Panagiotis_H said:

Ελληνικό με ΝΗΒ αν βλέπω καλά

εργοστασιακό μαμά

λίγα χιλιόμετρα

όχι κόκκινο

γνήσιο GT 170 με οροφή

και στην περιοχή σου κοντά έχει μια ωραία ευθυειάρα για τη Χαλκιδική θυμάμαι!

τα άλλα που έστειλες εσύ δε θα τα προτιμούσα (προσωπική εκτίμηση πάντα)

Καλημερα! Ναι οπως ειπα φαινεται καλο,τουλαχιστον στο ματι,τωρα απο εκει κ περα θα δειξει. Ερωτηση,τι ειναι το ΝΗΒ ; 

Ε για να μην τα προτιμουσες εσυ θα ειχες λογικα τους λογους σου,κ οσο να πεις απο εμενα,πιο εμπειρο φαινεται το ματι σου :)

Παρεπιπτοντως,ενα καινουριο τιμονι τι κοστος εχει περιπου μηπως γνωριζεις; 

Edited by Natasa Savvari
Link to comment
Share on other sites

19 hours ago , Panagiotis_H said:

1. Έχει σαλόνι από GTi (έχει βάλει άλλον πίσω προφυλακτήρα και φαίνεται ότι κάνει δόντι στις φωτό από R32 με τις διπλές στο κέντρο εξατμίσεις) πολλές μετατροπές δε θα το πρότεινα με πρόγραμμα κι αν μπερδεύει?

2. Είναι αληθινό GTi (οι ενδείξεις στο καντράν είναι κυκλικές-καλό? για τους γνώστες!) Άρα 2.000 κυβικά και προσεγμένο φαίνεται και καλοεξοπλισμένο θες όμως 2.000? γιατί γράφει 1.400? δεν ξέρω

3. Το αποκλείω κατευθείαν (μάσκα GTi 122HP διπλές εξατμίσεις...)

Εκεί στη Θεσσαλονίκη όλα μπερδεμένα τα γράφετε!

Για κοίτα έψαξα για σένα:

18314401 GT 170 μαμά με οροφή

17279626 TSi 140 μαμά φαίνεται

Look Gti είναι το αυτοκίνητο, καλό είναι αν δεν ξέρουμε να μην πετάμε κοτσάνες.

Link to comment
Share on other sites

@Natasa Savvari εφόσον λοιπόν δεν κοιτάς για Diesel, αλλά για Tsi Golf 5/6 υπάρχουν 2 ήδη ανοιχτά θέμα στην ενότητα του Golf.

Μπορείς να αναζητήσεις εκεί μερικές γνώμες - απόψεις.

Edited by nikdev
Link to comment
Share on other sites

15 hours ago , nouli said:

Look Gti είναι το αυτοκίνητο, καλό είναι αν δεν ξέρουμε να μην πετάμε κοτσάνες.

Μιλησα μαζι του γιατι ειχα περιεργεια,το αμαξι στα χαρτια ειπε ειναι 1.400 αλλα κανονικα ειναι 2000cc..ειναι μηχανικος μου ειπε κ φανταζομαι εκανε μονος του την μετατροπη

 

14 hours ago , nikdev said:

@Natasa Savvari εφόσον λοιπόν δεν κοιτάς για Diesel, αλλά για Tsi Golf 5/6 υπάρχουν 2 ήδη ανοιχτά θέμα στην ενότητα του Golf.

Μπορείς να αναζητήσεις εκεί μερικές γνώμες - απόψεις.

Οκ,με συγχωρεις λοιπον..

Link to comment
Share on other sites

Για να σε βοηθήσω το κάνω όχι για συγχώρεση.

Edited by nikdev
  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, Natasa Savvari said:

Μιλησα μαζι του γιατι ειχα περιεργεια,το αμαξι στα χαρτια ειπε ειναι 1.400 αλλα κανονικα ειναι 2000cc..ειναι μηχανικος μου ειπε κ φανταζομαι εκανε μονος του την μετατροπη

 

Οκ,με συγχωρεις λοιπον..

αρχικα ο nikdev πιστευω στο ειπε για να σε βοηθησει. αλλο το να σου πουν ενα-δυο ατομα την γνωμη τους για τα γκολφακια 5-6 και αλλο να δεις αναρτησεις και θεματα που ξεκινανε απο 2005-2006 για να εχεις μια πιο ολοκληρωμενη εικονα.

αυτο που εχω διαβασει ειναι οτι τα golf mk5 εχουν βγει πιο καλα απο τα 6αρια. αλλα ειναι που θα πεσεις. τωρα αν κοιτας για το 6 και θες ν αυξησεις τις πιθανοτητες να πεσεις σε κατι καλο παρε τον κινητηρα με τα 122 αλογα. δεν βγαζει γενικα προβληματα σε σχεση με τα 160.

