Jump to content
Nikwlis

VW Tiguan 2016 - αγορά!

Recommended Posts

παιδια εγω το πηρα διχρωμια μεσα... στην exclusive εκδοση  microfleece ArtVelours ... δεν λερωνει και καθαριζει πολυ ευκολα. δεν το περιμενα πιστευα οτι εκανα βλακεια... στην advance βγαινει αλιως... 

Στην advance ειναι μόνο ύφασμα.
Η αλήθεια είναι ότι είμαι πολύ προσεκτικός και ψειρας σε αυτά τα θέματα. Η γυναίκα μου ενθουσιάστηκε με το μπεζ και δεν θα ήθελε να πάρουμε πάλι ένα εσωτερικό γκρι όπως ήταν αυτό που είχαμε στο παλιό μας golf 5. Το οποίο παρεπιπτόντως το έδωσα και ήταν εσωτερικά άψογο.
Όποτε όπως καταλάβετε κλείνω περισσότερο προς το μπεζ. Θα αλλάξω αύριο την παραγγελία μου και ελπίζω να μην το μετανιώσω μετά από χρόνια.
Και μια φωτογραφία από το μπεζ.
73906e7c7a17fd09680a3f70cb37a390.jpg
Link to comment
Share on other sites


Όποτε όπως καταλάβετε κλείνω περισσότερο προς το μπεζ. Θα αλλάξω αύριο την παραγγελία μου και ελπίζω να μην το μετανιώσω μετά από χρόνια.
Και μια φωτογραφία από το μπεζ.
73906e7c7a17fd09680a3f70cb37a390.jpg


Οπως και στη φωτο, βάζεις ενα σετ καλυμματα (κυρίως μπροστα) και οταν λερωσουν τα καθαρίζεις. Τα μπεζ πλαστικα καθαριζουν με καποιο σωστο καθαριστικο, και ηρεμεις.
Link to comment
Share on other sites

καλοταξιδο , τι συστηματα εχει ; ενοω εχει συστημα αυτοματου φρεναρισματος εαν βρει εμποδιο μπροστα , μετα παρκαρει μονο του ; . 

Link to comment
Share on other sites

καλοταξιδο , τι συστηματα εχει ; ενοω εχει συστημα αυτοματου φρεναρισματος εαν βρει εμποδιο μπροστα , μετα παρκαρει μονο του ; . 

Ναι εχει αυτοματο φρεναριαμα. Το παρκαρισμα δεν ειναι στο βασικο εξοπλισμο
Link to comment
Share on other sites

Μην σας ανησυχεί το ανοιχτό χρωμα στο εσωτερικό, πλέον με τόσα detailing καταστήματα μπορείς να το ξανακάνεις καινούργιο.
Και μένα μου αρέσει το μπεζ αλλά πιο πολύ μου αρέσει το λευκό στο εξωτερικό όποτε δεν ταιριάζει.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

2 λεπτά πριν , takpanos said:

5-6/100

Μια χαρά για το μέγεθος του αυτοκινήτου. Πιστεύω είναι αποτέλεσμα χαλαρής οδήγησης λόγο στρωσίματος ή το πατάς λιγάκι.

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά για το μέγεθος του αυτοκινήτου. Πιστεύω είναι αποτέλεσμα χαλαρής οδήγησης λόγο στρωσίματος ή το πατάς λιγάκι.

Ειναι οδηγηση εθνικη με 120-130 το 5/100 και πολη με συντομες διαδρομες το 6/100.
Οδηγαω οπως θα οδηγουσα και αν ηταν στρωμενο δηλαδη αλλαγες ταχυτητων στις 2.5000 στροφες περιπου
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest KosVlam

Υπάρχει κάποιος που έχει καταφέρει να συνδέσει κινητό android με το σύστημα Composition Media (Έκδοση Advance) είτε μέσω Android Auto είτε μέσω MirrorLink ? Προσπαθώ αλλά μου εμφανίζει συνεχώς μήνυμα σφάλματος.

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποιος που έχει καταφέρει να συνδέσει κινητό android με το σύστημα Composition Media (Έκδοση Advance) είτε μέσω Android Auto είτε μέσω MirrorLink ? Προσπαθώ αλλά μου εμφανίζει συνεχώς μήνυμα σφάλματος.

Χαζή η απάντηση μου αλλά έχεις την εφαρμογή android auto στο κινητό σου σωστά;


Sent from my iPhone using Tapatalk
Link to comment
Share on other sites

το προσπαθω και εγω. δεν ειναι συμβατο σε ελλαδα. ουτε με androit ουτε με mirrorlink μπορω.... το car net το συνδεσα.... 

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποιος που έχει καταφέρει να συνδέσει κινητό android με το σύστημα Composition Media (Έκδοση Advance) είτε μέσω Android Auto είτε μέσω MirrorLink ? Προσπαθώ αλλά μου εμφανίζει συνεχώς μήνυμα σφάλματος.

το προσπαθω και εγω. δεν ειναι συμβατο σε ελλαδα. ουτε με androit ουτε με mirrorlink μπορω.... το car net το συνδεσα.... 

Παιδια 99% θελει κινητο με android 6 οχι πιο κατω
Link to comment
Share on other sites

Guest KosVlam

Μάλλον δεν έχει να κάνει με την έκδοση του Android διότι εγώ έχω συσκευή με έκδοση λειτουργικούτε 6.0.1 και δεν συνδέεται

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον δεν έχει να κάνει με την έκδοση του Android διότι εγώ έχω συσκευή με έκδοση λειτουργικούτε 6.0.1 και δεν συνδέεται

Μπορει να φταιει η συσκευη σου. Το samsung galaxy s6 με android 6 δεν εχει θεμα
Link to comment
Share on other sites

Δεν έχει να κάνει τοςο με την έκδοση του android.
Το android auto δεν υποστηρίζεται στην Ελλάδα επισήμως ακόμα. Αν μπεις στο ελληνικό play store, δε στο βγάζει.

Αυτο που εκανα και εγώ, ηταν να κατεβάσω απευθείας στο κινητό ενα .apk αρχείο της εφαρμογής και να το εγκαταστήσω έτσι ;)


Sent from my iPad using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.