Jump to content
Nikwlis

VW Tiguan 2016 - αγορά!

Recommended Posts

Σήμερα μίλησα πάλι με καρεντα και μου είπαν ότι ο κωδικός ZNC αφορά το μοντέλο pro. Μήπως έχεις εσυ το pro και όχι το απλό navigation. Το pro είμαι αυτό που έχει και σκληρό δίσκο


Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δεν θα σκάσω κιόλας αν δεν βλέπω χάρτες ταυτόχρονα και στις δυο οθόνες. Πιστεύω ότι αργότερα θα βρεθεί τρόπος να το ενεργοποιήσω μέσω VCDS.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

48 λεπτά πριν , terris said:

https://vimeo.com/197409303
Τα φώτα με λεντ


Sent from my iPhone 7 plus using Tapatalk

Ωραία! Με βίντεο θα καταλάβουμε ακόμα καλύτερα. Επειδή δε ξέρω αλλά θέλω να τα φτιάξω γιατί είδα μόνο στα κάτω δίπλα από τα φλας led. Τις προάλλες είχες στείλει φωτογραφία με τα επάνω. Οι σκάλες πως πάνε;  

Link to comment
Share on other sites

On 26/12/2016 at 6:09 ΜΜ, terris said:

http://www.horizonleds.co.uk/exterior-leds/cree-led-headlights/h7-led-headlights-headlamps/h7-5th-gen-4000-lumens
Αυτά έχω βάλει .
Το έχω 6 μήνες το αμάξι ! Η πρώτη άδεια που βγηκε Ελλάδα για πελάτη και όχι δημοσιογραφικό


Sent from my iPhone using Tapatalk

Καλή χρονιά Terris! Ερώτηση: Η λάμπα που έβαλες χρειάστηκε να κάνεις τρύπα στο φανάρι μέσα για να περάσει; 

Link to comment
Share on other sites

Άρα απλά άλλαξες τη λάμπα; Έχει ακριβώς ίδιο φις; Σε ρωτάω γιατί θα παραγγείλω τις ίδιες από το λινκ που έδωσες μήπως χρειάζεται έξτρα κάτι να το πάρω από πριν. Ευχαριστώ.

Με υγεία και ότι καλύτερο! 

Link to comment
Share on other sites

Ναι το φις είναι ίδιο για Η7 λάμπα το θέμα είναι ότι θα χρειαστείς κάτι ανταπτορακια σαν αυτά . Θα σε παιδεψουν λίγο να τις βάλεις η αλήθεια είναι IMG_3943.thumb.JPG.50b0d679de996f9935996


Sent from my iPhone 7 plus using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

@terrisαα οπότε αυτά είναι για να κρατάνε τις λάμπες σταθερές; Δε θα το κάνω ο ίδιος. Θα βρω ένα καλό συνεργείο και θα κανονίσω να του τα πάω από εκεί και να τα βάλει. Προτιμώ να το κάνει ένας πιο ειδικός με εργαλεία κατάλληλα κτλ..

Edited by Stelios1
Link to comment
Share on other sites

Ναι απλά κρατάει την λάμπα στο φανάρι . Δεν είναι δύσκολο απλά καυτερά να τα βάλεις εκεί που νομίζεις δεν το συζήτω


Sent from my iPhone 7 plus using Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά αν ενδιαφέρετε κάποιος για αυτό  το σετ προστασίας και επειδή τελικά δεν θα το χρησιμοποιήσω, το δίνω όσο το πήρα χωρίς μεταφορικά. Όποιος ενδιαφέρεται ας μου στείλει μήνυμα.      

Link to comment
Share on other sites

Μου άρεσε αυτό http://shop.ahw-shop.de/vw-tiguan-ii-mqb-schutzfolie-original-schutz-folie-einstiegsleiste-schwarz-/-silber-vorn-hinten?c=6856 το οποίο βέβαια δεν έχει προστασία για το πορτμπαγκάζ αλλά μου αρέσει

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago , koumbouni said:

Παιδιά αν ενδιαφέρετε κάποιος για αυτό  το σετ προστασίας και επειδή τελικά δεν θα το χρησιμοποιήσω, το δίνω όσο το πήρα χωρίς μεταφορικά. Όποιος ενδιαφέρεται ας μου στείλει μήνυμα.      

Με ενδιαφέρει. Το πρόβαρες να δεις αν ταιριάζουν οι διαστάσεις στα 5 σημεία; Μπορείς να τα φωτογραφήσεις γιατί αυτοί δεν τα έχουν . Αυτά που λες να πάρεις είναι ίδια με της Καρέντα που τα ζητάει 75 με φπα. Μεταφορικά για αυτά πόσα σου βγαίνει; 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.