Jump to content
TsakasG40

SUMMER DAY OUT@ΑΤΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 26/6 YPANEMA BEACH BAR ΛΟΥΤΡΑΚΙ

Recommended Posts

Αγαπητά μέλη,

Ο καιρός έχει ζεστάνει για τα καλά τι πιο χαλαρωτικό να πίνεις το καφέ σου με θέα το γαλάζιο της θάλασσας ,για αυτό λοιπόν,

η Ελληνική Αγωνιστική - Αυτοκινητιστική Λέσχη Φίλων και Κατόχων Volkswagen Οχημάτων σας προσκαλεί σε  μια ακόμα συνάντηση της.
Το ραντεβού μας ορίζεται στις  9:00 στο  γνωστό σε όλους μας πια σημείο προ-συνάντησης το Περίπτερο Χαϊδαρίου στη Λεωφόρο Αθηνών(χάρτης),με αναχώρηση στις  9:30 ,για ευνόητους λόγους. :lol: Προορισμός μας το ΥPANEMA BEACH BAR στη μαγευτική λίμνη βουλιαγμένης(Ηραίον) Λουτρακίου.Η διαδρομή περιλαμβάνει  διόδια. 

Εκεί θα έχουμε την δυνατότητα παλιά αλλά και νέα μέλη να συζητήσουμε την επικαιρότητα καθώς και ότι μας απασχολεί σχετικά με τα βελτιωμένα ή εργοστασιακής μορφής vw οχήματά μας,να πιούμε τον καφέ μας ή ότι άλλο θέλουμε θαυμάζοντας την υπέροχη θεα. 
Φορέστε τα αξεσουάρ της λέσχης μας γεμίστε τα ρεζερβουάρ του οχήματός σας(30Ε) και ελάτε ακόμα και με την δική σας παρέα σε μια συνάντηση του Hellenic VWClub γεμάτη καλή διάθεση και όρεξη για συζήτηση.
ΠΡΟΑΙΡΕΤΙΚΟΣ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΣ,ΜΑΓΙΟ ΚΑΙ ΜΠΡΑΤΣΑΚΙΑ:lol:B)
Δηλώστε μας την παρουσία σας για την ορθή οργάνωση μας

 

Edited by lupakos
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Όλα έτοιμα μαζί με τον φουσκωτό ελέφαντα.

Στάλθηκε από το Lenovo A536 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς επτωχευσαμεν... δουλεύω το πρωι της Κυριακής..:growl:

Λουπακο προσεχε την προβοσκιδα..!!!

Καλά να περάσετε!!

Link to comment
Share on other sites

17 λεπτά πριν , panagiotispoulios said:

Epeidi den ksero pou einai palia Renault mia dieuthinsi tha voithouse.

Φιλε μου το σημείο προσυνάντησης δεν είναι στην παλιά Renault. Είναι επι της Ε.Ο Αθηνών-ΚΟΡΙΝΘΟΥ μετά την γέφυρα της Λεωφ. Σχιστού στο ύψος του Σκαραμαγκά στο δεξί σου χέρι (ρεύμα προς Ελευσίνα-Κόρινθο). Έχει έναν μεγάλο χώρο σταθμευσης με κατάστημα (συνήθως εκεί κάνουν στάση πολλά πούλμαν)

Συντεταγμένες για GPS:

38.01317192, 23.60295116

Edited by Miltos_Golf6
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago , Miltos_Golf6 said:

Φιλε μου το σημείο προσυνάντησης δεν είναι στην παλιά Renault. Είναι επι της Ε.Ο Αθηνών-ΚΟΡΙΝΘΟΥ μετά την γέφυρα της Λεωφ. Σχιστού στο ύψος του Σκαραμαγκά στο δεξί σου χέρι (ρεύμα προς Ελευσίνα-Κόρινθο). Έχει έναν μεγάλο χώρο σταθμευσης με κατάστημα (συνήθως εκεί κάνουν στάση πολλά πούλμαν)

Συντεταγμένες για GPS:

38.01317192, 23.60295116

Επειδη εμενα με βολευει η αττικη οδος θα σας περιμενω στισ 10:00 στα διοδια της ελευσινας.

 

Το νουμερο μου ειναι 6936576679. Πασσατ CC λευκο με κοκκινα χαρακτηριστικα. Παρτε καποιος τηλεγωνο για να μπω και εγω στο "καραβανι". Ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.