Jump to content
doggy

Προτάσεις Για Συναντήσεις Στην Θεσσαλονίκη

Recommended Posts

Παίδες άλλη μια Παρασκευή έφτασε και τα γνωστά πλέον στέκια

αναμένεται να γεμίσουν όπως και την προηγούμενη Παρασκευή.

Όποιος ενδιαφέρεται ας κάνει μια βόλτα από ΙΚΕΑ-CEDEFOP μετά τις 11:30.. :rolleyes:

ΥΓ:Γιάννακη περιμένω να δω τον προφυλακτήρα..

Link to comment
Share on other sites

παιδες εγω προτεινω να ριξουμε μια συναντηση με την ευκαιρια και των t-shirts.

τι λετε εσεις ευκαιρειτε κανενα σαβ/κο?

μπορουμε να το κανονησουμε σε κανενα ster- carrefour και μετα καροτσακι χαλκιδικη( το 2 εφοσον μπορουνε ολοι)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

¶ντε για να σας βλέπω να οργανώνεστε!!!

Κανονίστε κάτι τις να δω την αγαπημένη Θεσσαλονίκη να δυναμώνει!!!

;)

Link to comment
Share on other sites

Έλα να οργανωνόμαστε σιγά σιγά....Αρούλη για κανονίσε το.....

(Για τους ενδιαφερόμενους οι μπλούζες είναι ήδη στην θεσσαλονίκη και στον υπεύθυνο latousaki)

Link to comment
Share on other sites

τι εγινε ρε παιδια μ αυτην την θεσσαλονικη; τελικα ο golfakias δικιο ειχε...απο τοτε εχει να γινει συναντηση!

χρονο με τον χρονο δικαιωνεται και επαληθευεται για αυτα που ειπε τοτε... :D

και τωρα βγαινετε και λετε να οργανωθουμε?... :D

Link to comment
Share on other sites

τι εγινε ρε παιδια μ αυτην την θεσσαλονικη; τελικα ο golfakias δικιο ειχε...απο τοτε εχει να γινει συναντηση!

χρονο με τον χρονο δικαιωνεται και επαληθευεται για αυτα που ειπε τοτε... :(

και τωρα βγαινετε και λετε να οργανωθουμε?... -_-

αν εσύ ο άλλος και ο παράλλος που στε εκεί δεν θέλετε να οργανωθείτε ή για κάποιον χ ψ ζ λόγο σας φταίει του ενός ή του άλλου η φάτσα δεν σας φταίει κανείς άλλος παρά ο εαυτός σας.....Το παράδειγμα δεν είναι προσωπικό απλά σκέψου λίγο πιο σφαιρικά και όχι με παροπίδες....

Θέληση να υπάρξει και όλα γίνονται....έχεις?έχουν?έχετε? εκεί να αναζητήσεις τα αίτια.....και όχι στον golfakia......

Link to comment
Share on other sites

....και για την ιστορία ο Latousakis οργανώνει κάτι μεγαλύτερο από απλά μια συνάντηση... πληροφορίες σύντομα :(

Link to comment
Share on other sites

....και για την ιστορία ο Latousakis οργανώνει κάτι μεγαλύτερο από απλά μια συνάντηση... πληροφορίες σύντομα :(

αυτο που οργανωνεται δεν μπορει να το οργανωσει ο καθενας.περιμενετε και θα τριβεται τα ματια σας.

καλο ειναι να μην κανουμε το θεμα προσωπικο.

καλυτερο ειναι να περνατε καλα στις συναντησεις και οχι να ψαχνεται να βρειτε ποιος φταιει και ποιος οχι.ετσι απλα προσπαθειτε να ριξετε ευθυνες και οχι να "φτιαξετε" τα πραγματα(αν χρειαζονται "φτιαξιμο")

Edited by activious
Link to comment
Share on other sites

Αντε κανονιστε κατι στην συμπροτευουσα!!!

Μαλλον θα ειμαι στη θεσσαλονικη στις αρχες ιουλιου οπως θα κατεβενω για κατω, θα κανω μια σταση σε ενα φιλαρακι εκει,

κι αν εχετε κανονισει καποια συναντηση υπαρχει μεγαλη πιθανοτητα να ερθω να σας βρω...

Edited by Gpap
Link to comment
Share on other sites

Σε περιπτωση παντως που θελετε να πιειτε ενα καφεδακι μπορειτε να ρθειτε την Πέμπτη 19/6 στο cosmos παρκινγκ 3 ωρα 19:30

Θα βρεθουμε ατομα απο το Seat club + Seat net οποτε μια και ειμαστε μια φαμιλια ελατε κι εσεις να σας γνωρίσουμε!

Αντε Αρούλη να δούμε και το νέο μωρό σου!

Edited by Crystallyn
Link to comment
Share on other sites

η πολυαναμενόμενη συνάντηση είναι γεγονός.....για ρίξτε μια ματιά εδώ....

http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?sho...mp;#entry242724

Link to comment
Share on other sites

εχω μια αλλη προταση για το club...

Ο.Τ. κωτσο (doggy) τι κανεις ρε ψυχη καιρο εχουμε να τα πουμε!

λοιποοοον...

