Jump to content
doggy

Προτάσεις Για Συναντήσεις Στην Θεσσαλονίκη

Recommended Posts

2 hours ago , ilias.gr said:

Θα δεχομουνα να σβηστουν τα ποστ μου χωρίς να ενημερωθω αν γινόταν αυτο και στους αλλους

 

για να γινει "καθαρισμος¨πρεπει απο καπου να ξεκινησει..αν ολοι λενε το ιδιο πραγμα,τοτε δεν μπορει να ξεκινησει....πιστευω οτι καταλαβες τι εννοω...

Link to comment
Share on other sites

Μιας και γινατε πολοι εδω να πω καιγω κατι που θελω εδω και καιρο να πω αλλα δεν εβρισκα ευκερια!τωρα με τους τσακομους σας μου δοθηκε χεχε!αυτα που θελω να πω ειναι πολα.συγνομη για τα ορθογραφικα αλλα δεν κοιτουσα στα θρανια κοιτουσα τα ποδιλατα και τα κολαρακια οταν ημουν πιο μικρος!!καταρχιν θελω να πω οτι το πωστ εαν σβιστι θελω να ενημεροθω απο αυτον που θα το σβισει(το ξερω οτι ειμαι οφφ τοπικ αλλα καπου επρεπε να τα πω και εδω βρικα ευκερια)να ξεκινησω απο τα μελοι του κλαμπ!οπως παρατηρω εδω και καιρο απο αρχες 16 βλεπω μια νεβρικοτιτα προς ολο το ΔΣ(μεσα σε αυτο ενοω τους παντες που ειναι κατι παραπανο απο μελοι)η οπια νεβρικοτιτα δεν καταλαβενω γιατι βγενει χωρις να υπαρχει λογος!ολοι εχουμε προβληματα παιδια.δεν μπορουμε να ξεσπαμε οπου βρουμε ομως.ξερω.καιγω το εκανα.ναι και ολοι μας απλα μετα καταλαβα οτι ηταν χαζομαρα τις στογμης λογο νευρον λογο προβλιματον λογο ανχους η δεν ξερω καιγω τι!πρεπει να ηρεμισουμε γιατι αν δεν υπηρχε το ΔΣ δεν θα υπηρχε το κλαμπ!εμεις μπαινουμε γελαμε μαθενουμε και κανουμε χαβαλε!το ΔΣ ομως μπαινει και δουλεβει!εχτρα εργασια χωρις αμιβη μονο και μονο γιατι γουσταρει το καλμπ.οποτε δεν γινετε παντα να κανουν σωστες επιλογες γιατι οπως ειπα πιο πανο(νευρα ανχος κτλ..) εχουν και αυτοι οπως και εμοις και ολοι!οποτε ρελαγζζ!!στο ΔΣ τωρα!πιστευω για το θεμα σβισημο πως δεν πρεπει να σβινετε απολιτος τιποτα εκτος απο προσβολη η (βια) σε καπιο ατομο και αυτο μονο αν ζιτηθει.γιατι το λεω αυτο;γιατι εγω και οι υπολιποι μισοι του κλαμπ ειμαστε περιεργει!θελουμε να μαθενουμε τα παντα για καπιο πραγμα!και τα καλα και τα κακα!και οταν κατι σβινετε μιονονται(γνοσεις)!να πω και για τα warn!σωστο αυτο με το βρισιμο και την ευγενια αλα ρε παιδια...δεν γινετε σε μερικες περιπτοσεις η λεξι(μαλακια) ειναι καλιτερι απο ολες!σιγα δεν ειμαστε και μικρα παιδια!ολοι πρεπει να ιμαστε 18++για να εχουμε διπλομα αρα και για να μπουμε εδω μεσα διοτι χωρις αμαξει(οχι βαγκ αμαξι!αλλα ουτε αυτομπιανκι) δεν μπαινεις σε ενα κλαμπ γιατι δεν εχεις αποριες για αυτο το θεμα!(εδω μπορει και να ειμαι λαθος!)παμε σε θεμα χιονουλι!περιση δεν ηξερα πια ηταν η διαφορα αναμεσα σε big turbo-k04!!!χαρη στον (χιονουλι) τα εμαθα απο αυτο το ποστ αρχισα να ψαχνω και μα μαθενω πληροφοριες(εδω θελω να πω και για τα ποστ που σβινονται διοτι εμαθα και πια διναμομετρα μετραν ροδα πια τροχο κτλ...κτλ...διλαδι και το οφφ τοπικ καλο ειναι)οπως πολοι αλλοι ειπαν ηταν ενα αμαξει-ποστ βιτρινα και διαφημιςη για το κλαμπ καλος η κακος εγινε μαλακια και εκει!λοιπον αυτα ειχα να πω.νομιζω διλαδι..βασικα κιαλα ηθελα αλλα δεν με περνει τωρα δεν μου βγενουν!Χε χε ελπιζω να μιν φαω warn για τιν κακια κεξουλα αλλα οπως ειπα μονο αυτιν η λεξει αρμοζει σε κατι τετοιες καταστασεις για να καταλαβουν ολοι τι γινετε και το τι ενοειτε!!!!σιγνομη που σας κουρασα!

