Jump to content
doggy

Προτάσεις Για Συναντήσεις Στην Θεσσαλονίκη

Recommended Posts

Μιας που το VW Club κλεινει 6 χρονια σκεφτομαστε να σβησουμε κερακια στην πολη μας Θεσσαλονικη

Γι΄αυτο τον λογο θελω να δω συμμετοχες για να δω ποσο μεγαλη θα ειναι η τουρτα, ποσα τραπεζια να κλεισουμε στο πιο in μαγαξι της πολης μας

κ ποσους χωρους σταθμευσης να δεσμευσουμε στο ιδιωτικο παρκινκ του μαγαζιου (να παρκαρουμε διπλα στα πορσικα κ στα τζαγκουαρ...)

Ημερομηνιες παρασκευη 29 Ιανουαριου ή παρασκευη 5 Φεβρουαριου στις 20:00 το απογευμα..

ΥΓ το μαγαζι ειναι πολυ HOT οποτε ολα τα VW πλυμμενα λουσμενα κ να φορανε τα καλα τους...δεν λεω τπτ αλλο μη χαλασω την εκπληξη

Edited by mourh
Link to comment
Share on other sites

Για καμια συναντηση στα Γιαννενα ψηνεστε για να γουσταρουμαι και εμεις οι γιαννιωτες...................!

Edited by stavros geoldasis
Link to comment
Share on other sites

Για καμια συναντηση στα Γιαννενα ψηνεστε για να γουσταρουμαι και εμεις οι γιαννιωτες...................!

Δες εδώ. Κάτι ψήνεται και για τα Γιάννενα... :p

Link to comment
Share on other sites

Εδω θα βρείτε περισσότερες πληροφορίες και μπορείτε να δηλώσετε συμμετοχές για την συνάντηση γενεθλίων του club μας ... http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?showtopic=34024&st=0

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια μετα απο καιρο λεω να κανουμε μια συναντηση εδω στα βορεια τη λετε εισται μεσα?ακουω προτασεις.

Link to comment
Share on other sites

κοζανη ημουν πριν 2 βδομαδες..

συναντηση θα γινει μετα το τελος της πανελληνιας 6-7 μαρτιου

το που θα γινει δεν ειναι ακομα γνωστο αν κ νομιζω η κοζανη πεφτει καπως μακρυα

Link to comment
Share on other sites

μετα απο συζητησεις περι "εκδρομης" υπαρχει μια ιδεα-προταση απο καποια μελη για μια εξορμηση στην Βεροια την οποια την βρισκω αρκετα δελεαστικη

ο δρομος ειναι καλος κ η διαδρομη σχετικα συντομη

οποτε η εκδρομη θα περιλαμβανει:

1 σταση για καφε-bowling-gaming http://www.bowlingcity.gr/photo_gallery.htm

2 σταση για φαγητο http://www.la-vatra.gr/index.php?option=com_content&task=view&id=26&Itemid=31

ημερομηνια διεξαγωγης τελος Μαιου αρχες Ιουνιου

Στον αντιποδα υπαρχει κ η περιπτωση για να παμε καπου παραθαλασσια

οπου κ παλι πρεπει να γινει σχετικη προταση με τοποθεσια κτλ

εγω στηριζω

εσεις τι λετε?

Link to comment
Share on other sites

Εγώ λεώ να πάμε Βέροια, που είναι κοντά σε όλους πιστεύω, εύκολα θα πάμε και υπάρχουν κι έτοιμες προτάσεις/λύσεις για το που θα πιούμε καφέ και που θα φάμε... :whistling:

Link to comment
Share on other sites

μεσα και εγω για Βεροια !!!! Bill κανονισε να φερεις και το ταπερ που λεγαμε rolleyes.gif

Θα κανονισω να ερθει δηθεν τυχαια, αλλα αμα το βαλει στα ποδια δν φταιω... :rolleyes::lol:

