Jump to content
doggy

Προτάσεις Για Συναντήσεις Στην Θεσσαλονίκη

Recommended Posts

Τελικά δεν ήρθες Χρόνη να κάνουμε και κανένα ανοιγματάκι ... :poke:

Ελα ντε....αυτά τα πατήματα περιμένουμε να κάνουμε!

Στην επόμενη μάζωξη λοιπόν!

Εσω έτοιμοι ! :-)

Link to comment
Share on other sites

Πάλι μπερδεύεσαι!! τσ τσ τσ . Το club δεν έκανε δεν κάνει και ούτε θα κάνει καμιά τέτοια ενέργεια. Το τι κάνει ο καθένας ξεχωριστά είναι δική του υπόθεση.

Link to comment
Share on other sites

Κὠστα(doggy) με πληγὠνεις τὠρα :whistling:!!!!!Πλέον εἰμαι μαμἀ και αφιερὠνω το χρὀνο που έχω στο γιὀ  μου!!!!!!Δεν βολεύει να κἀνουμε συνάντηση κἀποια Κυριακἠ??Δουλεύω καθημερινές και σε λἰγο καιρὀ θα δουλεὐω ὀλη την εβδομάδα και πρωἰ και βρἀδυ.Δεν ξέρω εἀν θα παίζει κἀποιο ρεπὀ.Λἰγο δρἀμα η κατἀσταση

Link to comment
Share on other sites

Πάλι μπερδεύεσαι!! τσ τσ τσ . Το club δεν έκανε δεν κάνει και ούτε θα κάνει καμιά τέτοια ενέργεια. Το τι κάνει ο καθένας ξεχωριστά είναι δική του υπόθεση.

 

αααααα οκ! τα φωτοστεφανα μας τα στελνουν απο την αθηνα η εχουμε δικα μας εδω? :)

Edited by dubbeR_xronis
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

αααααα οκ! τα φωτοστεφανα μας τα στελνουν απο την αθηνα η εχουμε δικα μας εδω? :)

Εμας εδω εξαντληθηκαν ... Μαλλον εχετε δικα σας εκει !!!!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Καλοκαίρι που θα κατέβω για διακοπές μετά τον καφέ θα κάνω δοκιμαστικά πατήματα με όλους..... :)

1 χρόνο είμαι λες και το στρώνω εδώ....:(

Link to comment
Share on other sites

Καλοκαίρι που θα κατέβω για διακοπές μετά τον καφέ θα κάνω δοκιμαστικά πατήματα με όλους..... :)

1 χρόνο είμαι λες και το στρώνω εδώ.... :sad:

Το μπούκωσες το καημένο......

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μετά το πάσχα θα είμαι Ελλάδα.....Για πάντα..............

Οπότε θα κανονίσουμε να μαζευόμαστε να τα λέμε παιδιά... 

Ο καφές είναι μια καθημερινή συνήθεια που δεν κόβεται οπότε είναι το μόνο εύκολο να βρισκόμαστε.

Link to comment
Share on other sites

Μετά το πάσχα θα είμαι Ελλάδα.....Για πάντα..............

Οπότε θα κανονίσουμε να μαζευόμαστε να τα λέμε παιδιά... 

Ο καφές είναι μια καθημερινή συνήθεια που δεν κόβεται οπότε είναι το μόνο εύκολο να βρισκόμαστε.

Σε περιμένουμε λοιπόν με το καλό να έρθεις!!!

 

Μάκη είπες συνάντηση για κάποιο Σάββατο.....αν δεν κάνω λάθος.

Για δες αν γίνεται κάτι γι αυτό γιατί μετά μας βλέπω λόγω του Πάσχα στο τέλος του μήνα να βρισκόμαστε.

Link to comment
Share on other sites

24 αυτού του μήνα το πρωί τα ταλαιπωρημένα λάστιχα μου θα πατήσουν Ελλάδα.......

Link to comment
Share on other sites

τι εγινε ρε παιδια; εκλεισε το κλαμπ της θεσσαλονικης; 

Δεν είναι "το κλαμπ της θεσσαλονίκης" σαν παράρτημα καταστήματος ακούστηκε :)

 

Σε περιμένουμε λοιπόν με το καλό να έρθεις!!!

 

Μάκη είπες συνάντηση για κάποιο Σάββατο.....αν δεν κάνω λάθος.

Για δες αν γίνεται κάτι γι αυτό γιατί μετά μας βλέπω λόγω του Πάσχα στο τέλος του μήνα να βρισκόμαστε.

Αν δε κάνω λάθος ο Μάκης έχει τρεξίματα και γι'αυτό να μην εμφανίζεται συχνά online. Αν κάποιο μέλος θέλει να αναλάβει την οργάνωση μίας συνάντησης ας μου στείλει πμ με λεπτομέρειες και να μπορέσουμε να το οργανώσουμε, να σηκώσουμε σχετική ανακοίνωση κλπ.

 

Κώστας

Link to comment
Share on other sites

Θέμα συνάντησης δημιουργήθηκε: 

http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?showtopic=58291

 

ενημερώνονται: facebook / main page και στέλνω mass mail.

Link to comment
Share on other sites

Έτσι όπως έχει γίνει το θέμα με τις συναντήσεις δεν ήξερα καν ότι έχουμε στις 12.

Η δημοσίευση έγινε στις 10/4 οπότε γεια σας..

