Jump to content
doggy

Προτάσεις Για Συναντήσεις Στην Θεσσαλονίκη

Recommended Posts

ΘΑ παω.οχι αρμενιστη.καλαμιτσι

Στους γυμνηστές ωρε συ; Εκει δεν φωλιάζουν οι "ελαφριοί" ;

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

On 7/9/2016 at 9:29 ΠΜ, chrispant said:

Πχ για να δεις το live chat πρεπει να εισαι vip? οι αγγελιες το ίδιο; Αυτή η διαφορά τάξης-κατηγορίας, ο διαχωρισμός δηλ, προκαλεί αρνητική εικόνα.

Τεσπα κουβέντα κάνουμε, τι αλλο να πούμε..)

Sent from my iPhone using Tapatalk

To live chat πρέπει να είναι ανοιχτό για όλους πλέον. Από όσο θυμάμαι έγιναν κάποιες αλλαγές πρόσφατα.

Αγγελίες πλέον δεν υπάρχουν καθόλου όπως είχε αναφερθεί και εδώ:

Ακόμη δεν υπάρχει κάποιο λογισμικό που να λειτουργεί ώστε να το εγκαταστήσουμε. Από Σεπτέμβρη πλέον αυτό :)

 

Άντε Χρόνη ή Χρήστο κανονίστε τίποτε!

Link to comment
Share on other sites

Σε λίγες μέρες θα γίνει ανακοίνωση από τον admin σχετικά με τις συναντήσεις!

Link to comment
Share on other sites

Πιστεύω να κάνει ανακοίνωση ο Doggy σε μερικές μέρες, θα βοηθούσε όμως περισσότερο, αν υπάρχει ένα μέλος (παλιό ή νέο δεν έχει σημασία)

να βοηθήσει στις συναντήσεις του Club στη Θεσσαλονίκη ώς Meeting Moderator. Αν κάποιος ενδιαφέρεται ας γράψει εδώ ή να επικοινωνήσει με κάποιον από τους

υπευθύνους.

 

Με το νέο καθεστώς θα είναι πιο χαλαρό το θέμα προγραμματισμού και οργάνωσης ώστε επιτέλους να ξεκινήσουν οι συναντήσεις στην πόλη μας.

 

Edited by nikdev
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Τι ακριβώς πρέπει να κάνει ο Meeting Moderator?
Τι υποχρεώσεις θα έχει εννοώ.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αν γινει θα ηθελα να ημουν εκει αλλα εφυγα εξωτερικο...ειπα μηπως γινοταν πιο νωρις αλλα δεν εγινε....θα ειναι πιατευω πολυ δυνατα..!!

Παράθεση

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 14/11/2016 at 11:54 AM, nikdev said:

Πιστεύω να κάνει ανακοίνωση ο Doggy σε μερικές μέρες, θα βοηθούσε όμως περισσότερο, αν υπάρχει ένα μέλος (παλιό ή νέο δεν έχει σημασία)

να βοηθήσει στις συναντήσεις του Club στη Θεσσαλονίκη ώς Meeting Moderator. Αν κάποιος ενδιαφέρεται ας γράψει εδώ ή να επικοινωνήσει με κάποιον από τους

υπευθύνους.

 

Με το νέο καθεστώς θα είναι πιο χαλαρό το θέμα προγραμματισμού και οργάνωσης ώστε επιτέλους να ξεκινήσουν οι συναντήσεις στην πόλη μας.

 

Ο doggy έκανε ανακοίνωση στα νέα του club :p

Και όντως το νέο καθεστώς είναι πιο χαλαρό.

