Jump to content
doggy

Προτάσεις Για Συναντήσεις Στην Θεσσαλονίκη

Recommended Posts

συγχαρητηρια και απο μενα για την εκλογη σου μακη. ευχομαι πιστευω και ελπιζω να κανεις πραξη ολα οσα μας εχεις πει.

Ευχαριστώ Ηλία. Όπως τα λες, αυτό ακριβώς θέλω κι εγώ.
Link to comment
Share on other sites

Μακη, καλη αρχη... Ευχομαι να φανεις ανταξιος της θεσης αυτης και οπως ειπαν και τα παιδια πιο πανω, συνεπης στις προγραμματικες σου "υποσχεσεις".. Ειναι δυσκολη θεση οπως εδειξε και το παρελθον... Θελει υπομονη, τρεξιμο, οργανωση και καλη επικοινωνια με ολα τα μελη..

 

Και παλι καλη αρχη και να εχεις παντα στο νου οτι το VW Club, στο θεμα των συναντησεων, ειμαστε ολοι εμεις που πηγαινουμε στις συναντησεις  ;)

Link to comment
Share on other sites

Μακη, καλη αρχη... Ευχομαι να φανεις ανταξιος της θεσης αυτης και οπως ειπαν και τα παιδια πιο πανω, συνεπης στις προγραμματικες σου "υποσχεσεις".. Ειναι δυσκολη θεση οπως εδειξε και το παρελθον... Θελει υπομονη, τρεξιμο, οργανωση και καλη επικοινωνια με ολα τα μελη..

Και παλι καλη αρχη και να εχεις παντα στο νου οτι το VW Club, στο θεμα των συναντησεων, ειμαστε ολοι εμεις που πηγαινουμε στις συναντησεις ;)[/quote

Συμφωνώ Βασίλη και σε ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια. Πάνω απ όλα ότι κάνουμε πρέπει να μας ευχαριστεί.

Link to comment
Share on other sites

Μάκη καλή αρχή και συγχαρητήρια  !  :goodjob:

 

Εννοείται οτι  όλοι είμαστε μια παρέα και κάνουμε αυτό που μας ευχαριστεί . :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Μάκη καλή αρχή και συγχαρητήρια ! :goodjob:

Εννοείται οτι όλοι είμαστε μια παρέα και κάνουμε αυτό που μας ευχαριστεί . :thumbsup:

+ 1

Link to comment
Share on other sites

Καλή αρχή και συνέχεια Μάκη...... Να κάνεις αυτό που αγαπάς...

Link to comment
Share on other sites

Καλή αρχή και συνέχεια Μάκη...... Να κάνεις αυτό που αγαπάς...

Ευχαριστώ Γιώργο. Κι εσύ να περνάς καλά και να προσέχεις.
Link to comment
Share on other sites

χαιρετιζω κ εγω τις τελευταιες εξελιξεις...εχω χαθει τελευταια,ελπιζω σε καποια μελλοντικη συναντηση να μπορεσω να ερθω αν βολεψει με τη δουλεια.....

Link to comment
Share on other sites

Καλώς τον ! Την επόμενη εβδομάδα η συνάντηση. Μείνε συντονισμένος και θα ανακοινωθεί (μπορεί και σήμερα).

Link to comment
Share on other sites

Μακη βαλε στο προγραμμα και κανενα ανοιγματακι..

Θα τραβηξει κοσμο η συναντηση ετσι..

Link to comment
Share on other sites

ολα καλα ρε παιδια με την θεσσαλονικη..αλλα μηπως θελουν τα μελοι απο κοζανη βεροια καστορια φλωρινα πτολεμαιδα και απο οπου θελει να ερθει ο καθενας βεβαια να κανουμε μια συναντηση κοζανη ασ πουμε η πτολεμαιδα...να ναι και σαββατοαπογευματακι- βαραδακι για κανενα ποτο??να ναι στο λουστρο η λαμαρινα να κανουμε και βολτες??αν θελει και ο Βill kai o stelios να κανονισουμε μαζι??

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ωραίος! Για να ακουστούν κι άλλες γνώμες.

Και για το ανοιγματάκι επίσης.

Edited by symearg
Link to comment
Share on other sites

Απο σεπτεμβρη οργανωνόμαστε. Να κανουμε και κανα μπάνιο. Τωρα καμια πέμπτη αν με βολεψει εγω περνάω απο καρφουρ.

Καλη ξεκούραση σε ολους, καλά μπάνια σε σας και στις οικογένειές σας.

Θα ειμαστε σε επαφη.

Link to comment
Share on other sites

Καλά μπάνια και σε σένα Χρηστο! Μας έχει ξεπεράσει όλους ο Πατρίκης (Κοσμάς). Είδες κάτι φωτό που ανεβάζει κάθε μέρα στο F/B ; Όλο σε κάτι φοβερές παραλίες κολυμπάει. Δεν παλεύεται. 

Link to comment
Share on other sites

Kαλές  διακοπές σε όλους!!!!! Μάκη φωτοσόπ είναι του Κοσμά, έχει πήξει στην ΕΚΟ. :p

Link to comment
Share on other sites

Γειά σαs παιδιά!Επειδή έχω χάσει επεισόδια,ποιός είναι ο συντονιστής της θεσσαλονίκης?Γιατί δεν κανονίζουμε συνάντηση?Να δώσει και η Κατερίνη το παρόν....

Link to comment
Share on other sites

νέκρα? :sorry:

που'σαι εσύ μαρί;

 

Γειά σαs παιδιά!Επειδή έχω χάσει επεισόδια,ποιός είναι ο συντονιστής της θεσσαλονίκης?Γιατί δεν κανονίζουμε συνάντηση?Να δώσει και η Κατερίνη το παρόν....

Ωχ ωχ!!!

"Ξεχασμένα" nicknames και πάλι εδώ; :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.