αυτο που σου λεω ειναι αυτο που εχω διαβασει απο κριτικες-αποριες-ερευνες-παραπονα-προβληματα αλλων σ αυτο το φορουμ.

για προσωπικη αποψη θα σου πω οτι εχω το golf mk5 gt 140ps και τ αμαξι μ αρεσει απιστευτα πολυ! και για καθε μερα ειναι και ταξιδι πας και ευρυχωρο και ασφαλες και αν δεν σε νοιαζει που δεν ειναι της σημερινης τεχνολογιας με οθονες κτλ ειναι πολυ καλη επιλογη. αλλα αυτα ειναι υποκειμενικα

για μενα μην παρεις αμαξι μεταχειρισμενο με μετατροπη. δεν ξερεις ο αλλος τι δουλεια εχει κανει και λογικα θα το εχει σκισει για να εχει μπει στην διαδικασια να τ ανεβασει αλογα κτλ... παλι ομως ειναι που θα πεσεις.

το σημαντικοτερο οτι αμαξι και να παρεις ειναι να κανεις καλο ελεγχο πριν. το πιο ευκολο ειναι με την πινακιδα να δεις το ιστορικο του για να δεις αν ειχε τροχαιο. αυτο γινεται και απο το τηλ χωρις να μπεις στην διαδικασια να πας απο εκει μεσω του ασφαλιστη σου. μετα ελεγχεις χλμ με κτεο. απο κοντα ελεγχεις οτι ο αριθμος πλαισιου ειναι ιδιος σ ολο τ αμαξι και δεν ειναι 2 αμαξια σ 1 (κομμενο δλδ στην μεση).

μετα οτι δει ο μηχανικος σου. αν δεν εχεις μηχανικο υπαρχουν εταιρειες που δινεις 50 ευρω και στο ελεγχουν. σου δινουν γραπτη αναλυση και σου λενε αν αξιζει η οχι.

αυτα απο εμενα. θελω να πιστευω πως ημουν λιτος και περιεκτικος

Link to comment
Share on other sites

20 λεπτά πριν , Kostas Tranoulis said:

αρχικα ο nikdev πιστευω στο ειπε για να σε βοηθησει. αλλο το να σου πουν ενα-δυο ατομα την γνωμη τους για τα γκολφακια 5-6 και αλλο να δεις αναρτησεις και θεματα που ξεκινανε απο 2005-2006 για να εχεις μια πιο ολοκληρωμενη εικονα.

αυτο που εχω διαβασει ειναι οτι τα golf mk5 εχουν βγει πιο καλα απο τα 6αρια. αλλα ειναι που θα πεσεις. τωρα αν κοιτας για το 6 και θες ν αυξησεις τις πιθανοτητες να πεσεις σε κατι καλο παρε τον κινητηρα με τα 122 αλογα. δεν βγαζει γενικα προβληματα σε σχεση με τα 160.

αυτο που σου λεω ειναι αυτο που εχω διαβασει απο κριτικες-αποριες-ερευνες-παραπονα-προβληματα αλλων σ αυτο το φορουμ.

για προσωπικη αποψη θα σου πω οτι εχω το golf mk5 gt 140ps και τ αμαξι μ αρεσει απιστευτα πολυ! και για καθε μερα ειναι και ταξιδι πας και ευρυχωρο και ασφαλες και αν δεν σε νοιαζει που δεν ειναι της σημερινης τεχνολογιας με οθονες κτλ ειναι πολυ καλη επιλογη. αλλα αυτα ειναι υποκειμενικα

για μενα μην παρεις αμαξι μεταχειρισμενο με μετατροπη. δεν ξερεις ο αλλος τι δουλεια εχει κανει και λογικα θα το εχει σκισει για να εχει μπει στην διαδικασια να τ ανεβασει αλογα κτλ... παλι ομως ειναι που θα πεσεις.

το σημαντικοτερο οτι αμαξι και να παρεις ειναι να κανεις καλο ελεγχο πριν. το πιο ευκολο ειναι με την πινακιδα να δεις το ιστορικο του για να δεις αν ειχε τροχαιο. αυτο γινεται και απο το τηλ χωρις να μπεις στην διαδικασια να πας απο εκει μεσω του ασφαλιστη σου. μετα ελεγχεις χλμ με κτεο. απο κοντα ελεγχεις οτι ο αριθμος πλαισιου ειναι ιδιος σ ολο τ αμαξι και δεν ειναι 2 αμαξια σ 1 (κομμενο δλδ στην μεση).

μετα οτι δει ο μηχανικος σου. αν δεν εχεις μηχανικο υπαρχουν εταιρειες που δινεις 50 ευρω και στο ελεγχουν. σου δινουν γραπτη αναλυση και σου λενε αν αξιζει η οχι.

