Jump to content
doggy

Προτάσεις Για Συναντήσεις Στην Θεσσαλονίκη

Recommended Posts

αυτο θα πρεπε να ειναι νεο θεμα στις συναντησεις και οχι εδω ρε παιδια!τσαμπα μιλαει ο προεδρας? :)

Δεν μαφηνει να το ανοιξω σαν νεο θεμα δεν ξερω γτ.Το εχω στειλει μεσω π.μ. στον πασατεμπο να το κοιταξει. Ετοιμο. Edited by Πάνος46
Link to comment
Share on other sites

Έτοιμο το άλμπουμ για την συνάντηση 2/11http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?app=gallery&category=372 

Link to comment
Share on other sites

Έτοιμο το άλμπουμ για την συνάντηση 2/11http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?app=gallery&category=372 

Ανέβηκαν και φωτογραφίες. Όποιο μέλος επιθυμεί ας συμπληρώσει το άλμπουμ.

Link to comment
Share on other sites

Να μας ενημερώσετε εγκαίρως για την κοπή πίτας το Γενάρη...

Link to comment
Share on other sites

Η κοπή της πίτας θα γίνει, όπως κάθε χρόνο, στην επικείμενη Πανελλήνια Συνάντηση.

Στις 27 Ιανουαρίου (και γενικότερα εκείνες τις ημέρες) θα εορταστούν τα γενέθλια της λέσχης. Ο Σ.Σ. θα σας ενημερώσει όταν προγραμματιστεί - οργανωθεί η εκδήλωση.

Link to comment
Share on other sites

Ελα Ηλια...Αυτην την βδομαδα δεν θα γινει συναντηση.Εχω υποχρεωσεις.Μετα την Πανελληνια θα εχουμε επισημη συναντηση.;)

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα και καλη βδομαδανα εχουμε !! Παιδια η επομενη συναντηση θα γινει στις 29/3 στο καφε μπαρ Remvi στην Καλαμαρια..Θα ανεβει σχετικο ποστ σε λιγες ημερες! Stay tuned!!!!!

Ευχαριστω.!

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Συντομα η ανακοινωση για την επισημη συναντηση Ηλια!!!

Link to comment
Share on other sites

Θα μπορούσε να γίνει 26/4 μια συνάντηση το επόμενο θα είναι πρωτομαγιά και θα λείπουν οι περισσότεροι.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ο παναγιωτης εβαλε πεμπτη τη συναντηση, αλλα δυστυχως δεν θα μπορεσω να ειμαι παρων.

Εκτιμω οτι κι αλλοι θα εχουν κανονισει κατι για παρασκευη και δεν θα μπορεσουν.

Επίσης είχαμε πει συναντήσεις να γίνονται κυρίως Σαβ/κα για να βολεύει τα περισσότερα μέλη και να υπάρχει εναλλαγή Δυτικά - Ανατολικά.


Sent from my iPhone5 using Tapatalk

Edited by nikdev
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

διαλύθηκαμε ή μου φαίνεται;;; όχι 2 φορές το μήνα δεν κάνουμε αλλά ούτε 1 το μήνα. .... κι αν πιάσει και το καλοκαιράκι ,καλό Σεπτέμβρη.

Link to comment
Share on other sites

διαλύθηκαμε ή μου φαίνεται;;; όχι 2 φορές το μήνα δεν κάνουμε αλλά ούτε 1 το μήνα. .... κι αν πιάσει και το καλοκαιράκι ,καλό Σεπτέμβρη.

 

Βρισκόμαστε στο δρόμο ευτυχώς και τα λέμε :)

Η αλήθεια είναι οτι έχουμε χαθεί λίγο

Σύντομα θα υπάρχει ενημέρωση για συνάντηση

 

Άντε μπράβο Ηλία και με το δεξί στα νέα σου καθήκοντα.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς αυτην την Κυριακή εχω καποιες υποχρεώσεις και δεν θα μπορέσω να οργανώσω κάποια συνάντηση, δεν ξέρω αν μπορεί ο Πάνος να κάνει κατι.

Αν οχι τοτε θα γίνει την αλλη Κυριακή

Μέχρι τοτε περιμένω τις ιδέες- προτάσεις σας, για να ξεφύγουμε απο τα συνηθισμένα.

Τα στάνταρ που θα πρέπει να έχει είναι

Άνετο πάρκινγκ

Καλες τιμες

Εύκολη πρόσβαση

Και κοσμο, για να μας δει αλλά και να δούμε και μεις τίποτα

Link to comment
Share on other sites

Ηλια κανε την αλλη Κυριακη.Εξαλλου 2 συναντησεις το μηνα εχουμε! Περασαν και οι μερες για να κανουμε αυτην την Κυριακη.!!

Link to comment
Share on other sites

Το ξέρω πανο, αλλα αυτην την Κυριακή θα έχουν περάσει 2 βδομάδες απο την προηγούμενη συνάντηση.

Αν θέλεις να κάνεις γι αυτήν την Κυριακή, προλαβαίνεις. Τρίτη είναι σήμερα. Έχουμε 5 μέρες μπροστά μας

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.