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αναμένω ο global moderator να βγει ο ίδιος ή να τον βγάλετε εςείς και να ζητήσει δημόςια συγνώμη.

περιμένω.

Edited by activious
Link to comment
Share on other sites

@6n2 έχεις μπερδέψει το ΔΣ με τους συντονιστές (moderators) του φόρουμ.

Άλλο το ένα, άλλο το άλλο. Το έχω πει χιλιάδες φορές, το ΔΣ δεν πειράζει το περιεχόμενο του φόρουμ.

@Activious, o@Chrispant σε θέλει :-)

Sent from my Sony Xperia Z3 Dual using Tapatalk Pro

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago , activious said:

για να γινει "καθαρισμος¨πρεπει απο καπου να ξεκινησει..αν ολοι λενε το ιδιο πραγμα,τοτε δεν μπορει να ξεκινησει....πιστευω οτι καταλαβες τι εννοω...

Α εχετε ξεκινησει την καθαρση απλα ήμουν ο ατυχος που ξεκινησατε απο μενα.

Θα μπορούσατε απλα να το γραψετε ισως στην κεντρική σελίδα και να λετε οτι θα ξεκινήσει το ξεκαθαρισμα. Για να μην υπάρχουν παρεξηγησεις οπως τωρα

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago , 6n2 said:

 

να πω και για τα warn!σωστο αυτο με το βρισιμο και την ευγενια αλα ρε παιδια...δεν γινετε σε μερικες περιπτοσεις η λεξι(μαλακια) ειναι καλιτερι απο ολες!σιγα δεν ειμαστε και μικρα παιδια!ολοι πρεπει να ιμαστε 18++για να εχουμε διπλομα αρα και για να μπουμε εδω μεσα διοτι χωρις αμαξει(οχι βαγκ αμαξι

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

εν μερη συμφωνω,αλλα σκεψου οτι μπαινουν και γυναικες μεσα....!!

 

@chrispant

19 hours ago , activious said:

βεβαια,μπορει να γινει και λαθος κινηση απο καποιον mod..ανθρωπος ειναι...πρωτα συζηταμε, να δουμε αν σωστα διαγραφηκε,και μετα κοντραριζομαστε...αν υπαρχει λογος βεβαια...
 

 

το λαθος που βλεπω στο ολο θεμα ηταν οτι δεν ειδοποιησα οτι θα γινει "καθαρισμος" στο θεμα,οπως πολυ σωστα μας εχει ενημερωσει ο Κωστας οτι ειναι η σωστη διαδικασια..

 

προφανως με επηρεασαν τα report που ειχα για το συγκεκριμενο θεμα...

οποτε ,οπως ειπε και ενας φιλος:kfu:,εκανα λαθος χειρισμο...

Edited by activious
Link to comment
Share on other sites

@6n2 έχεις μπερδέψει το ΔΣ με τους συντονιστές (moderators) του φόρουμ.

Άλλο το ένα, άλλο το άλλο. Το έχω πει χιλιάδες φορές, το ΔΣ δεν πειράζει το περιεχόμενο του φόρουμ.

@Activious, o@Chrispant σε θέλει :-)

Sent from my Sony Xperia Z3 Dual using Tapatalk Pro

Doggy εγραψα ΔΣ ενοω οπιον ειναι κατι παραπανο απο απλο μελος!αν και επρεπε να το γραψω ξεκαθαρα οπως λες και εσυ

Link to comment
Share on other sites

Ακτιβιους στην πυρά! !

Και μιας και έρχεται πασχα...πρωτα θα σε σταυρωσουμε και κανα δυο μερες μερα θα σε ψησουμε. . . 

Και αλλο τετοιο κακο με σβησμενα αχρηστα ποστ να μη μας βρει!

Link to comment
Share on other sites

Χρονη,αν με θυμασαι καλα θα καταλαβεις οτι αυτο που ειπες ηταν α'ι'ντεεεεε....κρινεις οτι μπορεις να βρεις καποια σουβλα που θα με αντεξει????:stuff:

Link to comment
Share on other sites

 

τ

προφανως με επηρεασαν τα report που ειχα για το συγκεκριμενο θεμα...

οποτε ,οπως ειπε και ενας φιλος:kfu:,εκανα λαθος χειρισμο...

Δηλ εκαναν καποιοι αναφορά-report για το θεμα θεσσαλονικης;; Αυτό λες;; Για ποιο λόγο ;;

Πειραχτηκε καποιος ή γραφτηκε κατι κακό;; Εγω θυμαμαι που εγραψε ο ηλιας ο κοσμας ο χρόνης , "χρήστο γινε ΣΣ"..

Κάτι μου διαφεύγει;; Ήκατι δεν κολλάει ή καποιος χάνει..

(Συγνωμη οφείλεις φιλε activious.)

