Jump to content
kouliss

Καλό ταξίδι Παναγιώτη

Recommended Posts

panagiotis.jpg

 

Η κοινότητα του Hellenic VWClub θρηνεί για την απώλεια του φίλου και μέλους, Παναγιώτη Καρανίκα (aka svouras).

Χάσαμε, ένα εκλεκτό μέλος της λέσχης. Έναν ευγενή, έντιμο και αξιαγάπητο άνθρωπο. Εκφράζουμε στην οικογένειά του τα πιο ειλικρινή και θερμά συλλυπητήριά μας

 

Παναγιώτη…

 

ποιος ξέρει πόση δύναμη θα έχεις αποκτήσει,
ποια θέση δίπλα στο θεό θα έχεις κατακτήσει!

Η κηδεία του Παναγιώτη θα πραγματοποιηθεί την Δευτέρα 11 Ιουλίου 2016, στις 11π.μ. στον Άγιο Παντελεήμονα Πεύκης.

Link to comment
Share on other sites

Καλό ταξίδι Παναγιώτη!

Ο Θεός να σε αναπαύσει! Είμαι σίγουρος πως, όπως έλεγες και εσύ ο ίδιος, θα σε μάθουν εκεί πάνω από τα γέλια σου!!!

Τα θερμά μου συλλυπητήρια στην οικογένειά σου.

Link to comment
Share on other sites

Τα θερμα συλλυπητηρια. Κριμα.

Θαυμαζω παντως την δυναμη που ειχε. Παντου να ερθει στις πανελληνιες και παντου να διασκεδαζει. Ζουσε την καθε στιγμη.

Παρα το προβλημα που ειχε παντα προσπαθουσε να ειναι μαζι μας.

Καλο ταξιδι φιλαρακι.

Link to comment
Share on other sites

Καλο παράδεισο φιλε μου δεν θα ξεχάσω ποτε το γέλιο σου το κεφι σου και την δίψα που ειχες για ζωή ... Δεν πίστευα ποτε οτι θα φυγεις απο κοντα μας παντα τα κατάφερνες και έβγαινες νικητής ομως αυτη τη φορα ο θεος ειχε αλλα σχέδια για σενα ..... Να μας προσεχεις ολους απο κει πανω και να χαμογελάς.Οι φιλοι σου απο το vwclub δεν σε ξεχάσουν ποτε σε θυμίζουν και θα σε θυμίζουν παρα πολλα ........

Αντίο φιλε ο θεος να αναπαυςει την ψυχούλα και το σωμα σου απο οςα περαςες τοςα χρονια επι γης ...καποια στιγμη θα ξαναβρεθούμε .....

Link to comment
Share on other sites

Καλό ταξίδι Παναγιώτη! Αν και ενημερώθηκα νωρις το πρωί,τώρα μπόρεσα να γράψω..

Ο Θεός να σε αναπαύσει! Να είσαι σίγουρος ,οτι σε όλες τις πανελλήνιες ,θα είναι σαν να είσαι μαζί μας..

Τα θερμά μου συλλυπητήρια στην οικογένειά σου.

μπορεί να το ξέραμε αλλα δεν θέλαμε να το παραδεχτούμε..πρόχθες που μιλήσαμε πίστεψα οτι τα πράγματα για εσένα ,πάνε καλύτερα..αλλα δυστυχώς,έκανα λάθος...

Καλό παράδεισο φίλε μου ...

Edited by activious
Link to comment
Share on other sites

Τέτοιε ωρες τα λόγια ειναι πολύ φτωχά,η γειτονιά των αγγέλων ας αναπαύσει την ψυχούλα του Παναγιώτη!!!

Κουράγιο και δύναμη στους δικούς του ανθρώπους!!!