αυτα απο εμενα. θελω να πιστευω πως ημουν λιτος και περιεκτικος

Καταρχην σευχαριστω κ εσενα πολυ για τις συμβουλες σου :)

Οσο για τον nikdev δεν παρεξηγηθηκα,προς θεου,καταλαβα γιατι μου το ειπε..

Και το mk5 μαρεσει κ το mk6 ,το δευτερο ισως γιατι ειναι λιγο πιο ντιζαινατο για μενα.. αν αποφασισω στο 6 τοτε μαλλον θα παω γιαυτο με τα 122,λιγο πολυ απο οτι ειδα στο φορουμ κ γενικα,οι περισσοτεροι ειναι υπερ αυτου κ οχι για το 160.

Οταν λες μπορω να παρω τηλ να δωσω πινακιδα για να δω ιστορικο κτλ,που μπορω να παρω τηλ δηλαδη;

Για ελεγχο αναφερεσαι σε αυτες τις καινουριες εταιριες που ερχονται οπου εσυ θελεις για να ελεγξουν το αυτοκινητο;

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Natasa Savvari said:

Καταρχην σευχαριστω κ εσενα πολυ για τις συμβουλες σου :)

Οσο για τον nikdev δεν παρεξηγηθηκα,προς θεου,καταλαβα γιατι μου το ειπε..

Και το mk5 μαρεσει κ το mk6 ,το δευτερο ισως γιατι ειναι λιγο πιο ντιζαινατο για μενα.. αν αποφασισω στο 6 τοτε μαλλον θα παω γιαυτο με τα 122,λιγο πολυ απο οτι ειδα στο φορουμ κ γενικα,οι περισσοτεροι ειναι υπερ αυτου κ οχι για το 160.

Οταν λες μπορω να παρω τηλ να δωσω πινακιδα για να δω ιστορικο κτλ,που μπορω να παρω τηλ δηλαδη;

Για ελεγχο αναφερεσαι σε αυτες τις καινουριες εταιριες που ερχονται οπου εσυ θελεις για να ελεγξουν το αυτοκινητο;

απο τις εταιρειες ξερω την Spotmechanic

δεν την εχω δοκιμασει ομως. σιγουρα θα υπαρχουν και αλλες.

αυτο που σου ειπα με την πινακιδα γινεται ως εξης.

1)ρωτας την πινακιδα του αυτοκινητου που θες ν αγορασεις

2) δινεις τον αριθμο στον ασφαλιστη σου (αν ειχες αμαξι πριν παιρνεις τον ασφαλιστη που ειχες για τ αλλο αμαξι και του λες την πινακιδα να την δει στο συστημα που εχει στην εταιρεια του. αν δεν εχεις ασφαλιστη ολο και καποιος φιλος η συναδελφος θα εχει εναν. εμενα ηταν μεχρι πριν λιγο καιρο ο πατερας μου στην αγροτικη ασφαλιστικη μεχρι που εγινε ergo και εδιωξαν την μιση εταιρεια οι γερμανοι φιλοι μας:whistle:)

3) μεσα σε 5 λεπτα ξερεις ολο το ιστορικο του οχηματος. ακομα και αν ηταν εταιρικο, περασμενους ιδιοκτητες, αν ειχε καποια δηλωση το ποσο της ζημιας με ημερομηνιες κτλ...

αυτο για το κτεο πρεπει να εχεις ατομο μεσα σε κτεο. εγω δεν εχω πχ. αλλα ενας μηχανικος μπορει να δει τα χλμ. (ή μια αντιπροσωπεια, ή η εταιρεια που θα σου κανει ελεγχο στ αμαξι)

αν ενα αμαξι εχει πολλα χιλιομετρα φαινεται και απο τις φθορες σε τιμονι λεβιε ταχυτητων και καθισματα...δεν γινεται να εχει 70.000 και τα καθισματα να εχουν λιωσει απο την χρηση...αλλα δεν ειναι και κανονας αυτο που σου λεω...

Link to comment
Share on other sites

6 λεπτά πριν , Kostas Tranoulis said:

απο τις εταιρειες ξερω την Spotmechanic

δεν την εχω δοκιμασει ομως. σιγουρα θα υπαρχουν και αλλες.

αυτο που σου ειπα με την πινακιδα γινεται ως εξης.