Edited by nikdev
Link to comment
Share on other sites

Όπως έγραψε και ο Κώστας, λόγω επαγγελματικών υποχρεώσεων είμαι αναγκασμένος να λείπω αρκετά συχνά από τη Θεσσαλονίκη, πράγμα που καθιστά δύσκολο έως αδύνατο να οργανώνω τις συναντήσεις της παρέας μας. Φυσικά, μέχρι να αναλάβει ο επόμενος Meeting Mod αλλά και μετά, θα είμαι πάντα μέλος αυτής της παρέας και πρόθυμος να βοηθήσω όποτε μπορώ. Το τηλέφωνό μου το έχω αναρτήσει πολλές φορές (6973507006) και μπορείτε να με καλείτε για θέματα συναντήσεων. Ο Professor πήρε την πρωτοβουλία να βοηθήσει στην οργάνωση των συναντήσεων κάτι που κάνει τα πράγματα πιο εύκολα για όλους. Ελπίζω να είμαι παρών στην επόμενη συνάντηση και να τα πούμε από κοντά.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Έτσι όπως έχει γίνει το θέμα με τις συναντήσεις δεν ήξερα καν ότι έχουμε στις 12.

Η δημοσίευση έγινε στις 10/4 οπότε γεια σας..

Κρίμα Νίκο που δεν το αντιλήφθηκες έγκαιρα.Έχεις δίκιο για το θέμα των ημερών που μεσολάβησαν από τη δημοσίευση ως την πραγματοποίηση της συνάντησης αλλά επειδή μεσολαβούσε το Πάσχα μετά θα έπρεπε να γίνει στο τέλος του μήνα.Γι αυτό το λόγο και μόνο έγινε στα βιαστικά.Στην επόμενη θέλω να σ΄έχουμε οπωσδήποτε!!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Κρίμα Νίκο που δεν το αντιλήφθηκες έγκαιρα.Έχεις δίκιο για το θέμα των ημερών που μεσολάβησαν από τη δημοσίευση ως την πραγματοποίηση της συνάντησης αλλά επειδή μεσολαβούσε το Πάσχα μετά θα έπρεπε να γίνει στο τέλος του μήνα.Γι αυτό το λόγο και μόνο έγινε στα βιαστικά.Στην επόμενη θέλω να σ΄έχουμε οπωσδήποτε!

 

Πήρα απουσία, αυτή τη φορά.

Την επόμενη πιστέυω να βρεθούμε και να είναι και ο Μάκης.

 

Επίσης, δεν θα παραλείψω να τονίσω ότι παρόλες τις υποχρεώσεις σου ανέλαβες την οργάνωση και είναι προς τιμήν σου.

Edited by nikdev
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Στην επόμενη θα είμαι και εγώ..

Έχω να σας πω ιστορίες 13 μήνες στα ξένα θα γράψω βιβλίο....;)

Link to comment
Share on other sites

13 μήνες μόνο? :) 13 χρόνια....Κόσοβο-Βηρυτό-Βοσνία.... Που να ήμουν και στρατιωτικός :)

 

Όσο για το γρηγορότερο CC...Έχεις δει πως πάει το 4κίνητο 3.6? :) Αν και κοντά 2 τόνους λόγω 4κίνησης πάει καλύτερα από το προηγούμενο μου αυτοκίνητο (Leon 2.0 περίπου 400 άλογα).

Τώρα λέω να βάλω και πρόγραμμα την επόμενη φορά που θα κατέβω Θεσσαλονίκη

 

Άντε με το καλό στη μητέρα πατρίδα...

Link to comment
Share on other sites

Βασικά έχω δει από κοντά πως πάει έχει τύχη να παίξω κιόλας μαζί του και να τον στεναχωρήσω, όπως έχει τύχει να τα πατήσω και με audi s4 3.0 με compressor μαμά και πηγαίναμε σχεδόν τάπα το ίδιο. Δεν έχω οδηγήσει r36 αλλά από πολλά βίντεο που ανέβασαν ιδιοκτήτες και το πάτημα που έχω κάνει έχω πάρει μια εικόνα ότι μετά το 0-100 το r36 μένει πίσω.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Με φτιαγμένο δίλιτρο golf 5 tfsi k4 στα ίδια περίπου άλογα (300) ήμουν ελάχιστα μπροστά μέχρι τα 200 σε καλή άσφαλτο. Μέχρι τα 130 ήταν πολύ πίσω μετά με έπιανε.  Άμα κατεβείς μέσω Σερβίας μπορεί να με βρεις σε κάνα δρόμο :)

Link to comment
Share on other sites

Από στάση να τρέξει κάποιος με ένα τετρακίνητο στα ίδια άλογα και να πιστεύει ότι θα έχει ελπίδες στην αρχή πρέπει να είναι η παιδί στο μυαλό η απλά περίεργος να δει πόσο πίσω θα μείνει. Ποτέ μου δεν έτρεξα από στάση. Με τόση δύναμη το αμάξι δεν ξεκινάει. Αλλά από ρολαριστες με 60 χλμ τα πράματα αλλάζουν. 2.0 tfsi με 300ps; και σε έφτανε μετά τα 130 χλμ; Δηλαδή αν ξεκινουσατε ρολαριστα θα πηγαίνατε μαζί και μετά θα έφευγε. Λογικό μου φαίνεται. Σε είπα μετά τα 130 χλμ το r36 δεν ανεβάζει πιο γρήγορα από ένα ίδιο αμάξι πιο ελαφρύ μπροστινοκηνιτο με +45 ps . απλή λογική.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.