Jump to content
doggy

Προτάσεις Για Συναντήσεις Στην Θεσσαλονίκη

Recommended Posts

Hello

 

meet the club in July or August ? ... I'm the next 6 weeks still in Thessaloniki

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Hello

 

meet the club in July or August ? ... I'm the next 6 weeks still in Thessaloniki

αν γινει τιποτα κανενα σαββατο πεταγομαι κι εγω απο Λαρισα

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Δεν κουνιέται φύλλο! Μπραβο πάντως φίλε που θα πεταγώσουν απο Λάρισα! )

Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Μιας και λόγω καλοκαιριού είναι δύσκολο να οργανωθεί κάτι, οι συναντήσεις θα ξεκινήσουν να πραγματοποιούνται και πάλι από αρχές Σεπτεμβρίου.

 

Μείνετε συντονισμένοι!

Link to comment
Share on other sites

Γιατί ο admin δεν αρέσει σε κανέναν :p

Link to comment
Share on other sites

Μιας και λόγω καλοκαιριού είναι δύσκολο να οργανωθεί κάτι, οι συναντήσεις θα ξεκινήσουν να πραγματοποιούνται και πάλι από αρχές Σεπτεμβρίου.

 

Μείνετε συντονισμένοι!

like 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Δεν κουνιέται φύλλο! Μπραβο πάντως φίλε που θα πεταγώσουν απο Λάρισα! )

Sent from my iPhone using Tapatalk

Όχι μόνο λόγω διακοπών Χρήστο...

Link to comment
Share on other sites

Χρηστο και γω μεσα, θα παμε κομβοι απο Λαρισα --> Θεσ/νικη; Οχι απο το κακο στο χειροτερο αλλα απο το χειροτερο στο τιποτα. Δεν ξερω γιατι ξενερωσαμε στη Κεντρικη Ελλαδα ετσι...Και να πεις οτι δεν εχουμε αυτοκινητα;

Edited by FastBunny
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Χρηστο και γω μεσα, θα παμε κομβοι απο Λαρισα --> Θεσ/νικη; Οχι απο το κακο στο χειροτερο αλλα απο το χειροτερο στο τιποτα. Δεν ξερω γιατι ξενερωσαμε στη Κεντρικη Ελλαδα ετσι...Και να πεις οτι δεν εχουμε αυτοκινητα;

δε ξερω φιλαρακι τι γινεται εδω Λαρισα. δεν ακολουθαει κανενας για πουθενα. ειμαστε για βορια Ελλαδα συναντησεις. το βλεπω απο τωρα τι θα γινει.

Link to comment
Share on other sites

Και εδω Ημαθία μην φανταστείς. Ήμαστε μόνο εγώ και ο Βασίλης οι ενεργοί για συναντήσεις.. Δεν φταίει η κρίση και χαζομάρες. Όλο βόλτες είναι αρκετοί. Απλά δεν υπάρχει το πάθος για το αυτοκίνητο...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Και εδω Ημαθία μην φανταστείς. Ήμαστε μόνο εγώ και ο Βασίλης οι ενεργοί για συναντήσεις.. Δεν φταίει η κρίση και χαζομάρες. Όλο βόλτες είναι αρκετοί. Απλά δεν υπάρχει το πάθος για το αυτοκίνητο...

Ημαθια μπορει να εισαστε δυο τρεις αλλα εχετε ολοκληρη Θεσσαλονικη

Link to comment
Share on other sites

Off Topic

Υπάρχει κάνεις με αυτοκόλλητα Θεσσαλονίκη ?

Mourh, Speedy  ?

Link to comment
Share on other sites

Off Topic

Υπάρχει κάνεις με αυτοκόλλητα Θεσσαλονίκη ?

Mourh, Speedy ?

Τα αυτοκολλητα οπως κ ολα τα αξεσουαρ της λεσχης τα διαχειριζεται το μελος lupakos. Στειλε ενα pm για οτι θελεις!
Link to comment
Share on other sites

Τα αυτοκολλητα οπως κ ολα τα αξεσουαρ της λεσχης τα διαχειριζεται το μελος lupakos. Στειλε ενα pm για οτι θελεις!

Για πιο αμεσα τα θελω.

Γνωριζω οτι τα εχει lupakos!

Sent from my iPhone5 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τα αυτοκολλητα οπως κ ολα τα αξεσουαρ της λεσχης τα διαχειριζεται το μελος lupakos. Στειλε ενα pm για οτι θελεις!

Για πιο αμεσα τα θελω αν γινεται απο καποιον απο θεσσαλονικη αν εχει

Γνωριζω οτι τα εχει lupakos! Τοσες παραγγελιες εχω κανει :)

Sent from my iPhone5 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ψαχνω τα προηγουμενα ποστ για να δω που εχω γραψει " ρε ασχετε πρωταρη δεν ξερεις οτι τα εχει ο λουπακος" αλλα δεν το βρηκα πουθενα.

Να βοηθησω προσπαθησα αλλα ισως το εξελαβες καπως διαφορετικα.

Link to comment
Share on other sites

Ο speedy μπορει κ ειναι πιθανόν να εχει.

Ο τάσος... Μην τον είδατε τον παναγή.

Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Off Topic

Υπάρχει κάνεις με αυτοκόλλητα Θεσσαλονίκη ?

Mourh, Speedy  ?

 

 

Ο speedy μπορει κ ειναι πιθανόν να εχει.

Ο τάσος... Μην τον είδατε τον παναγή.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Off Topic

Παλικάρια θυμάμαι πως έχω αυτοκόλλητα αλλά δεν θυμάμαι σε τι ποσότητα από κάθε χρώμα..Βλέπω και σας ενημερώνω..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Γεια και απο μενα! Αν βρειτε ακρη με τα αυτοκολλητα θελω και εγω γιατι ο πισω υαλοκαθαριατηρας μου το ξεκανε! Καμια συναντηση σαλονικα θα κανονισουμε τωρα που εφυγε το καλοκαιρι????

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί όποιο μέλος θέλει να πάρει πρωτοβουλία και αφού συννενοηθεί με τον passatempo για να γίνει και η σχετική ανάρτηση να προτείνει τόπο και ημερομηνία για συνάντηση από τη στιγμή που το κλαμπ εδώ στην Θεσσαλονίκη έχει μείνει ορφανό από meeting mod.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ψαχνω τα προηγουμενα ποστ για να δω που εχω γραψει " ρε ασχετε πρωταρη δεν ξερεις οτι τα εχει ο λουπακος" αλλα δεν το βρηκα πουθενα.

Να βοηθησω προσπαθησα αλλα ισως το εξελαβες καπως διαφορετικα.

Καλα που υπαρχουν οι ασχετοι πρωταρηδες κι οι εξυπνοι ειρωνες moderators και κρατιεται το forum.

Sent from my iPhone5 using Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.