Link to comment
Share on other sites

Τα θερμά συλλυπητήρια και από εμένα στην οικογένεια του φίλου μας!  Παρότι συναντήθηκα με τον Παναγιώτη σε λίγες εκδρομές κατάλαβα ότι πραγματικά ήταν μια από τις ψυχές τις παρέας!  Τρομερός άνθρωπος, πάντα καλοσυνατος και ευδιαθετος!  Εύχομαι ακόμα και από εκεί ψηλά να συνεχίσεις έτσι φίλε μας!! Καλό παράδεισο!! 

Link to comment
Share on other sites

Καλο ταξίδι φίλε Παναγιώτη,

Ο Θεός να σε συγχωρέσει κ να σε αναπαύσει !!!!!

Καλή δύναμη στην οικογένεια σου,

ζωή σε εκείνους κ να σε θυμούνται

πάντα με αγάπη !!!!!

ΚΑΛΟ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟ

Edited by GOLFiiiGT
Link to comment
Share on other sites

Αγαπητέ Παναγιώτη,

σε γνώρισα από τα πρώτα σου βήματα σε αυτήν εδώ την παρέα και μπορώ να πω ότι ήσουν ένας άνθρωπος γεμάτος ζωή, χαμόγελο και με τον καλό λόγο στο στόμα. Ποτέ δεν το έβαλες κάτω και πάντα μαχητής σε ότι και αν σου συνέβαινε ήσουν εκεί, δίπλα μας, παρέα μας σαν να μην έτρεχε τίποτα. Δεν μπορώ να ξεχάσω όλες τις στιγμές που περάσαμε μαζί και όλες τις εκδρομές που κάναμε. 

Αύριο θα είμαστε όλοι εκεί δίπλα σου στον αποχαιρετισμό σου από αυτόν τον κόσμο, για την γειτονιά των αγγέλων!!!

Καλή δύναμη στην οικογένεια σου...!!

Καλό παράδεισο...!!!

Edited by doumasj
Link to comment
Share on other sites

Δεν τον γνώρισα ποτέ από κοντά αλλά καταλαβαίνω ότι επρόκειτο για άνθρωπο με ψυχή, θετική ενέργεια και αισιοδοξία. Ο Θεός να τον αναπαυσει, καλή δύναμη στην οικογένειά του.

Link to comment
Share on other sites

Για όσους επιθυμούν αύριο να δώσουν το παρόν τους η διεύθυνση του ναού είναι Αγίου Παντελεήμονος 9, Πεύκη 151 21.

Link to comment
Share on other sites

Θα θυμομαστε το χαμογελο σου σε ολες τις συναντησεις και το διαφορετικο σου golfaki σημα κατατεθεν.

Καλο Παραδεισο Παναγιωτη!

Θερμα συλληπηρια στην οικογενεια σου

Sent from my iPhone5 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Φίλε Παναγιώτη, θυμάμαι σαν χθες την μέρα που γνωριστήκαμε, σε κάποια συνάντηση το 2004 στο Γαλάτσι και αργότερα σε μια άλλη, στην Ελευσίνα, στο παραθαλάσσιο IRIS που τώρα έχει πια κλείσει, θερμός άνθρωπος, με το χαμόγελο, τόσο ζεστό και αληθινό που ξένιζε στην αρχή αν κάποιος δεν σε γνώριζε καλύτερα. 

 

Ταλαιπωρήθηκες πολύ από μικρό παιδί, δεν σου άξιζε, δεν αξίζει σε κανέναν άλλωστε αυτό.  Εύχομαι να αναπαύτηκε η ψυχούλα σου και να ξέρεις ότι όλη θα σε θυμούνται με τις καλύτερες σκέψεις γιατί έτσι σου αξίζει

 

Καλό σου ταξίδι και κουράγιο στους δικούς σου που πονούν για τον χαμό σου.

Link to comment
Share on other sites

Τα συλλυπητήριά μου στην οικογένεια του Παναγιώτη ήταν ένας πολύ καλός άνθρωπος ευγενικός φιλότιμος και σε όλες στης συγκέντρωσης ήτανε εκεί με ένα χαμόγελο καλό ταξίδι Παναγιώτη θα σαι θειμαμαι παντα φίλε μου

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.