Jump to content
doggy

Προτάσεις Για Συναντήσεις Στην Θεσσαλονίκη

Recommended Posts

παραθετω π.μ. μελους Θεσσαλονικης ...που απαντησε στην ερωτηση μου αν θα ερθει σημερα στην συνατηση...

exei synantisi? pote,pou den diabasa oute akousa tipota

οταν τα λεω εγω δε πιστευετε...

και ενα ακομα...

εκει που το θαψε που να το δουμε?

...καλο σας βραδυ...

Δυο λογια για να μην γινονται παρεξηγησεις ή λαθος συνενοησεις.

Οπως λεει και ο τιτλος του θεματος, εδω μπορουμε ολοι να γραφουμε διαφορα καλα σημεια για τις ΕΠΙΣΗΜΕΣ συναντησεις του VWClub. Π.χ. αν καποιος εντοπισει μια καφετερια καλη που να μπορει να χωρεσει ανετα ανθρωπους και αυτοκινητα, ριχνει ενα post εδω και το λαμβανουμε υποψη μας για μελλοντικες επισημες συναντησεις.

Για ανεπισημες συνευρεσεις, εκδηλωσεις, βολτες κλπ που δεν ανηκουν στο επισημο προγραμμα του club, υπαρχει το παρακατω θεμα, στο οποιο μπορουμε να κανονισουμε μεταξυ μας και μονο να βρεθουμε καπου.

http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?showtopic=17511

Που υπαρχει θαμμενο θεμα και δεν το βλεπω? Γιατι απο τη Τριτη 11/9, υπαρχει επισημασμενο θεμα για την επισημη συναντηση για τα μελη της Θεσσαλονικης..

Δηλωσεις συμμετοχης και πληροφοριες ΕΔΩ! για οσους δεν το βρισκετε :D

Τελος για την ενημερωση ολων των μελων μας, διαβαστε το επισημο προγραμμα συναντησεων για τη Β. Ελλαδα ΕΔΩ!

Στο email που εχετε δηλωσει κατα την εγγραφη σας στο forum, λαμβανετε παντα ειδοποιηση για οποιαδηπωτε εκδηλωση φερει την επισημη σφραγιδα του VWClub :D

Στο εξης, οσα posts αφορουν ανεπισημες συναντησεις, θα μεταφερονται στο σχετικο θεμα στο subforum 'Διασκεδαση'.

Eυχαριστω,

Νικος

Edited by nikkosnet
Link to comment
Share on other sites

ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΠΟΥ ΕΧΩ ΔΕΧΤΕΙ ΚΑΙ ΣΚΕΦΤΕΙ ΓΙΑ ΤΙΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΜΑΣ ΑΠΟ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟ 2008:

Καφέ ΚΕΔΡΙΝΟΣ ΛΟΦΟΣ

Καφέ ΘΕΡΟΣ

Παραλία ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ, για κοινή συνάντηση με Κατερίνη και Λάρισα

Εληά Βέροιας, για κοινή συνάντηση με Νάουσα και Βέροια

Χιονοδρομικό Κέντρο Τρία Πέντε Πηγάδια (αφού χιονίσει), για να ξεΣΚΙσουμε στις πίστες!!!

Παραμένουν BRULEE & FAMOUS CAFE

Προτείνετε κι άλλες ιδέες σας για να μπορώ να βγάζω το πρόγραμμα!

Edited by VeeDub Latou
Link to comment
Share on other sites

συνεχεια στο ιδιο μερος δεν το βαρεθηκατε ????μια κυριακη παρτε τα τουτουτ σας και κατεβειτε μεχρι λαρισα να μαζευτουμε και εμεις!!!!να τα ξεσκουριασετε και λιγο!!! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Μπαίνετε κι εσείς στο πρόγραμμα, αλλά για κάθοδο ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ, και να ανεβείτε κι εσείς. Ετσι για να μοιράσουμε την διαδρομή!

Link to comment
Share on other sites

Μπαίνετε κι εσείς στο πρόγραμμα, αλλά για κάθοδο ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ, και να ανεβείτε κι εσείς. Ετσι για να μοιράσουμε την διαδρομή!

ναι γιατι οχι.........αρκει να μαζευτειτε να ερθετε!!!!!

Link to comment
Share on other sites

συνεχεια στο ιδιο μερος δεν το βαρεθηκατε ????μια κυριακη παρτε τα τουτουτ σας και κατεβειτε μεχρι λαρισα να μαζευτουμε και εμεις!!!!να τα ξεσκουριασετε και λιγο!!! :D

¨+1 ωραιος ο Κώστας!!!

Link to comment
Share on other sites

προτεινω την επομενη Κυριακη ημερησια εκδρομη για τα μελη Βορρειου Ελλαδος...τοπος συναντησης το Cosmos στις 11.00 με κατευθυνση απο Θερμη προς Ταξιαρχη Χαλκιδικης οπου εχει μια καταπληκτικη ταβερνα...αφου απολαυσουμε τη διαδρομη με τις υπεροχες στροφες και φαμε καλα μεχρι σκασμου κατεβαινουμε Πολυγυρο για καφεδακι απο τον καινουριο δρομο και κατα τις 6:00-7:00 επιστρεφουμε!!!

