Jump to content
Nikos D

Προβληματα με τις ταπετσαριες στις πορτες

Recommended Posts

Παιδια καλησπερα,ειμαι κατοχος ενος passat 1,8 tsi του 2008,μια χαρα ευχαριστημενος ειμαι με το αμαξι μου εκτος απο καποια εκνευριστικα μικροθεματακια.Εχει φουσκωσει σε καποιο σημειο χωρις να ειναι εντονο ακομα,η υφασματινη επενδυση στην πορτσα του οδηγου και στου συνοδηγου,επισης το καθισμα του οδηγου απο την αριστερη πλευρα οι επενδυσεις που εχει και στην πλατη και στο κατω μερος του καθισματος δειχνουν να εχουν κατσει,και τελος  η δερματινη επενδυση ή ταμπλας της πορτας του οδηγου εχει κανει ενα φουσκωμα σε ενα σημειο και οταν το πατας υποχωρει προς τα κατω

Εχει καποιος εμπειρια στο πως να αντιμετωπισω αυτα τα θεματα;;

Συμβαινουν και σε αλλα τετοια αμαξια αυτα τα προβληματα;;;

Με εχουν προβληματισει ολα αυτα γιατι το αμαξι ειναι σε γκαραζ και χρησιμοποιειται ως επι το πλειστον σε βραδυνες βολτες και ταξιδια με 95.000 χλμ εως τωρα

Σας ευχαριστω πολυ για τον χρονο σας!!

Link to comment
Share on other sites

Πηγα σε ταπετσερη μου ειπε οτι τα αλλαζει με δερματινα γιατι σε υφασματα αν το κανει δε θα πετυχει κλπ κλπ και μου ζητησε 200€

Εχει κανεις υπ οψιν του καλο ταπετσερη στην Αθηνα;;

Link to comment
Share on other sites

Φιλε το ιδιο προβλημα ειχα κ γω στην πορτα του οδηγου ειχε φουσκωσει και πηγα σε καλο ταπετσερη και το αλλαξα και μου κανε πολυ καλη δουλεια,Ρελλας λεγεται στη γεφυρα της Βαρυμπομπης googlare το και θα τον βρεις αμεσως

Link to comment
Share on other sites

Πηγα σε ταπετσερη μου ειπε οτι τα αλλαζει με δερματινα γιατι σε υφασματα αν το κανει δε θα πετυχει κλπ κλπ και μου ζητησε 200€

Εχει κανεις υπ οψιν του καλο ταπετσερη στην Αθηνα;;

Link to comment
Share on other sites

Σ ευχαριστω για την πληροφορια θα το ψαξω

Ρωτησα και στην auto perfect στο χαλανδρι μου ειπε 140€ + φπα και για τος 4 πορτεςσΓενικα θεωρω απαραδεκτο πσντως σε τετοια αυτοκινητα (το δικο μου εηναι  και σε γκαραζ τη μεγσλυτερη διαρκεια δης ημερας) να συμβαινουν αυτα τα φαινομενα

Link to comment
Share on other sites

Όντως απαραδεκτο οπως το λες...μπες παντως και δες δουλειες κ τι αμαξια πανε σ αυτον που σου ειπα,κανει τρομερη δουλεια,καποια στιγμη θελω να οπαω να ντυσω το τιμονι γτ το φοβερο δερμα της μαμας του ξεφτυσε...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.