Jump to content
Nikwlis

VW Tiguan 2016 - αγορά!

Recommended Posts

Μια συμβουλή για όσους θα παραλάβετε. Βρείτε ένα καλό car wash και πείτε στην αντιπροσωπεία να το πάνε εκεί με έξοδα δικά σας.
Εμένα, ήρθε με βροχή. Αποτέλεσμα να το πλύνουν όπως όπως (έτσι κάνουν πάντα) και να γεμίσει "αραχνιές" τις οποίες ανάκαλυψα αργότερα.
Θα με θυμηθείτε!


Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 2/9/2017 at 10:32 ΜΜ, mafiozos29 said:

φιλε θα σου προτεινα να εβρισκες την μαμα 17αρα ζαντα  ωστε να αντικαταστησεις τη bbs... Αν και εν ρωτησες κανενος την γνωμη εδω στο φορουμ, θα παρω την πρωτοβουλια να γραψω οτι χανει παρα πολυ σε ομορφια το αυτοκινητο σου και ειναι κριμα.

 

φιλικα παντα Κ.

Τις μαμά τις έχω και θα βάλω χιονολάστιχα. Οπως και θα πάρω ακόμα ένα σετ 17άρες για να βάλω λάστιχα 50% off road και 50% on

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Έχω τα συγκεκριμένα paddles για αυτόματο κιβώτιο . Τα δίνω Γτ δεν μπαίνουν στο τιμόνι μου .εχω από r . Τιμή όσο τα αγόρασα 33ευρω . Οποίος ενδιαφέρεται πμ. Δόθηκαν !!!6fc8e9f7da4197dc8a9cf3a64833ccad.jpg

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

 

γνωρίζει κάποιος αν το my18 το advance έρχεται με composition media ή discovery media? Έχει δηλαδή χάρτες ή μόνο αν το συνδέσεις με κινητό; 

 

Απ' ότι ξέρω το exclusive πλεον είναι με 9.2" discovery pro. Αλλα το advance?

 

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια να ρωτησω κατι εχω παραγγειλει το tiguan σε λευκο,ομως ειδα το tungsten silver και μου αρεσει πολυ.Εσεις τι λετε αξιζει αυτο το χρωμα η οχι?Αν μπορειτε απαντηστε γρηγορα.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago , Fotisapple said:

Λοιπον ενταξει το αλλαξα πηρα το tungsten silver πολυ ωραιοτερο χρομα.

Ίσως το πιο ωραίο χρώμα...(για μένα τουλάχιστον)

Edited by nikolakis
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Εμενα ειναι ασπρο και με τα φιμε κανει τρομερη αντιθεση γι αυτο σου ειπα πως ειναι προσωπικο του καθενος

Στάλθηκε από το GT-I9505 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Να κανω μια χαζη ερωτηση γιατι πρεπει να περιμενω 70 μερες αφου ζω στο Μοναχο.Αν ζουσα στην Ελλαδα ενταξει αλλα μενω Γερμανια οπου κατασκευαζεται το αυτοκινητο.

Link to comment
Share on other sites

Να κανω μια χαζη ερωτηση γιατι πρεπει να περιμενω 70 μερες αφου ζω στο Μοναχο.Αν ζουσα στην Ελλαδα ενταξει αλλα μενω Γερμανια οπου κατασκευαζεται το αυτοκινητο.
Αυτο δε λεει κατι. Ελλαδα ειναι παραπανω απο 70

Στάλθηκε από το GT-I9505 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

ειμαι ερωτευμενος παλι....
  


Είναι πραγματικά πανέμορφο.
Το βγάζουν πλέον με τον 1.5 TSI του Group?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago , SkyNet said:

 


Είναι πραγματικά πανέμορφο.
Το βγάζουν πλέον με τον 1.5 TSI του Group?


Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Ο ανηψιός μου τον Οκτώβριο παρέλαβε ένα από το πρώτα 2.0 BiTDi με το πακέτο R Line αν και του είπα να μην το πάρει σε αυτό το επίπεδο εξοπλισμού.Με την παράδωση τουλάχιστον  άλλαξε τις 19άρες με 18άρες αλλά με τον προφυλακτήρα έχει θέμα αφού βρίσκει συνεχώς στους χιονισμένους δρόμους της Ελβετίας πάνω σε κομμάτια πάγου που φεύγουν από φορτηγά με αποτέλεσμα να είναι πάντα σπασμένος και ο δεύτερος που άλλαξε .....

Πιστεύω ότι σε τέτοιου είδους αυτοκίνητα ακόμα και ο κανονικός προφυλακτήρας είναι προβληματικός και ότι το πακέτο off road είναι απαραίτητο.

5B3E3DB9-B150-4AD8-ADED-D1397A1FD06B.JPG

8AC52F56-230D-4F08-A0B9-5FE41653ADF7.JPG

  • Like 1
  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

4 λεπτά πριν , DubbeR_ChRoniS said:

αυτο με την ελβετια που ειναι παντου πεντακαθαρα χειμωνα καλοκαιρι πολυ με εκνευριζει

 

Μα δεν υπάρχει χώμα , βρέχει κυκλοφορείς και δεν θέλει πλύσιμο

Link to comment
Share on other sites

Ο ανηψιός μου τον Οκτώβριο παρέλαβε ένα από το πρώτα 2.0 BiTDi με το πακέτο R Line αν και του είπα να μην το πάρει σε αυτό το επίπεδο εξοπλισμού.Με την παράδωση τουλάχιστον  άλλαξε τις 19άρες με 18άρες αλλά με τον προφυλακτήρα έχει θέμα αφού βρίσκει συνεχώς στους χιονισμένους δρόμους της Ελβετίας πάνω σε κομμάτια πάγου που φεύγουν από φορτηγά με αποτέλεσμα να είναι πάντα σπασμένος και ο δεύτερος που άλλαξε .....

Πιστεύω ότι σε τέτοιου είδους αυτοκίνητα ακόμα και ο κανονικός προφυλακτήρας είναι προβληματικός και ότι το πακέτο off road είναι απαραίτητο.

5B3E3DB9-B150-4AD8-ADED-D1397A1FD06B.JPG.607d8cdf414a7ad9e64296a2addfa6eb.JPG

8AC52F56-230D-4F08-A0B9-5FE41653ADF7.JPG.15b94ef0e5b575562cbc290e66bdb14c.JPG

 

 

Φοβερό χρωμα πάντως και το μοτέρ του κορυφή

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago , terris said:

 

 

Φοβερό χρωμα πάντως και το μοτέρ του κορυφή

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Επειδή το έχω οδηγήσει αρκετά θα έλεγα ότι μέχρι τις 2000 στροφές τα 190 άλογα πάνε το ίδιο αν όχι λίγο καλύτερα....Αλλα και από εκεί και πάνω δεν είναι φοβερή η διαφορά.Με τίποτα δεν θα έδινα τα +10.000 για να το πάρω.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.