Jump to content
sifis

Golf 5 - Πρόβλημα στο παράθυρο & γρύλο [Γενική Συζήτηση]

Recommended Posts

33 λεπτά πριν , zoran said:

Μπορείς σε παρακαλώ να μου πείς γιατί δεν το θεωρείς απαραίτητο;

Μου έκανε και εμένα κάτι τρελά στα παράθυρα και τλκ ήταν μπαταρία 

Link to comment
Share on other sites

53 λεπτά πριν , Alitarios said:

Μου έκανε και εμένα κάτι τρελά στα παράθυρα και τλκ ήταν μπαταρία 

Πες μου περισσότερα... όταν λες πως έκανε τρελά στα παράθυρα τι εννοείς ακριβώς και επίσης ποιό ακριβώς ήτανε το πρόβλημα που είχε η μπαταρία και πως το εντόπισες;

Link to comment
Share on other sites

30 λεπτά πριν , zoran said:

Πες μου περισσότερα... όταν λες πως έκανε τρελά στα παράθυρα τι εννοείς ακριβώς και επίσης ποιό ακριβώς ήτανε το πρόβλημα που είχε η μπαταρία και πως το εντόπισες;

Κάποιες φορές  δεν ανέβαινε το παράθυρο του συνοδηγού! Μετά δεν δούλευε  το αυτόματο ανέβασμα κατέβασμα  σε ένα από τα παράθυρα, συνήθως στου συνοδηγού! Εν συνεχεία περνωντας οι μέρες  δυσκολευοταν να πάρει το αμάξι μπρος! Μόλις βρήκα χρόνο πήγα στο μηχανικό μέτρησε και μου είπε είναι μπαταρία! Αυτά. 

Link to comment
Share on other sites

16 λεπτά πριν , zoran said:

Είχε αποφορτιστεί η μπαταρία ή δεν ήτανε η κατάλληλη;

Όχι η σωστή ήταν απλά ήταν η ώρα της! Συγκεκριμένα ήταν banner, 5 χρόνια  άντεξε. 

 

Link to comment
Share on other sites

Συγνώμη εάν επαναλαμβάνομαι αλλά δεν μπορώ να καταλάβω εάν ήτανε θέμα αποφόρτισης της μπαταρίας και δημιουργούσε αυτό το πρόβλημα, πως και δεν έκανε το ίδιο σε όλα τα παράθυρα κατά την κίνηση αυτή!

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν , zoran said:

Συγνώμη εάν επαναλαμβάνομαι αλλά δεν μπορώ να καταλάβω εάν ήτανε θέμα αποφόρτισης της μπαταρίας και δημιουργούσε αυτό το πρόβλημα, πως και δεν έκανε το ίδιο σε όλα τα παράθυρα κατά την κίνηση αυτή!

Δεν ξερω να στο πω αυτό! 

Σου λέω την εμπειρία μου από κάτι  παρόμοιο μπας και σε βοηθήσει! 

Link to comment
Share on other sites

Πήγαινε δες τη μπαταρία που ρωτάς και ρωτάς συνέχεια 10' λεπτά υπόθεση είναι να ξεμπερδεύεις.

Δεν λύνονται όλα online κουνήστε λίγο

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago , nouli said:

Πήγαινε δες τη μπαταρία που ρωτάς και ρωτάς συνέχεια 10' λεπτά υπόθεση είναι να ξεμπερδεύεις.

Δεν λύνονται όλα online κουνήστε λίγο

H μπαταρία είναι καινούργια, 4-5μηνών!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.