Jump to content
γιωργοςαθυμαριτης

ψαχνω για Πλυντηριο στα βορεια προαστια να κανει καλο πλυσιμο

Recommended Posts

Guest Polakias TDI

Πάντως, πέρα απο ορισμένα πλυντήρια που μπορει να ειναι κατάτι πιο προσεχτικά, το καλυτερο πλύσιμο ειναι το δικό σου!!! Στο χέρι, λαστιχάκι, σφουγγάρι, στέγνωμα με πετσί, ηλεκτρική σκούπα, προσοχή στη λεπτομέρεια, το ευχαριστιέσαι κιόλας.

Edited by Polakias TDI
Link to comment
Share on other sites

Για βορεια πηγαινε στον πλατωνα auto star οπως σου ειπανε..

Εξαιρετικός επαγγελματιας..

Link to comment
Share on other sites

Πάντως, πέρα απο ορισμένα πλυντήρια που μπορει να ειναι κατάτι πιο προσεχτικά, το καλυτερο πλύσιμο ειναι το δικό σου!!! Στο χέρι, λαστιχάκι, σφουγγάρι, στέγνωμα με πετσί, ηλεκτρική σκούπα, προσοχή στη λεπτομέρεια, το ευχαριστιέσαι κιόλας.

Το σωστο πλυσιμο δεν γινετε με σφουγγαρι και το σωστο στεγνωμα δεν γινετε με πετσι..

Ολα αυτα ειναι θανατος για το βερνικι του αυτοκινητου και κανουν πραγματικα πολυ κακο στο χρωμα..

Πλυσιμο γινετε με γαντακι απο μαλλι προβατου, ειδικο σαμπουαν με ουδετερο ph και συστημα δυο κουβαδων..

Για το στεγνωμα χρησιμοποιουμε ή αερα ή χοντρη πετσετα μικροινων μαζι με καποιο υγρο κερακι..

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest Polakias TDI
26 λεπτά πριν , vegaducatista said:

 

 

Το σωστο πλυσιμο δεν γινετε με σφουγγαρι και το σωστο στεγνωμα δεν γινετε με πετσι..

 

Ολα αυτα ειναι θανατος για το βερνικι του αυτοκινητου και κανουν πραγματικα πολυ κακο στο χρωμα..

 

Πλυσιμο γινετε με γαντακι απο μαλλι προβατου, ειδικο σαμπουαν με ουδετερο ph και συστημα δυο κουβαδων..

 

Για το στεγνωμα χρησιμοποιουμε ή αερα ή χοντρη πετσετα μικροινων μαζι με καποιο υγρο κερακι..

Συμφωνώ, γι' αυτό & είπα καλύτερο, όχι σωστό!

Μακάρι να είχα την οικονομική δυνατότητα να το στεγνώνω με αέρα!

Link to comment
Share on other sites

15€ κανει ενα ηλεκτρικο φυσητηρι..

Σε κερωμενο αυτοκινητο το στεγνωνει σε 5 λεπτα..

Link to comment
Share on other sites

εκει θελει ραντεβου μονο...δεν εχει πας σημερα και το πλενεις....εχω φαει  2ακυρα εκει...και σιγα μην κλεινω και ρεσερβε για πλυσημο....εγω το πλεων 2 φορες την βδομαδα το λιγοτερο το καθε ενα αυτοκινητο μου...

15 ευρο μινιμουμ ταριφα στο μαγαζι που λετε ισως και παραπανω,ναι καλη δουλεια αλλα εχει ενα ξενο εκει και πλενει .δεν πλενει ο ιδιος.γιατι και τις δυο ηταν στο γραφειο και επλενε ο βοηθος..

εγω να οσυ πω μερικες φορες παω απο πεισμα και 25 χιλιομτερα μακρυα για πλυσημο σε παιδια που εχουν πλυντηρια απτο κλαμπ των γκολφ για να βοηθησω και την παρεα.απλα μερικες φορες κολλαω στην κινηση και γαμαμε πηζω ασχημα εκει...τωρα δεν εχω βρει ακομη στα βορεια προαστια κατι σε καλο και της ομαδας ολοι ειναι προς νικαια και καλλιθεα και ετσι...

βρηκα και κλεισθενους τερμα πλυντηριο ,δεν εχω παει ακομη εκει να δω τι κανει......και αρχη κλεισθενους ενα καινουργιο iwash που το κανω μονος μου....εχω καταλξηξει να με ξερουν τα τοπικα πλυντηρια μιας και τα δοκιμαζω ολα απο φορα σε φορα,...στο ιwash που σου λεω στην κλεισθενους δεν εχει πολυ κοσμο ακομη και κανω οτι θελω...ζαντες οτι σου παει στο μυαλο χωρις να ενοχλω...μιας και δεν παει κοσμος πολυς γιατι δεν ειναι σε κεντρικο σημειο...αυτο μου άπλααα...χρονου και χωρου....το ποιο δυνατη πιεση σε σχεση με το αλλο στο χαλανδρι και ησυχια....μερικες φορες παω και στον πασσατουκο στο χαλανδρι μονο και μονο για να τον δω αλλα εκει γινεται της πουτανας και δεν εχεις πολλα πολλα μπαμ μπαμ ειναι εκει,,

Edited by XIONOULIS
Link to comment
Share on other sites

15€ κανει ενα ηλεκτρικο φυσητηρι..

Σε κερωμενο αυτοκινητο το στεγνωνει σε 5 λεπτα..

Το ψηνω για φυσητηρι αν βρω ακρη και με το ρευμα :p

Καμια προταση?

Sent from my iPad using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

13 λεπτά πριν , Ursus said:

Το ψηνω για φυσητηρι αν βρω ακρη και με το ρευμα :p

Καμια προταση?

Sent from my iPad using Tapatalk

http://www.skroutz.gr/c/1963/Fysitires-Aporrofitires-Kipou.html?keyphrase=%CE%B7%CE%BB%CE%B5%CE%BA%CF%84%CF%81%CE%B9%CE%BA%CE%BF+%CF%86%CF%85%CF%83%CE%B7%CF%84%CE%B7%CF%81%CE%B9&price_max=100.001

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

βρηκα και αυτο το μοντελο με μπαταρια και να μην κανει θορυβο στα χαρακτηριστικα του αλλα ψαχνω που το πουλανε 

Φυσητήρας Husqvarna Μπαταρίας 536LiB

Link to comment
Share on other sites

βασικα οτι μαρκα και να βρηκα ειανι ακριβα με λιγοτερο τα 150 ευρο τα φυσερο με αυτονομη μπαταρια....το ποιο φτηνο απο λουλουδια,,,,http://www.gardena.com/gr/garden-care-tools/blowers/

Link to comment
Share on other sites

αντε και το 110 το ιδιο https://www.k********das.gr/showprod.php?id=5055 εδω

Edited by activious
Link to comment
Share on other sites

εγω δεν θελω να σηκωνω την γειτονια στο ποδι...για αυτο κοιταζω και τα db αλλα ειναι πολυ ακριβα τα ατιμα

Edited by XIONOULIS
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.