Jump to content
doggy

Προτάσεις Για Συναντήσεις Στην Θεσσαλονίκη

Recommended Posts

Καλα που υπαρχουν οι ασχετοι πρωταρηδες κι οι εξυπνοι ειρωνες moderators και κρατιεται το forum.

Sent from my iPhone5 using Tapatalk

Ποσο δικιο εχεις!!!!!!!!!

Καλα χλμ και παντα με υγεια!

Link to comment
Share on other sites

Off Topic

Παλικάρια θυμάμαι πως έχω αυτοκόλλητα αλλά δεν θυμάμαι σε τι ποσότητα από κάθε χρώμα..Βλέπω και σας ενημερώνω..

Στειλε μου ενα πμ αν εχεις.

Sent from my iPhone5 using Tapatalk

Μπορεί όποιο μέλος θέλει να πάρει πρωτοβουλία και αφού συννενοηθεί με τον passatempo για να γίνει και η σχετική ανάρτηση να προτείνει τόπο και ημερομηνία για συνάντηση από τη στιγμή που το κλαμπ εδώ στην Θεσσαλονίκη έχει μείνει ορφανό από meeting mod.

 

Αύριο Κυριακή είναι ωραία μέρα για καφέ..

:help:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ενας απλός ειμαι και γω, αν γουσταρετε αύριο για καφέ μπλα μπλα και πολλές αλλες συζητησεις για τα vw μας το κλαμπ αλλά και όοοοχι μόνο, τότε ποστάρετε εδώ να βρεθούμε.!!

Υ.σ όποιος θέλει και μπορεί! Μην βγει κανα ποντίκι και πει ειναι μακριά για μένα, να συναντηθούμε πχ διπλα στο σπίτι μου και μλκ τέτοιες. :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Edited by chrispant
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ενας απλός ειμαι και γω, αν γουσταρετε αύριο για καφέ μπλα μπλα και πολλές αλλες συζητησεις για τα vw μας το κλαμπ αλλά και όοοοχι μόνο, τότε ποστάρετε εδώ να βρεθούμε.!!

Υ.σ όποιος θέλει και μπορεί! Μην βγει κανα ποντίκι και πει ειναι μακριά για μένα, να συναντηθούμε πχ διπλα στο σπίτι μου και μλκ τέτοιες. :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Χρηστο, Ωραιόκαστρο στο Nouvelle ωραία ήταν έχει και ωραίο πάρκινγ :drinks:

Ώρα: 17:00

 

Χάρτης:

https://www.google.gr/maps/search/nouvelle+%CF%89%CF%81%CE%B1%CE%B9%CE%BF%CE%BA%CE%B1%CF%83%CF%84%CF%81%CE%BF/@40.7289587,22.9192697,13z/data=!3m1!4b1

 

Η καφετέρια:

http://www.nouvelle.gr/xoroi.html

 

1371807912441.jpgCIMG1110.JPG

Edited by nikdev
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Θα ερθω να σε τραβηξω. Θα κλεψω βενζινα απ του παππού μου σημερα το βραδυ, με το λάστιχο, θα ψιλογεμίσω και θα κανονισω εγω αυριο.

Εεε πουσαι ;;; Την αλλη φορά εσύ ομως ναι;;

:)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Θα ερθω να σε τραβηξω. Θα κλεψω βενζινα απ του παππού μου σημερα το βραδυ, με το λάστιχο, θα ψιλογεμίσω και θα κανονισω εγω αυριο.

Εεε πουσαι ;;; Την αλλη φορά εσύ ομως ναι;;

:)

Sent from my iPhone using Tapatalk

=@ Με σκλαβωνεις...

 

Θα δεις γκανιεμιά θα βρέχει..

Edited by nikdev
Link to comment
Share on other sites

Αυριο 7/9/2014 θα συναντηθούμε Θεσσαλονίκη στο Ωραιόκαστρο στο γνωστό πλέον μαγαζί NOUVELLE στις 17.00 η ωρα ωστε να τα πουμε να πιουμε καφεδάκι ν αγναντέψουμε το ηλιοβασίλεμα (!) και να αναλύσουμε αυτοκινητιστικά και όχι μόνο θέματα. Το πάρκινγκ άπλετο, η μπύρα άφθονη και η κουβέντα ζόρικη..!

Ελατε μονοι με το αυτοκινητό σας, με την παρέα σας ή με ότι γουστάρετε. Εμεις θα είμαστε εκεί!

Παντως κόκκινα χαλιά δεν θα στρώσουμε!

:)

Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μπράβο βρε παιδιά για την πρωτοβουλία αλλά δυστυχώς λόγω οικογενειακών υποχρεώσεων αύριο δεν θα μπορεσω να παρευρεθώ.

Link to comment
Share on other sites

Δεν πειράζει φίλε προφέσορα! Θα τα ξαναπούμε με το καλό την επόμενη φορά.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Θα προσπαθήσω να έρθω.Αν και ο καιρός δεν είναι και στα καλύτερα του.

Link to comment
Share on other sites

Ωραία επανένωση παιδιά! Δυστυχώς ήμουν σε ταξίδι και δεν κατάφερα να ερθω. Ίσως κυριακή στις 5 το απογεύμα να ήταν μια καλή επιλογή απο θέμα εργασίας.

Link to comment
Share on other sites

Off Topic

Παλικάρια θυμάμαι πως έχω αυτοκόλλητα αλλά δεν θυμάμαι σε τι ποσότητα από κάθε χρώμα..Βλέπω και σας ενημερώνω..