On 14/11/2016 at 0:24 PM, alej said:

Τι ακριβώς πρέπει να κάνει ο Meeting Moderator?
Τι υποχρεώσεις θα έχει εννοώ.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Ο meeting moderator θα είναι αυτός που φροντίζει να οργανώνει καμιά συνάντηση που μπορεί να είναι βόλτα ή συνάντηση για καφέ, για κανένα ταβερνάκι, ή καμιά ημερήσια εκδρομή για τα μέλη της περιοχής που είναι υπεύθυνος. Θα πρέπει λοιπόν να φροντίζει να έρθει σε επαφή με π.χ. το καφέ που θα γίνει η συνάντηση, καμιά 10αριά μέρες νωρίτερα, να φροντίσει να κλειστούν τα τραπέζια για να έχουμε χώρο να κάτσουμε και μετά θα πρέπει να γράψει μια ανακοίνωση στο forum για να ενημερωθούν όλοι για την προγραμματισμένη συνάντηση.

Μετά θα πρέπει να με κυνηγήσει :p για να στείλω το mass mail και τέλος την ημέρα της συνάντησης να φροντίσει να είναι ο πρώτος στο σημείο (σαν υπεύθυνος της συνάντησης) και να βγάλει καμιά φωτογραφιούλα για να ανέβει στο forum & facebook :-)

Αυτά χονδρικά...

Link to comment
Share on other sites

Ποτε θα βρεθουμε εδω στην θεσσαλονικη?

Στάλθηκε από το SM-G928F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ακόμη κι αυτή την Κυριακή 4/12 αν υπάρχει όρεξη δηλώστε εδώ Ανεπίσημες  για αρχή και βλέπουμε μπας και μαζευτούμε..

 

Αν ο @doggy εγκρίνει και μπορεί να το βάλει στις Κανονικές συναντήσεις και να στείλει και mass mail θα βοηθούσε.

 

 

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, nikdev said:

Ακόμη κι αυτή την Κυριακή 4/12 αν υπάρχει όρεξη δηλώστε εδώ Ανεπίσημες  για αρχή και βλέπουμε μπας και μαζευτούμε..

 

Αν ο @doggy εγκρίνει και μπορεί να το βάλει στις Κανονικές συναντήσεις και να στείλει και mass mail θα βοηθούσε.

 

 

Να προτείνω να οργανωθεί για την επόμενη εβδομάδα; Έτσι θα έχουμε χρόνο για να σταλούν και οι μαζικές αλληλογραφίες κλπ (παίρνει κοντά μια μέρα για να σταλούν 12000 emails).

Link to comment
Share on other sites

7 λεπτά πριν , doggy said:

Να προτείνω να οργανωθεί για την επόμενη εβδομάδα; Έτσι θα έχουμε χρόνο για να σταλούν και οι μαζικές αλληλογραφίες κλπ (παίρνει κοντά μια μέρα για να σταλούν 12000 emails).

Πάμε για Σάββατο 10/12 καλύτερα τότε! Αρκεί να δηλωθούν και συμμετοχές.

Carrefour Μακεδονία, Cafe Les Amis στις 19,00

Εαν υπάρχει ενδιαφέρον έντονο από δυτικά μπορούμε να μαζευτούμε στο Parking του City Gate 18.30 και να φύγουμε όλοι μαζί.

Edited by nikdev
Link to comment
Share on other sites

Παιδια εγω μεσα ειμαι απλα ενημερωστε με

Στάλθηκε από το SM-G928F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Αντε οργανωθειτε. Τοσα χρονια ειμαι μεσα μια φορα εδω στην θεσσαλονικη δεν σας προλαβα. Τοτε δεν ειχα και διπλωμα. Τωρα ομως αλλαξανε τα πραγματα.

Στάλθηκε από το SM-G928F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Οσοι επιθυμειτε δηλωστε πρωτα συμμετοχη ΕΔΩ σ αυτο το θεμα.


Σταλθηκε απο το Samsung Tablet μου

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ενδέχεται να είμαι και εγώ Θεσσαλονίκη!Αν μπορέσω να βρεθώ και με κάποιους κατά τις 6 ακόμα καλύτερα!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.