Jump to content
Nikwlis

VW Tiguan 2016 - αγορά!

Recommended Posts

Παρεμπιπτόντως, για τα πολλαπλά ποστ ευθύνεται το Tapatalk. Το έκανε και σε εμένα


Δεν νομίζω, το έχω εγκαταστήσει σε αρκετά Sites και δεν μου έχει εμφανίσει τέτοιο πρόβλημα (Joomla και Kunena)
Link to comment
Share on other sites

Σίγουρα δεν είναι το Tapatalk γιατί το χρησιμοποιώ συνέχεια σε ένα σωρό fora.
Όταν ποσταρεις με Tapatalk σου βγάζει connecting και νομίζεις ότι δεν ποσταρες. Εκεί πατάς back και βλέπεις τελικά ότι έχει ανέβει το ποστ.

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει μήπως κάνεις πως μπορείς να αλλάξεις την ένδειξη km & trip? Ιδανικά θα ήθελα να άλλαζα το trip .20181116_205915.jpeg

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει μήπως κάνεις πως μπορείς να αλλάξεις την ένδειξη km & trip? Ιδανικά θα ήθελα να άλλαζα το trip .20181116_205915.thumb.jpeg.4ff4cb60e270f468408bbcc4f32b683e.jpeg

Sent from my SM-G965F using Tapatalk





Εννοείς απλά να αλλάξουν θέση μεταξύ τους, ή κάτι άλλο;


Sent from my iPhone using Tapatalk
Link to comment
Share on other sites




Εννοείς απλά να αλλάξουν θέση μεταξύ τους, ή κάτι άλλο;


Sent from my iPhone using Tapatalk
Αν μπορούν να αλλάξουν οι ενδείξεις.πχ να δείχνει υπόλοιπα χιλιόμετρα βενζίνης ή κάτι άλλο.Μεχρι τώρα το μόνο που βρήκα είναι να αλλάξουν μονάδες μέτρησης.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδιά. Ειμαι πολύ χαρουμενος γιατί μόλις κατάφερα κ βρήκα να κλείσω το Tiguan  1.4, R line, 125 hp σε λευκό μιας κι δεν υπήρχε πουθενά μέχρι να βγει το 1.5 μοτέρ. Επειδή το περιμένω άμεσα στα χέρια μου, γνωρίζει κάποιος αν υπάρχει κάποιο προγραμμα αναβαθμισης Της  ιποδύναμης, που να μην χάνω τη εγγύηση που με την επέκταση είμαι 4 χρόνια και καλό είναι να υπάρχει; 

Επισης είδα το link για αγορά ψηφιακού πίνακα και με ενδιαφέρει. Υπάρχει κανένας που να το κάνει τοποθέτηση στην Αθήνα, γιατί από εκεί που το πήρα μου λένε δεν το έχουν κάνει και δεν παίρνουν την ευθύνη. Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδιά. Ειμαι πολύ χαρουμενος γιατί μόλις κατάφερα κ βρήκα να κλείσω το Tiguan  1.4, R line, 125 hp σε λευκό μιας κι δεν υπήρχε πουθενά μέχρι να βγει το 1.5 μοτέρ. Επειδή το περιμένω άμεσα στα χέρια μου, γνωρίζει κάποιος αν υπάρχει κάποιο προγραμμα αναβαθμισης Της  ιποδύναμης, που να μην χάνω τη εγγύηση που με την επέκταση είμαι 4 χρόνια και καλό είναι να υπάρχει; 
Επισης είδα το link για αγορά ψηφιακού πίνακα και με ενδιαφέρει. Υπάρχει κανένας που να το κάνει τοποθέτηση στην Αθήνα, γιατί από εκεί που το πήρα μου λένε δεν το έχουν κάνει και δεν παίρνουν την ευθύνη. Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων 
με το καλο να σου ερθει ,ίδιο κινητήρα πήρα και εγώ πριν κανα 6 μηνό.Την επέκταση τη πλήρωσες ;


Sent from my iPhone using Tapatalk
Link to comment
Share on other sites

Just now, ils said:

με το καλο να σου ερθει ,ίδιο κινητήρα πήρα και εγώ πριν κανα 6 μηνό.Την επέκταση τη πλήρωσες ;


Sent from my iPhone using Tapatalk

Ναι την πλήρωσα €595. Εσυ; Κινείται αξιοπρεπώς με αυτό τον κινητήρα ή μπα; Όχι ότι θα περίμενα για το 150 αλλά από περιέργεια. Προγραμμα έβαλες; 

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου εγώ την επέκταση δεν την έκανα γιατί το πήρα cash και ημουν οριακά στο budget που είχα βάλει σαν οροφή .Το πήρα λευκο 1.4-125ps έκδοση advance με αναδιπλούμενους καθρέπτες στα 25000e με το κλειδί στο χέρι όλα μέσα τέλη κυκλοφορία κτλ .Εδωσα ένα Α3 στα 5000 και έδωσα 20000 από τη τσέπη μου .Αυτα στα λέω γιατί αν μπορούσα να ανέβω 2000e πάνω για r line η για 150ps θα το έκανα γιατί το 150αρι στα χαρτιά είναι λίγο ποιο οικονομικό από το 125 αρι αλλά και γρήγορο .Τωρα αν θα σε καλύψει είναι σχετικό .Εχει σχέση τι οδηγούσες πριν αν σου αρέσει η ταχύτητα κτλ .Εχω πριν είχα 102 ps και ποιο πριν 60ps είναι οδηγός παρα πολύ ήρεμος να φανταστείς μέσα στη πόλη έχω μέση κατανάλωση 7 και κάτι και εκτός 6αρι .Ο αδερφός μου που έχει scirocco δεν μπορεί να κατέβει στα άλογα για αυτό οκά είναι σχετικά .Το πως θα το δέος εσυ έχει σχέση με πολλές παραμέτρους .


Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Τώρα αν θα βαλεις προγραμμα ;Οσο είσαι στην εγγύηση μην αγγίξεις βίδα .Εγωπηγα στην αντιπροσωπεία και για καμπές led που ήθελα να βάλω μου είπαν βάλε αλλά εμείς δεν σε καλύπτουμε και μου έσωσαν συμβουλή μη πείραξε το αμάξι όχι τώρα αλλά και μετά τη λήξη εγγυησης .Οτι πάρεις μόνο μαμά εδώ στο a3 μια οθονη είχα αλλάξει multimedia και πήγα 19 φορές στο μαγαζί με τα προβληματα που είχα άσε που πριν το πουλήσω κόλλαγε η οθονη του .Μη πειράξεις τίποτα .Αν δεν είσαι σίγουρος ακύρωσε την αγορά σου και περίμενε


Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, ils said:

Τώρα αν θα βαλεις προγραμμα ;Οσο είσαι στην εγγύηση μην αγγίξεις βίδα .Εγωπηγα στην αντιπροσωπεία και για καμπές led που ήθελα να βάλω μου είπαν βάλε αλλά εμείς δεν σε καλύπτουμε και μου έσωσαν συμβουλή μη πείραξε το αμάξι όχι τώρα αλλά και μετά τη λήξη εγγυησης .Οτι πάρεις μόνο μαμά εδώ στο a3 μια οθονη είχα αλλάξει multimedia και πήγα 19 φορές στο μαγαζί με τα προβληματα που είχα άσε που πριν το πουλήσω κόλλαγε η οθονη του .Μη πειράξεις τίποτα .Αν δεν είσαι σίγουρος ακύρωσε την αγορά σου και περίμενε


Sent from my iPhone using Tapatalk

Κατάλαβα, γιατί παλιά λέγανε το βάζουμε εμείς το προγραμμα από μέσα κτλ. Τότε μαμά κ τέλος. Όταν τελειώσει η εγγύηση βλέπουμε. 