Ευχαριστω για ταυτοκολλητα και τον κοπο σου ψηλε..

Κανονιστε για την επομενη συναντηση σιγα σιγα...

Sent from my iPhone5 using Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω για ταυτοκολλητα και τον κοπο σου ψηλε..

Κανονιστε για την επομενη συναντηση σιγα σιγα...

Sent from my iPhone5 using Tapatalk

Να σαι καλά Νικ  ! :good:

 

Ελπίζω στην επόμενη συνάντηση θα έρθουν βολικά τα πράγματα και να μπορέσω να έρθω.. ;)

Link to comment
Share on other sites

Όλα καλά!! Μαζευτήκαμε, τα είπαμε, το μαγαζί φουλ λόγω ημέρας κλπ, αλλα χωρέσαμε και περάσαμε σούπερ!

Κουβέντα, αναλύσεις τεχνικής φύσεως αλλά και όχι μόνο, μαζί με καφεδάκια, μπυρίτσες και καλή παρέα είναι τα βασικά συστατικά για μία γεμάτη, χαρούμενη και ενδιαφέρουσα συνάντηση!

Να είμαστε γεροί με υγεία πανω απ όλα, μέχρι την επόμενη συνάντησή μας!

Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

δυστυχως δεν μπορεσα αυτη τη φορα, εγινε και τελευταια στιγμη. αλλα περιμενω να γινει συντομα καποια συναντηση. εχυμε καιρο να βρεθουμε ολοι μαζι

Link to comment
Share on other sites

Να σαι καλά Νικ  ! :good:

 

Ελπίζω στην επόμενη συνάντηση θα έρθουν βολικά τα πράγματα και να μπορέσω να έρθω.. ;)

Παρόλαυτά θα σε μαλώσω γιατί στο car δεν έχεις βάλει αυτοκόλλητάκι του club...

Είσαι και moderator.. 8P 8P 8P 8P 8P

Link to comment
Share on other sites

Παρόλαυτά θα σε μαλώσω γιατί στο car δεν έχεις βάλει αυτοκόλλητάκι του club...

Είσαι και moderator.. 8P 8P 8P 8P 8P

Είμαι minimal τύπος..χαχα

Ps: έχω στο πλαίσιο της πινακίδας ;)

Link to comment
Share on other sites

Next time guys ενημερώστε μας (αλλά να έχει οργανωθεί καμιά βδομάδα πιο πριν) ώστε να αναρτήσουμε σχετικό θέμα.

 

Επίσης έχει υπάρξει κάποια σκέψη από κανέναν από εσάς να αναλάβει χρέη συντονιστή συναντήσεων; 

Link to comment
Share on other sites

να αναλαβει η τσου τσου με το 4ρι ο ψηλος ο ξανθομπαμουρας


Για πιο αμεσα τα θελω αν γινεται απο καποιον απο θεσσαλονικη αν εχει

Γνωριζω οτι τα εχει lupakos! Τοσες παραγγελιες εχω κανει :)


Sent from my iPhone5 using Tapatalk

μου εχουν τελειωσει νικο αλλα αν εμεινε κανενα ξεχασμενο θα στο δωσω,βεβαια δε ξερω και τι χρωμα θελεις

εγω ακομα περιμενω ενα απο doggy στην ταπα εεεεεεεεεεεεε με ξεχασατε

Link to comment
Share on other sites

να αναλαβει η τσου τσου με το 4ρι ο ψηλος ο ξανθομπαμουρας

μου εχουν τελειωσει νικο αλλα αν εμεινε κανενα ξεχασμενο θα στο δωσω,βεβαια δε ξερω και τι χρωμα θελεις

εγω ακομα περιμενω ενα απο doggy στην ταπα εεεεεεεεεεεεε με ξεχασατε

Είμαι οκ , μου έδωσε ο speedy..

ευχαριστώ πάντως...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Next time guys ενημερώστε μας (αλλά να έχει οργανωθεί καμιά βδομάδα πιο πριν) ώστε να αναρτήσουμε σχετικό θέμα.

 

Επίσης έχει υπάρξει κάποια σκέψη από κανέναν από εσάς να αναλάβει χρέη συντονιστή συναντήσεων; 

 

 

να αναλαβει η τσου τσου με το 4ρι ο ψηλος ο ξανθομπαμουρας

μου εχουν τελειωσει νικο αλλα αν εμεινε κανενα ξεχασμενο θα στο δωσω,βεβαια δε ξερω και τι χρωμα θελεις

εγω ακομα περιμενω ενα απο doggy στην ταπα εεεεεεεεεεεεε με ξεχασατε

 

 

Να γίνει μήπως πρόταση για συνάντηση στη Θεσσαλονίκη, "επίσημα" για το Σαβκο που έρχεται..

Πολλοί το θέλουν,λίγοι το προτείνουν, ακόμα λιγότεροι έρχονται..

 

Όσοι πιστοί ας γράψουν εδώ και οι αντίστοιχοι υπέυθυνοι ας κανονίσουν τα διαδικαστικά.

 

Για πείτε γνώμες...

Edited by nikdev
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Κυριακή είναι μια ελεύθερη μέρα για πολλούς οπότε το απογευματάκι οπως και την προηγούμενη εβδομάδα ίσως είναι μια καλή ιδέα.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.