Στις 13 ΙΟΥΛΙΟΥ τα NORTH CLUBS εχουν κανονισει ένα καλοκαιρινο event (τυπου απολλωνια πολιτεια,αν θυμαστε παλια*) στο ΠΟΣΕΙΔΙ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ στο μπαρακι “COCUS”

ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΣΚΕΚΛΗΜΕΝΑ ΟΛΑ ΤΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΙΣΤΙΚΑ CLUBS…είναι μια καλη ευκαιρια να γνωρισουν τα μελη του κάθε club,αυτή την ομορφη συλλογικη προσπαθεια…

Την ιδια ημερα ο ραδιοφωνικος σταθμος “ΡΑΔΙΟ ΕΚΦΡΑΣΗ” θα εχει και εκεινος το δικο του party…ετσι θα είναι μια ομορφη ατμοσφαιρα!!!

Εάν το επιθυμειτε μπορουμε να παμε και μεις (το "εμεις" το γραφω μια που συμμετεχω στο φορουμ αυτο…φυσικα σαν club…

Αρα οργωστε τα όλα…πανο φυλλαδια κλπ…

Τι λετε,θελετε να ερθετε σε κατι τετοιο?

*

http://i86.photobucket.com/albums/k119/ela..._apollonia_.jpg

http://i86.photobucket.com/albums/k119/ela...llonia_poli.jpg

θελει να ειναι καποιος απο τους βορειους να εμφανιστει σαν εκπροσωπος του "vw club",στα north clubs?

(ξαναγινανε ολες οι εγγραφες απο την αρχη,λογω αλλαγης forum)

εαν ναι,ας με στειλει pm για να του δωσω την διευθυνση του νεου forum συντονισμου των north clubs

κωνσταντινος

μελος του clubcento & prc club

Link to comment
Share on other sites

Κώστα, με είχε πάρει τηλ. ο Στέλιος από το BMW, αλλά λόγω υποχρεώσεων και της ενημέρωσης την τελευταία στιγμή, δεν είχα μπορέσει να παρευρεθώ. Αν θέλεις, ενημέρωσέ με σχετικά με το κλίμα, ποιοί είναι στα πόστα, και τι ρόλο βαράνε... Δηλαδή εννοώ πως αν θέλω να τα έχω καλά με τα μέλη μου, να μην έχω τα ίδια που είχα και τον Νοέμβριο!

Πέραν αυτού.. Μην παραπονιέστε λοιπόν για συναντήσεις, γιατί όπως λέτε πως βλέπετε αυτό που έλεγε ο golfakias, έτσι κι εγώ βλέπω αυτό που έλεγε ο Χρόνης! Σκυλιάζετε, φωνάζετε, τα παίρνετε, θέλετε συναντήσεις, και μόλις οργανωθεί κάτι, απλά δεν εμφανίζεστε με την όποια πρόφαση!! Πού ήσασταν στις 29 του μήνα που πήγαμε στην Κατερίνη;! Και περιττό να πω πως ό,τι κι αν έγινε με τον Γιάννη εδώ μέσα, έχουμε ακόμα μια καλή σχέση, και με τη δικιά του βοήθεια και συνδρομή, σαν υπεύθυνος συναντήσεων στο Golf Club, ήμασταν τα 2 πιο δυναμικά σε συμμετοχή clubs την περασμένη Κυριακή! ΜΗΠΩΣ λέω εγώ τώρα, εμείς έχουμε τη Θέληση, είτε μας λένε Αρη, Γιάννη, Χρόνη, Μαρίκα, Αφροξυλάνθη, να πραγματοποιούμε όσα μας ζητάτε, και εσείς, όταν σας κάνουμε ό,τι θέλετε, απλά δε θέλετε να συμμετέχετε; Δηλαδή απορώ... Αυτό δεν είναι προσωπική επίθεση σε σένα Γιώργο. Απλά επειδή εσύ έγραψες, απαντώ σε σένα και σε όλους τους άλλους που κατά καιρούς κάνουν αυτά τα παράπονα! :huh:

Τέλος πάντων, ελπίζω από Σεπτέμβριο να έχουμε πιο καλή δυναμική! :)

Link to comment
Share on other sites

εαν θελετε να μας ακολουθησετε (θα το χαρουμε)...

προτεινω 9.00 η ωρα να μαζευτειτε για να πατε στο ποσειδι...ειναι καλα...(καπου εκει θα μαζευτουνε και ολα τα υπολοιπα κλαμπς των north clubs...)

και κατι τελευταιο προς αποφυγη τυχον παρεξηγησης...

μαθαμε τελικα οτι χαλασε η συμφωνια μεταξυ του μπαρ και του ραδιο εκφραση,ετσι δεν θα κανει εκει το παρτι του...φυσικα εμας μας περιμενουν κανονικα σαν επισημους προσκεκλημενους...

τα λεμε εκει λοιπον παιδες!

92294596494594796194596cd4360.jpg

Link to comment
Share on other sites

Κωνσταντίνε λόγω επέμβασής μου ήμουν και εγώ εκτός αγώνων tongue.gif

Τι έγινε τελικά μάζεψε λαό η συνάντηση?

Έλα ρε Σαλλλλλόνικα να σε δω έτσι δυνατή

Link to comment
Share on other sites

Κωνσταντίνε λόγω επέμβασής μου ήμουν και εγώ εκτός αγώνων tongue.gif

Τι έγινε τελικά μάζεψε λαό η συνάντηση?

Έλα ρε Σαλλλλλόνικα να σε δω έτσι δυνατή

δυστυχως κωτσο δεν μαζεψαμε τον κοσμο που επιθυμουσαμε... 8P

αντε τωρα μετα την επεμβαση,μαχημος οπως παντα!!!!! B);) welcome back mr president! :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.