ακουω γνωμες.... :D :D

Link to comment
Share on other sites

Guest nionios
προτεινω την επομενη Κυριακη ημερησια εκδρομη για τα μελη Βορρειου Ελλαδος...τοπος συναντησης το Cosmos στις 11.00 με κατευθυνση απο Θερμη προς Ταξιαρχη Χαλκιδικης οπου εχει μια καταπληκτικη ταβερνα...αφου απολαυσουμε τη διαδρομη με τις υπεροχες στροφες και φαμε καλα μεχρι σκασμου κατεβαινουμε Πολυγυρο για καφεδακι απο τον καινουριο δρομο και κατα τις 6:00-7:00 επιστρεφουμε!!!

ακουω γνωμες.... :D :D

παρα πολυ καλη προταση γιαννη

Link to comment
Share on other sites

γιατι οχι αλλα εχω μια απορια?????????

αντε εμεις θα απολαυσουμε την διαδρομη αλλα εσυ με το αγγουρι που εχεις για αμαξι τι να απολαυσεις?

Link to comment
Share on other sites

γιατι οχι αλλα εχω μια απορια?????????

αντε εμεις θα απολαυσουμε την διαδρομη αλλα εσυ με το αγγουρι που εχεις για αμαξι τι να απολαυσεις?

τα αγγουρια ως γνωστον προσφερουν απολαυση... ;):lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Αντε επιτέλους, καιρός ήτανε....Σκεφτείτε και μένα λίγο!!!! Εννοείται μεσα με τα 1000 (αφου θα πάμε και για μάσα τι καλύτερο δηλαδή..) Οπότε οσοι πιστοί προσέλθετε, εκεί πάνω έχει συνέχεια τουρμποκαιρο.....

Link to comment
Share on other sites

Αντε επιτέλους, καιρός ήτανε....Σκεφτείτε και μένα λίγο!!!! Εννοείται μεσα με τα 1000 (αφου θα πάμε και για μάσα τι καλύτερο δηλαδή..) Οπότε οσοι πιστοί προσέλθετε, εκεί πάνω έχει συνέχεια τουρμποκαιρο.....

καλοφαγα μου εσυ...θα κανονιστει πριν τα Χριστουγεννα...κανε λιγο διαιτα να τα δωσεις ολα στο Αγριογουρουνο!!!χεχεχε tongue.giftongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest nionios
καλοφαγα μου εσυ...θα κανονιστει πριν τα Χριστουγεννα...κανε λιγο διαιτα να τα δωσεις ολα στο Αγριογουρουνο!!!χεχεχε tongue.giftongue.gif

:excl:

Link to comment
Share on other sites

Ναι σίγουρα το φαί σκεφτομαι...το αγριογούρουνο δεν το συμπαθώ ιδιαίετερα....anyway προτείνω να πάμε ταξιάρχη μέσα απο το βουνο (Τσουκαλάς λέγεται) διαδρομή με πολλά στροφιλίκια και την ξέρω καλά γιατι ανεβαίνω στις κεραιές συνέχεια....αν σας βολεύει και θέλετε βέβαια...

Link to comment
Share on other sites

Guest nionios-gorilaki
Λοιπόν την Κυριακή το μεσημεράκι λέμε να μαζευτούμε για καφέ στο cosmos...Όσοι πιστοι προσελθετε!

ρε χρηστακι πολυ ξερο ειναι

λοιπον παιδες,λεμε να βρεθουμε για τελευταια φορα για το 2007 στο cosmos στις 16:30 στο γνωστο σε ολους σημειο στο Ρ3 για να παμε για ενα καφεδακι και να αποχαιρετησουμε ετσι το 2007 και να δωσουμε ραντεβου για το 2008 και οπως λεει και ο latousakis φερτε τις γυναικες σας,τις φιλες σας να γνωριστουνε μεταξυ τους,κατι κοινο θα εχουνε να πουνε

ελπιζουμε να υπαρξει συμμετοχη τοσο απο νεα μελη οσο και απο παλια

ευχαριστω

αρχιζουμε με συμμετοχες:

nionios-gorilaki

golfakias1983

boulis

gonjor18

viruz(?)

blackpanther+2(?)

sisifras r32

Edited by nionios-gorilaki
Link to comment
Share on other sites

Guest nionios-gorilaki

λοιπον να ευχαριστησουμε εγω και ο γιαννακης ολα τα παιδια που ηρθανε στην συναντηση σε αριθμο 10 ειμασταν

ηπιαμε το καφεδακι μας και γελασαμε

ο χρονος του 2007 εκλεισε με αυτην την συναντηση

καλες γιορτες σε ολους

επομενη συναντηση τωρα το 2008

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.