Jump to content
lupakos

Day Out @ Αττική ,Κυριακή 24 Απριλίου ,Σούνιο

Recommended Posts

Αγαπητά μέλη

Η Ελληνική Αγωνιστική - Αυτοκινητιστική Λέσχη Φίλων και Κατόχων Volkswagen Οχημάτων σας προσκαλεί σε ακόμα μια συνάντηση της.
Το ραντεβού μας ορίζεται στις 10:00 παλιά RENAULT, Ν. Φιλαδέλφεια (χάρτης)και μετά θα κατευθυνθούμε προς Αττική οδό με προορισμό το Σούνιο.

Εκεί θα μας φιλοξενήσει  το bar του ξενοδοχείου aegeon  beach hotel όπου θα πιούμε τον καφέ μας με θέα τον ναό του Ποσειδώνα .

Εκεί θα έχουμε την δυνατότητα παλιά αλλά και νέα μέλη να συζητήσουμε την επικαιρότητα καθώς και ότι μας απασχολεί σχετικά με τα βελτιωμένα ή εργοστασιακής μορφής vw οχήματά μας.
Φορέστε τα αξεσουάρ της λέσχης μας και ελάτε ακόμα και με την δική σας παρέα σε μια συνάντηση του Hellenic VWClub γεμάτη καλή διάθεση και όρεξη για συζήτηση.

Δηλώστε μας την παρουσία σας για την ορθή οργάνωση μας
Όπως σε κάθε συνάντηση έτσι και σε αυτή έκτος της φωτογραφίες εδάφους και αν βέβαια το επιτρέψει ο καιρός θα υπάρξουν και φωτογραφίες αέρος μιας και το drone της λέσχης έκανε την παρθενική του εμφάνισή στην Πανελλήνια Μαρτίου στην Κρήτη.

Συνδεθείτε μαζί μας στα κοινωνικά δίκτυα: social_facebook.png | social_youtube.png | social_twitter.png

Σημαντικές σελίδες: Κάρτες Μέλους | Αγγελίες   | Αξεσουάρ  | SmartPhones App

Τηλέφωνο επικοινωνίας: 6999 VWCLUB, 6999 892 582, 19:00 - 20:30

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ζηλεύω...!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα θελω να δηλωσω συμμετοχη και ειμε καινούργιος για την κυριακατικη βολτα  που μπορω να δηλωσω συμμετοχη ?  θα είμαι και εγω παρων

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα θελω να δηλωσω συμμετοχη και ειμε καινούργιος για την κυριακατικη βολτα  που μπορω να δηλωσω συμμετοχη ?  θα είμαι και εγω παρων

Μόλις δηλωσες φίλε μου.

Θα χαρούμε να σε γνωρισουμε

Sent from my HUAWEI GRA-L09 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εκανα αλλαγη βαρδιας στη δουλεια για να σας απολαυσω....Εχω καιρο να σας δω και με λειψατε αφου!! Παρουσα λοιπον!!! Επισης θα σας δωσω και τα χρηματα για την ανανεωση της συνδρομης μου :hi:

Τα λεμε απο κοντα!!!! B)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν , KOSTAS MK5 said:

Παρών και εγω την κυριακη να βολταρουμε λιγο ..... να πιουμε και καφεδακι..!

Αντε μπας και πατησουμε.

Περιμενω το οκ απο τι δουλεια και θα ερθωε economist.

Link to comment
Share on other sites

Αντε μπας και πατησουμε.

Περιμενω το οκ απο τι δουλεια και θα ερθωε economist.

Θελεις πολλα ευρω ακομα πρώτον και δεύτερον εχω πατήσει με το μοτεράκι σου όταν ηταν ακομα στην ασημί καροτσα και εγω 200 αλογάκια ...... Χιλιομετρα χίλια πολλα και αλλα τόσα μίλια ....

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Να ερθω κι εγώ;

Sent from my HUAWEI GRA-L09 using Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Οχι....εισαι ατασθαλος!!! να ερθει η γυναικα σου μονο και συ να μεινεις σπιτι να κανεις δουλειες.επισης να μαγειρεψεις να ερθουμε να φαμε. ευχαριστω :thumbsu:

Link to comment
Share on other sites

Να συμπληρώσω δε στο αρχικό post ότι 10:20 θα αναχωρισουμε από τον κόμβο της Renault.φυσικά όσοι έχουν μην ξεχάσουν τα pmr τους.

Στάλθηκε από το Lenovo A536 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.