Jump to content
doggy

Προτάσεις Για Συναντήσεις Στην Θεσσαλονίκη

Recommended Posts

+45 άλογα? Τα ίδια άλογα έχουμε

 

Ρολαριστά από 50 περίπου με 2ες, με το DSG σε sport χωρίς αλλαγές χειροκίνητα. Μέχρι τα 130 ήμουν 2-3 μήκη μπροστά. Μετά με έφτανε επειδή μετά τις 6200 ο V6 δεν φαίνεται να έχει δύναμη και το DSG δεν αλλάζει ταχύτητα πριν τις 6500. Με το που ανέβαζε ταχύτητα ξέφευγα. Στα 200 είχε φτάσει στο ένα μήκος ίσως λίγο λιγότερο. Ίσως να με έπιανε στα 220 αλλά μετά πάλι θα έφευγα λόγω υψηλότερης τελικής. (250 με 5η)

 

 

Θα κατέβω Θεσσαλονίκη για πρόγραμμα κάποια στιγμή μάλλον στον Μιχάλη exelixis που είχε κάνει και το Leon μου. +25 άλογα άρα πάμε 325 πάνω κάτω και πολύ ροπή χαμηλομεσαία.

Θα δείξει...

Link to comment
Share on other sites

Εεε, παιδιά δεν θέλω να σας τη χαλάσω αλλά το τόπικ εδώ είναι για προτάσεις συναντήσεων στη Θεσσαλονίκη. Υπάρχει τόπικ για βελτιωμένα αυτοκίνητα, για προγράμματα και ότι άλλο θέλετε. Εκεί μπορείτε να πάρετε και τις απόψεις άλλων μελών που μπορεί να έχουν ίδια αυτοκίνητα με τα δικά σας. Cj με το καλό να σε δούμε και από κοντά. Pargyrak έλα σε κάποια συνάντηση να γνωριστούμε και να τα πούμε πίνοντας καμιά μπυρίτσα. Σίγουρα έχεις να μας πεις πολλά!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Sorry για τα oftopic. Το να έρθω σε συνάντηση είναι πάρα πολύ δύσκολο μιας και δουλεύω εξωτερικό αλλά ποτέ μη λες ποτέ

Link to comment
Share on other sites

Καλό μήνα σε όλους και καλή πρωτομαγιά.

Σήμερα πρώτη μέρα Θεσσαλονίκη μετά από καιρό...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες Γιώργο!!!!Με το καλό να στεργιώσεις μια για πάντα πλέον εδώ!!!

Link to comment
Share on other sites

Sorry για τα oftopic. Το να έρθω σε συνάντηση είναι πάρα πολύ δύσκολο μιας και δουλεύω εξωτερικό αλλά ποτέ μη λες ποτέ

Ειχες λεον παλιοτερα μηπως ;

Sent from my iPhone5 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!!!Παίρνω την πρωτοβουλία για μια ακόμη συνάντηση του club στη Θεσ/νίκη μιας και έχει μείνει ακέφαλο από τότε που παραιτήθηκε ο Μάκης.

Η συνάντηση προτείνεται για την Κυριακή 11-5-2014 και ώρα 19.00΄στο Nouvelle-Ωραιόκαστρο γιατί βολεύει περισσότερο τα μέλη που έρχονται από όμορους νομούς.

Παρακαλώ πολύ δηλώστε συμμετοχή για να προβώ στις προβλεπόμενες ενέργειες.

Edited by Professor
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!!!Παίρνω την πρωτοβουλία για μια ακόμη συνάντηση του club στη Θεσ/νίκη μιας και έχει μείνει ακέφαλο από τότε που παραιτήθηκε ?ο Μάκης.

Η συνάντηση προτείνεται για την Κυριακή 11-5-2014 και ώρα 19.00΄στο Nouvelle-Ωραιόκαστρο γιατί βολεύει περισσότερο τα μέλη που έρχονται από όμορους νομούς.

Παρακαλώ πολύ δηλώστε συμμετοχή για να προβώ στις προβλεπόμενες ενέργειες.

Edited by nikdev
Link to comment
Share on other sites

 

Καλησπέρα!!!Παίρνω την πρωτοβουλία για μια ακόμη συνάντηση του club στη Θεσ/νίκη μιας και έχει μείνει ακέφαλο από τότε που παραιτήθηκε ?ο Μάκης.