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Kostas Mani said:

Καλησπερα παιδιά. Ειμαι πολύ χαρουμενος γιατί μόλις κατάφερα κ βρήκα να κλείσω το Tiguan  1.4, R line, 125 hp σε λευκό μιας κι δεν υπήρχε πουθενά μέχρι να βγει το 1.5 μοτέρ. Επειδή το περιμένω άμεσα στα χέρια μου, γνωρίζει κάποιος αν υπάρχει κάποιο προγραμμα αναβαθμισης Της  ιποδύναμης, που να μην χάνω τη εγγύηση που με την επέκταση είμαι 4 χρόνια και καλό είναι να υπάρχει; 

Επισης είδα το link για αγορά ψηφιακού πίνακα και με ενδιαφέρει. Υπάρχει κανένας που να το κάνει τοποθέτηση στην Αθήνα, γιατί από εκεί που το πήρα μου λένε δεν το έχουν κάνει και δεν παίρνουν την ευθύνη. Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων 

Με το καλο να το δεχτεις!θα συμφωνησω κι εγω να μην πειραξεις τιποτα γτ η εγγυηση ειναι για μια φορα να την χρειαστεις σε χοντρη ζημια.Αφου δεν ειχες υπομονη να παρεις το 1,5 μοτερ κανε τουλαχιστον για την εγγυηση!Εγω περιμενω μεχρι 15 Ιανουαριου το 1.5 να μου ερθει!

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Γιαννης Βιστακης said:

Με το καλο να το δεχτεις!θα συμφωνησω κι εγω να μην πειραξεις τιποτα γτ η εγγυηση ειναι για μια φορα να την χρειαστεις σε χοντρη ζημια.Αφου δεν ειχες υπομονη να παρεις το 1,5 μοτερ κανε τουλαχιστον για την εγγυηση!Εγω περιμενω μεχρι 15 Ιανουαριου το 1.5 να μου ερθει!

Σε ευχαριστώ Γιάννη. Έτσι θα κάνω απλά ευελπιστούσα... εμένα μου είπαν με τι το Μάρτιο αναμονή και επειδή πούλησα ήδη το αμάξι μου χρειαζόμουν άμεσα να πάρω κάτι. Πόσο σου βγήκε το 1.5; R line το πήρες; 

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Kostas Mani said:

Σε ευχαριστώ Γιάννη. Έτσι θα κάνω απλά ευελπιστούσα... εμένα μου είπαν με τι το Μάρτιο αναμονή και επειδή πούλησα ήδη το αμάξι μου χρειαζόμουν άμεσα να πάρω κάτι. Πόσο σου βγήκε το 1.5; R line το πήρες; 

κι εμενα ετσι μου ειχαν πει αλλα με πηραν πριν 2 βδομαδες και μου ειπαν οτι θα ειναι εδω αρχες του χρονου και μεχρι 15 θα το εχω.το πηρα με αναδιπλωμενους καθρεπτες με display οθονη  καμερα οπισθοπορειας και χρωμα Tungsten silver  1.5 advance οχι r line στα 32. γτ  αλλαξα κλιμακα λογο τον εξτρα.

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, ils said:

Τώρα αν θα βαλεις προγραμμα ;Οσο είσαι στην εγγύηση μην αγγίξεις βίδα .Εγωπηγα στην αντιπροσωπεία και για καμπές led που ήθελα να βάλω μου είπαν βάλε αλλά εμείς δεν σε καλύπτουμε και μου έσωσαν συμβουλή μη πείραξε το αμάξι όχι τώρα αλλά και μετά τη λήξη εγγυησης .Οτι πάρεις μόνο μαμά εδώ στο a3 μια οθονη είχα αλλάξει multimedia και πήγα 19 φορές στο μαγαζί με τα προβληματα που είχα άσε που πριν το πουλήσω κόλλαγε η οθονη του .Μη πειράξεις τίποτα .Αν δεν είσαι σίγουρος ακύρωσε την αγορά σου και περίμενε


Sent from my iPhone using Tapatalk

τι λαμπες εβαλες?η ακομα εργοστασιακες φορας?

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Γιαννης Βιστακης said:

τι λαμπες εβαλες?η ακομα εργοστασιακες φορας?

Δεν έβαλα κάτι, το αμάξι ήταν ήδη εκτελωνισμένο δεν έκανα παραγγελία και έχει τις μαμά αλογόνου. Εσυ; 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.