Jump to content
doggy

Προτάσεις Για Συναντήσεις Στην Θεσσαλονίκη

Recommended Posts

Εεεε οοοοοο θα πάω εγώ!

Εγω θα πάω χρόνη, εχω να δω εσας και 2-3 παιδια ακόμα πξυ θελω να γνωρίσω απο κοντά.

Τι ώρες ειναι ανοιχτή η έκθεση μίστερ dubber chronis ?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καθόμουν την τελευταία ώρα και διάβαζα τα ποστ, κι ειλικρινά δε μπορώ να καταλάβω πώς διάολο μετά από σχεδόν 4 χρόνια που σταμάτησα (μετά τη γέννα του γιου μου που δεν είχα χρόνο), συνεχίζουν να γίνονται τα ίδια και τα ίδια και τα ίδια και ξαναμανά τα ίδια.....

 

Ολοι μεγαλώσαμε κατά 4 χρόνια... Ακόμα να βάλετε μυαλό και να καταλάβετε πως το club δεν είναι των Αθηνών ή της Θεσσαλονίκης ή της Τσαρπίστας; Μαλώνετε ακόμα γιατί ένας Αθηναίος διαγράφει ποστς της Θεσσαλονίκης!!! Δηλαδή αν όταν ήμουν μοντ είχα αρμοδιότητες σε ένα τόπικ των Αθηνών, θα έπρεπε να έβγαιναν να με φάνε!!!

 

Το κλαμπ, είτε το θέλετε είτε όχι, έχει μια ιεραρχία. Ενα καταστατικό. Ενα φάκιν μάνιουαλ με τα τι οου ες (τέρμς οφ σέρβις, Orous Xrisis κοινώς!). Αν δεν τα ακολουθούμε; Θα πέσουν και warn, ban, και διαγραφές σε ποστς. Δηλαδή αν τα διέγραφε ο doggy επειδή είναι admin και είναι από την Αθήνα, δεν έπαιζε θέμα επειδή είναι ο doggy!! Κι εγώ σας λέω πως είναι Ολλανδός πλέον, οπότε δεν πρέπει να κάνει moderation και να διαγράφει τίποτα, γιατί το κλαμπ είναι ελληνικό κατά τη λογική αυτή!!!

 

Η ουσία είναι μία και ο μπακλαβάς γωνία. Ολοι εδώ μέσα είμαστε για την ίδια τρέλα. Για την ίδια αγάπη. Οχι για να μαλώνουμε για κάτι που αντιβαίνει τους κανονισμούς και ΟΡΘΩΣ διαγράφεται, ανεξάρτητα από ποιον θα γίνει...

 

Ισως δε θα έπρεπε να τα γράφω εγώ αυτά κατά κάποιους, επειδή μένω πλέον Αθήνα, ή επειδή έχω πλέον skoda Octavia και όχι το γκολφάκι μου. Αλλά και πάλι, επειδή μου γυρνάνε μνήμες του παρελθόντος και ατάκες του στυλ "Γιατι να ενισχύουμε ρε το κλαμπ των αθηναίων; Θα κάνουμε δικές μας συναντήσεις" και να καταλήγουμε να βρισκόμαστε 3 ΑΤΟΜΑ ΓΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΣΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΕΚΛΕΙΝΑ ΜΙΣΟ ΜΑΓΑΖΙ, απλά χαίρομαι πουηρέμησε το θέμα κι εύχομαι να μην ξαναπροκύψει τέτοια αντιδικία.

 

Καλή συνέχεια σε όλους :)

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Αν και με delay (ταξίδευα)... ω ναι!

Άντε Χρόνη δεν κανονίζεις καμιά μάζωξη; 

Link to comment
Share on other sites

Έλα αφού σε θέλει ο λαός να κανονίσεις καφεδάρες και ποτάρες.

Link to comment
Share on other sites

Κανα σοβαρό ποστ θα δούμε ή μπα;

Ολο τρολ συμπεράσματα του καθένα κλπ κλπ.

Θέμα για την πόλη της θεσσαλονικης είναι όχι γενικό κους κους και μπλα μπλα.

Υπαρχει κανείς εδω απο θεσσαλονίκη ή την κάνανε όλοι;

Κι αν την κοπανήσανε ποιος ο λόγος; Αναρρωτήθηκε κανείς;;

......

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

χρηστο ειδες σοβαρο ποστ αλλα δεν υπηρξε ενδιαφερον απο κανεναν...μονο εσυ εμφανιστηκες...

τι ψαχνεις να βρεις?

ολοι ζητανε αλλα κανεις δε βγηκε να δειξει το ενδιαφερον του με πραξεις...μονο λογια

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Χρόνη δεν ειδα σοβαρά κανέναν να ζητάει καποιος να γινει συντονιστής θεσσαλονικης. Οι καιροί άλλαξαν, χρόνια πέρασαν και σοβαρή συζήτηση- ενδιαφέρον απο τ ατομα θεσσαλονικης δεν υπάρχει. Μεγάλωσαν; Εφυγαν; Πήραν χόντα; Ξενέρωσαν;

Ολα μαζί τα παραπάνω μου φαινεται. Ατομα που γνωρίζω βρίσκονται αναμεταξύ τους και συναντιώνται μια χαρά.

Υπομονή λιγοστή πλέον, μόνο καινουργια παιδιά μπαινουν που ψαχνονται και λενε οτι με χαμηλή πιεση στα λάστιχα κανουν οικονομία.. Πανελληνιες ανευ συμμετοχής (γενικά μιλώ), παλιά ατομα δεν βλεπω πλεον

εδω μέσα. Μηπως χρειάζονται αλλαγες;

Πχ για να δεις το live chat πρεπει να εισαι vip? οι αγγελιες το ίδιο; Αυτή η διαφορά τάξης-κατηγορίας, ο διαχωρισμός δηλ, προκαλεί αρνητική εικόνα.

Τεσπα κουβέντα κάνουμε, τι αλλο να πούμε..)

Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 6/7/2016 at 6:54 ΜΜ, DubbeR_ChRoniS said:

kai γιατι δεν μπαινεις με το παλιο ονομα?ντρεπεσε η εκανες καμια μ***ια και πουλεψες?

the end of an Era Chroni..απλα τα πραγματα..εσυ το στοιχιωσες το forum τοσα χρονια δε βαρεθηκες?

Link to comment
Share on other sites

16 hours ago , DubbeR_ChRoniS said:

προφανως οχι...οπως και συ απ οτι βλεπω για να ξαναμπαινεις με αλλο ονομα.

το παλιο θα μας το πεις η μπα?

μπαινω για χαβα πλέον. αν κανονίσεις meeting σαν Moderator οπως παλια θα ερθω καιθα με δεις

Link to comment
Share on other sites

Ερωτικό ζουμπουρλούδικο ενσταντανέ έχετε βρε σεις;;

Χαχαα

Ρε τι φάση!

Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 15/7/2016 at 0:08 ΠΜ, DubbeR_ChRoniS said:

αν μου πεις ποιος εισαι θα κανονισω συναντηση μολις επιστρεψω απο διακοπες!!

που πηγες παλι Αρμενιστή?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.