Η συνάντηση προτείνεται για την Κυριακή 11-5-2014 και ώρα 19.00΄στο Nouvelle-Ωραιόκαστρο γιατί βολεύει περισσότερο τα μέλη που έρχονται από όμορους νομούς.

Παρακαλώ πολύ δηλώστε συμμετοχή για να προβώ στις προβλεπόμενες ενέργειες.

 

Ναι Νίκο λόγω επαγγελματικών υποχρεώσεων αναγκάστηκε να μεταναστεύσει σε άλλη πόλη..

Link to comment
Share on other sites

Δεν άλλαξα κατοικία απλά ταξιδεύω πολύ αυτό τον καιρό, εντός και εκτός Ελλάδας κάτι που καθιστά αδύνατο να συνεχίσω τα καθήκοντά μου ως meeting mod. Οι εποχές είναι δύσκολες φίλοι μου και δεν υπάρχει το περιθώριο να αφήνουμε επαγγελματικές ευκαιρίες ανεκμετάλλευτες.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Δεν άλλαξα κατοικία απλά ταξιδεύω πολύ αυτό τον καιρό, εντός και εκτός Ελλάδας κάτι που καθιστά αδύνατο να συνεχίσω τα καθήκοντά μου ως meeting mod. Οι εποχές είναι δύσκολες φίλοι μου και δεν υπάρχει το περιθώριο να αφήνουμε επαγγελματικές ευκαιρίες ανεκμετάλλευτες.

Γεια σου Μάκη!!!Πουλάκι μου εδώ είσαι ε και μας κρύβεσαι ε χαχαχαχα??Σόρρυ για την παραπληροφόρηση αλλά έχω την εντύπωση ότι κάποιος ανέφερε πως έφυγες  για Λάρισα.

Να σε υπολογίζω για την Κυριακή να μας τα πεις και από κοντά??

Link to comment
Share on other sites

Υπολογιστε κ εναν αργο.......... Κανας δασκαλος να μ στειλει τ κιν. του σε π.μ γτ δν εχω ιδεα που συναντιεστε. 
Το μονο μερος που ξερω στ ωραιοκαστρο ειναι το Garage...  8)

Link to comment
Share on other sites

http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?showtopic=58410#entry563177

Στο παραπάνω δήλωσε συμμετοχή σε παρακαλώ.Το κινητό μου είναι 6947941766 για ότι μπορώ να σου φανώ χρήσιμος.Θα σε περιμένουμε λοιπόν φίλε diMake.

Link to comment
Share on other sites

Προεκυψε οικογενειακη υποχρέωση την κυριακη τ απογευμα....το κερατό μου μέσα...

Ελπίζω να σας προλάβω και να έρθω έστω και πιο αργά.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Γεια σου Μάκη!!!Πουλάκι μου εδώ είσαι ε και μας κρύβεσαι ε χαχαχαχα??Σόρρυ για την παραπληροφόρηση αλλά έχω την εντύπωση ότι κάποιος ανέφερε πως έφυγες  για Λάρισα.

Να σε υπολογίζω για την Κυριακή να μας τα πεις και από κοντά??

Α ρε Γιώργο, μου λείπει η παρέα μας. Πετάω για Αθήνα το βράδυ της Κυριακής, δεν προλαβαίνω. Μπορεί να παω σε καμια συνάντηση στα παιδιά εκεί.

Link to comment
Share on other sites

Υπολογιστε κ εναν αργο.......... Κανας δασκαλος να μ στειλει τ κιν. του σε π.μ γτ δν εχω ιδεα που συναντιεστε. 

Το μονο μερος που ξερω στ ωραιοκαστρο ειναι το Garage...  8)

Καλά ρε μλκ πάλι το έχασες;; Θα σε πάρω εγώ..

 

Γιώργο(professor), στα city gate γίνεται να βρεθούμε νωρίτερα όπως την άλλη φορά;

Link to comment
Share on other sites

 

 

Γιώργο(professor), στα city gate γίνεται να βρεθούμε νωρίτερα όπως την άλλη φορά;

Φυσικά Βασίλη και γίνεται να πούμε στις 6.20΄καλά δεν είναι??

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.