Jump to content
Nikwlis

VW Tiguan 2016 - αγορά!

Recommended Posts

On ‎12‎/‎4‎/‎2017 at 8:34 ΜΜ, Fotisapple said:

49η!Τελη του μήνα θα το έχω μου είπαν.Εγω υπολογίζω 27-30.Εσυ τι λες;

λεω ότι εισαι τυχερος που μενεις γερμανια γιατι εδώ ουτε φωνη ουτε ακροαση,,,,,οσο για βδομαδα βαζουν τα γελια,....είναι πολύ νωρρις ακομη ακουμε ξανα κ ξανα....ετσι που το πανε θα παρω την τριτη εκδοση του τιγκοαυν στο τελος και όχι την δευτερη,...λολ....υπομονη...

Link to comment
Share on other sites

30/10/2017 και χαλαρα.....πολύ χαλαρα όμως...ποιο χαλαρα πεθαινειςς!!!!χαχαχαχα///δεν το σκέφτομαι πλεον κ πολύ γιατι με εχουν ξενερωσει αυτοι

Link to comment
Share on other sites

μα δεν ενοχλω καθολου....κανα μαιλ του στελνω..αν ημουν ελλαδα όμως...λολ...για καφε εκει θα ημουν...καθε ημερα θα του λεγα ....για τσεκαρισε ξανα...χαχαχαχαα.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

XIONOULIS, τι σου λένε? Ότι δεν έχει βγει ακόμα build week? Συνήθως στον 1 μήνα από την παραγγελία ξέρουν build week. H αντιπροσωπεία που έκανες την παραγγελία οφείλει να σου πει.

 

Εγώ το έχω πάρει από εταιρία leasing και δεν μου το λένε γιατί λένε ότι η VW τους δίνει πληροφόρηση για όλες μαζί της παραγγελίες μια φορά το μήνα. Μετά μου είπαν ξεκάθαρα ότι δεν έχουν χρόνο να ρωτάνε συνέχεια.

Link to comment
Share on other sites

Αστείες ημερομηνίες παράδωσης. Εχω παραγγείλει αυτοκίνητο το 2004 και μου είπαν 2 με 2,5 χρόνια. Τελικά το παρέλαβα  σε 22 μήνες !!!

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

μου λενε ότι είναι πολύ νωρρις ακομη και δεν ξερουν και θα δουμε τον επομενο μηνα...

Link to comment
Share on other sites

h ferrari κανει 22 μηνες να ερθει ?καταλαβα καλα?χαχαχαχαχχα κ εγω γκρινιάζω με τους 3.5 που δεν ξερω από ποτε μετρανε.......δακρυσα,,,,,χαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια!σκεφτομαι να αγορασω το 1.6 tdi tiguan αλλα το ψαχνω πολυ και διαβασα καποια αρθρα για αναξιοπηστα vw και οτι γενικα  οι ντιζελ μπορουν να βγαλουν ακριβα ποβληματα!αν καποιος μπορει και ξερει το κατα ποσο ειναι αξιοπιστος ο 1.6 της vw ας με ενημερωσει εδω!τοσα λεφτα κανει το αμαξι οσο να ναι θα σε λυγισει ψυχολογικα ενα μηχανικο προβλημα

Link to comment
Share on other sites

15.000 τον χρονο κανω ισως και παραπανω!αυτα τα χρονια που κυκλοφορει ο  tdi  εχει ακουστει κανα προβλημα σοβαρο?
Για τον 1.6 tdi ρωταω
Αυτο σου απαντησα παραπανω. Πως δεν εχω κανενα προβλημα. Το 1.6tdi εχω
Link to comment
Share on other sites

19 hours ago , Fotisapple said:

29/12 θα το έχω!

Πάρτο 2/1/2018 δεν αξίζει τον κόπο να το πάρεις φέτος

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.