Jump to content

Recommended Posts

όχι μαμά ανάρτηση δυστυχώς ακόμα...με ζάντα 17αρα απο polo gti αγορασμένες...ίσως φταίει η κλίση τ δρόμου γιατι στη πραγματικότητα μια ρυθμιζόμενη την θέλει να χαμηλ'ώσει λίγο αλλά προέχουν άλλα π θέλω να κάνω

Link to comment
Share on other sites

On 8/4/2016 at 5:55 ΜΜ, orker said:

όχι μαμά ανάρτηση δυστυχώς ακόμα...με ζάντα 17αρα απο polo gti αγορασμένες...ίσως φταίει η κλίση τ δρόμου γιατι στη πραγματικότητα μια ρυθμιζόμενη την θέλει να χαμηλ'ώσει λίγο αλλά προέχουν άλλα π θέλω να κάνω

ειναι πολυ ομορφο με τις 17αρες, κατα την γνωμη μου την το κατεβασεις αλλο ειδη δειχνει ωραιο,μετα θα σε κουράσει πολυ στον δρομο, τα δυο μπροστινα σαν "τοξα " να τα πω , αυτοκόλλητα?

Link to comment
Share on other sites

βασικά είναι και φορτωμένο φουλ πίσω μάλλον για αυτό φαίνεται έτσι...πίσω ρόδα με θόλο μετρημένο 4 δάκτυλα με 17αρα...πολύ για ένα αμάξι π θέλει να δείχνει λίγο πιο σπορ.Η ανάρτηση π θα μπει σε κανα χρόνο με το καλό θα ναι η street comfort(θα ταν το πρώτο πράγμα π θα βαζα αν δεν είμουν τόσο ευχαριστημένος με την μαμά ανάρτηση)μη νομίζεις οτι θα το κάνω σαύρα απλά κανά 2-2,5 πόντους κάτω από οτι είναι τώρα.Τώρα όσον αφορά το καπό είναι ένα δεύτερο καπό αγορασμένο όπου πειραματίστηκα πάνω του.Έιναι τρυπημένο και χουν μπει σίτες

Link to comment
Share on other sites

Ειναι πανεμορφο το καπό , και γω καπως ετσι θα το φτιαξω αμα ειναι , αλλα δεν εμπιστευομαι πολυ για να το κοψω , (περιμενω το 6c) εχω βρει και προσφορά 500 κατοστάρικα τις 17 ζάντες μαμα του gti 6c με καινουργιο λαστιχο θα ειναι μια χαρα , σε κανενα χρονο μετα να εχει στρώση και ο κινητήρας σκεφτομαι και για προγραμμα και βλεπουμε , εσυ καμια βελτιώσει στο κινητήρα ;

Link to comment
Share on other sites

170 ευρώ καπό ιμιτασιον από Ευρώπη...τέλεια εφαρμογή&το εργοστασιακό τα αφήνεις ανέπαφο,οπότε μη σε απασχολεί. & γω 500 ευρώ τις πήρα τις ζάντες μαζί με λάστιχα από polo gti 6r όμως .Βελτίωση δεν έχεις&πολλές επιλογές τα κλασικά έκανα :φίλτρο-πρόγραμμα-εξάτμιση,& καμιά 135 άλογα ρόδα πάνω κάτω..έγινε λίγο πιο σβέλτο αλλά μέχρι εκεί.

Link to comment
Share on other sites

Για το βάρος του polo τα 135 ειναι πολυ ωραιο , αρκετα σβέλτα για καθημερινη χρήση

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.