1)ρωτας την πινακιδα του αυτοκινητου που θες ν αγορασεις

2) δινεις τον αριθμο στον ασφαλιστη σου (αν ειχες αμαξι πριν παιρνεις τον ασφαλιστη που ειχες για τ αλλο αμαξι και του λες την πινακιδα να την δει στο συστημα που εχει στην εταιρεια του. αν δεν εχεις ασφαλιστη ολο και καποιος φιλος η συναδελφος θα εχει εναν. εμενα ηταν μεχρι πριν λιγο καιρο ο πατερας μου στην αγροτικη ασφαλιστικη μεχρι που εγινε ergo και εδιωξαν την μιση εταιρεια οι γερμανοι φιλοι μας:whistle:)

3) μεσα σε 5 λεπτα ξερεις ολο το ιστορικο του οχηματος. ακομα και αν ηταν εταιρικο, περασμενους ιδιοκτητες, αν ειχε καποια δηλωση το ποσο της ζημιας με ημερομηνιες κτλ...

αυτο για το κτεο πρεπει να εχεις ατομο μεσα σε κτεο. εγω δεν εχω πχ. αλλα ενας μηχανικος μπορει να δει τα χλμ. (ή μια αντιπροσωπεια, ή η εταιρεια που θα σου κανει ελεγχο στ αμαξι)

αν ενα αμαξι εχει πολλα χιλιομετρα φαινεται και απο τις φθορες σε τιμονι λεβιε ταχυτητων και καθισματα...δεν γινεται να εχει 70.000 και τα καθισματα να εχουν λιωσει απο την χρηση...αλλα δεν ειναι και κανονας αυτο που σου λεω...

Σε αυτη την εταιρια αναφερομουν κ εγω,ειναι η μονη που εχω ακουσει βασικα,δεν εχω ακουσει για αλλες.. μπορεις ομως να εμπιστευτεις τετοια εταιρια; Σου υπογραφουν τα οσα λενε; Ή μηπως ειναι καλυτερα να το πας στην επισημη αντιπροσωπεια; Εχω κ δικο μου μηχανικο αλλα δεν ξερω τι ειναι καλυτερο να κανω..

Ασφαλιστη δεν εχω γιατι κανω ασφαλεια απο ιντερνετ μεσω insuranse market,δεν ξερω αν θα μπορουσα να ρωτησω αυτους βεβαια αλλα ενταξει οπως κ να εχει εχω γνωστους που λογικα ολο κ καποιον ασφαλιστη θα εχει καποιος.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Eliask said:

Για την Spotmechanic  εχουν ακουστεί διαφορά... θα πρότεινα να γίνει ελεγχος σε αντιπροσωπεια 

Κ εγω εχω ακουσει διαφορα οχι καλα αλλα δεν ξερω αν πρεπει να τα πιστεψω η οχι..

Link to comment
Share on other sites

γενικα δεν μπορεις να εμπιστευτεις κανεναν 100%... θελει τυχη. εγω προτιμω δικο μου μαστορα παντως απο αντιπροσωπεια. αλλα εχει να κανει και τι μαστορα εχεις.

αν παντως εχει καθαρο ιστορικο τ αμαξι και εχει βιβλιο σερβις ενημερωμενο ειναι λιγες οι πιθανοτητες να μην ειναι καλο.

 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Eliask said:

Για την Spotmechanic  εχουν ακουστεί διαφορά... θα πρότεινα να γίνει ελεγχος σε αντιπροσωπεια 

τι εχεις ακουσει;; επειδη δεν τα παρακολουθω πλεον ιδιαιτερα αφου δεν κοιταζω αμαξι... απο κριτικες το μονο που εχω διαβασει ειναι οτι δεν ειναι καλοι στις πωλησεις.. αλλα μεχρι εκει

βεβαια δεν εχω προσωπικη εμπειρια...ουτε εχει παει καποιος γνωστος μου

Edited by Kostas Tranoulis
Link to comment
Share on other sites

1 λεπτό πριν , Kostas Tranoulis said:

γενικα δεν μπορεις να εμπιστευτεις κανεναν 100%... θελει τυχη. εγω προτιμω δικο μου μαστορα παντως απο αντιπροσωπεια. αλλα εχει να κανει και τι μαστορα εχεις.

αν παντως εχει καθαρο ιστορικο τ αμαξι και εχει βιβλιο σερβις ενημερωμενο ειναι λιγες οι πιθανοτητες να μην ειναι καλο.

 

Απλα εγω νομιζω πως ο δικος σου μηχανικος δεν εχει κατι να κερδισει αν σου πει ψεματα,μονο να χασει εχει,εσενα σαν πελατη.. Νομιζω πως οι αντιπροσωπειες ειναι πιο απροσωπες σε αυτο το θεμα..δεν ξερω αν εχουν οφελος με το αν θα σου πουν την αληθεια αλλα βεβαια αν σου κρυψουν κατι κ μαθευτει,χανεται η αξιοπιστια τους οποτε ισως να μην ρισκαρουν να μαυρισουν το ονομα τους.. Δεν ξερω..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.