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα...θα ηθελα να σας προσκαλεσω στις 2 Ιουνιου ημερα Τεταρτη σε συγκεντρωση που θα γινει στο καταστημα μου (MSDESIGN) στην Κατερινη επι της οδου Ν. Πλαστηρα 6(Εγγλεζικος).Θα παρευρεθουν αντιπροσωποι της εταιρειας MEGUIAR'S,SOUNDSTREAM,κ.α θα γινει παρουσιαση προιοντων,μεγαλες προσφορες σε ειδη & κληρωσεις δωρων...Επισης θα παρευρεθουν και καποια πολυ δυνατα & ομορφα αυτοκινητα για τους λατρεις του χωρου... Εαν υπαρχει και κατι που θα σας ενδιεφερε ως μαζικη προσφορα σαν club ενημερωστε με να δω τι μπορω να κανω(π.χ. xenon,parking sensor,γυαλισματα,ηχοσυστηματα,κ.α)

Θα ειναι μεγαλη μου χαρα & τιμη να σας δω ξανα απο κοντα!!!

Θα ηθελα επισης να παρακαλεσω αν μπορειτε να με ενημερωσετε μεσω του club η στειλτε μου mail στο msdesign@in.gr για τη συμμετοχη σας...

Edited by MSDESIGN
Link to comment
Share on other sites

:o :o Καλα, αυτο το θεμα καποτε δε λεγοταν "Προτασεις για συναντησεις Κεντρικης κ Δυτικης Μακεδονιας";
Link to comment
Share on other sites

Το θέμα αυτό μετονομάστηκε προτελευταία φορά στις 8 Οκτωβρίου 2011 23:20 με την αναβάθμιση του φόρουμ. Μάλιστα επειδή το δεύτερο συνθετικό του τίτλου αφαιρέθηκε αυτόματα απο την αναβάθμιση κατόπιν προστέθηκε η περιοχή της Θεσσαλονίκης για να φαίνεται για ποιο σημείο της Ελλάδας είναι οι προτάσεις. Προφανώς ξέφυγε πάνω στην διαδικασία της αναβάθμισης. Μάλιστα η αλλαγή του ονόματος έγινε απο εμένα.

Ευχαριστώ έστω και καθυστερημένα που μου το υποδείξατε ώστε να το αλλάξω στο σωστό τις επόμενες ημέρες!

Link to comment
Share on other sites

Ναι σωστα εχεις κανει edit.. ;)

Eνταξει δεν εγινε κ τιποτα, απλα ειδα καποια post απο το παρελθον σε αυτο το θεμα που γραφαμε ως "Κεντρικη και Δυτικη Μακεδονια" γι'αυτο ρωτησα...

Link to comment
Share on other sites

Το ξεθαψα το θεμα.

Συζητηστε λιγο για να ερθετε στην πανελληνια.

Εχω γραψει και στην αναλογη ενοτητα.

Link to comment
Share on other sites

Guest PanosVR6

Σωστος ο παγουριστας!!παιδια να βοηθησουμε ολοι να μαζευτουμε να κανουμε κατι πολυ μεγαλο σε ογκο..κ να γνωριστουμε κιολας καθως τα λεμε μονο μεσα στο φορουμ..

Link to comment
Share on other sites

Το ξεθαψα το θεμα.

Συζητηστε λιγο για να ερθετε στην πανελληνια.

Εχω γραψει και στην αναλογη ενοτητα.

Που είναι γραμμένο για την πανελλήνια?

Link to comment
Share on other sites

Που είναι γραμμένο για την πανελλήνια?

Αν μπεις στο θεμα Meetings / Events θα δεις οτι υπαρχει θεμα Πανελλήνια Συνάντηση 2013, Καστοριά, 16~18 Μαρτίου !!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα σας.


θα κάνουμε συνάντηση στη θεσσαλονίκη την Πέμπτη 7/3/2013  ??


υπάρχει ενδιαφέρον ?


moderator δεν υπάρχει στην Β.Ελλάδα, και επομένως δεν μπορεί να ανοίξει σχετικό θέμα συνάντησης.


 


δηλ.  υπάρχουν moderator αλλα είναι οι γνωστοί άφαντοι. (αλλα μην ξαναπιάσουμε αυτό το θέμα).


meeting  moderator δεν  υπαρχει, οπότε καλείστε όποιοι θέλετε να γράψετε την αποψή σας και την προτασή σας για συνάντηση στη Θεσσαλονίκη.


αλλιώς αν δεν ενδιαφέρεται κανείς εδω στα Βόρεια να το κατανοήσω και γω καλύτερα και να πράξω ανάλογα.


Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.