Link to comment
Share on other sites

Θα σε ψησουμε ειπα οχι θα σε σουβλισουμε! :-D

Αυτο το αιντεεεε που λες δε το θυμαμαι.ριμαιντ μι πλιζ 

(Το ειπα επίτηδες στα αγγλικα για να μη καταλαβει ο ηλιας χαχαχ)

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago , DubbeR_ChRoniS said:

Θα σε ψησουμε ειπα οχι θα σε σουβλισουμε! :-D

Αυτο το αιντεεεε που λες δε το θυμαμαι.ριμαιντ μι πλιζ 

(Το ειπα επίτηδες στα αγγλικα για να μη καταλαβει ο ηλιας χαχαχ)

 

:lol::lol::lol::lol::lol:

εισαι τρελος...

 

2 hours ago , chrispant said:

Δηλ εκαναν καποιοι αναφορά-report για το θεμα θεσσαλονικης;; Αυτό λες;; Για ποιο λόγο ;;

Πειραχτηκε καποιος ή γραφτηκε κατι κακό;; Εγω θυμαμαι που εγραψε ο ηλιας ο κοσμας ο χρόνης , "χρήστο γινε ΣΣ"..

Κάτι μου διαφεύγει;; Ήκατι δεν κολλάει ή καποιος χάνει..

(Συγνωμη οφείλεις φιλε activious.)

και εγω ημουν απο αυτους που εγραφε να γινεις Σ.Σ αλλα μπα...

 

Edited by activious
Link to comment
Share on other sites

Αντε λακαμαδες φτανει τοσο.νταουλια γινανε.καμια συνάντηση θα γινει?

Χρήστο θες να αναλαβεις τιε συναντήσεις στη Θεσσαλονίκη? :D 

Edited by DubbeR_ChRoniS
Link to comment
Share on other sites

Χαχαα να συναντιεμαι δηλ με κάποιον δηλ που αναφερει το θεμα στον γκολμπαλ μοντερατορ για τα οφτόπικ;;

Μην μου πεις οτι αυτός που τ ανεφερε ειναι κι αυτός μοντερατορ... Θα πηδηχτώ απ το παράθυρο..

Τόσο κομπλεξ μ αυτα τα κατα την κρίση του οφτόπικ..

Ρε που μπλέξαμε...

Link to comment
Share on other sites

Αντε λακαμαδες φτανει τοσο.νταουλια γινανε.καμια συνάντηση θα γινει?

Χρήστο θες να αναλαβεις τιε συναντήσεις στη Θεσσαλονίκη?  

Μαλλον αδελφέ μου δεν διαβασες τα προπροηγούμενα ποστ μου.

Ειπα όχι.

Link to comment
Share on other sites

28 λεπτά πριν , chrispant said:

Μην μου πεις οτι αυτός που τ ανεφερε ειναι κι αυτός μοντερατορ... Θα πηδηχτώ απ το παράθυρο..

 

καμια σχεση

Link to comment
Share on other sites

ποια?τιποτα δεν εχει σβηστει...ολα στην θεση τους ειναι.

απλα ειναι κανα 2 σελιδες πιο πισω..

Edited by activious
Link to comment
Share on other sites

Αφού ξεθυμάνατε όλοι, σας ενημερώνω πως οι moderators (local/ globals κλπ) θα καθαρίσουν ότι κρίνεται ως εκτός θέματος.

Θα παραμείνουν οι δημοσιεύσεις με την πρόταση των μελών να αναλάβει ο Chrispant τις συναντήσεις αν θέλει, αν δεν... no hard feelings.

Επιπλέον από αυτή τη στιγμή, οι moderators (local/global) θα πράτουν αυστηρά με βάση τους όρους χρήσης αυτής της κοινότητας με τους οποίους όλοι σας έχετε συμφωνήσει κατά την εγγραφή σας. Κατά συνέπεια, θα μπορούν να διαγράφουν δημοσιεύσεις που κρίνουν πως δεν ακολουθούν τους όρους χρήσης, θα έχουν το δικαίωμα να κάνουν warn / ban σε μέλη που επανειλημμένα δεν τηρούν τους όρους χρήσης και θα κάνουν χρήση όλων των δυνατοτήτων συντονισμού που έχουν. Όπου είναι εφικτό, θα ενημερώνουν για τις κινήσεις που έκαναν.

Αν θεωρήσετε πως κάτι έγινε λανθασμένα, θα ενημερώνετε εμένα με π.μ. ή κάνοντας report στην δημοσίευση. Επόμενη δημόσια φαγωμάρα και κατηγορίες αβάσιμες και ανόητες παρομοιώσεις με χούντα, ναζί κλπ, χωρίς πρώτα να έχει επέλθει διάλογος με εμένα, θα συνεπάγονται με άμεσο ban του μέλους.

Αρκετά σας αφήσαμε να παίξετε μερικοί στην παιδική χαρά, ήρθε καιρός να την καθαρίσουμε και να σοβαρευτούμε λίγο.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.