Jump to content
TsakasG40

NEW SEASON'S SUNDAY OUT@THE RANCH 18/9/2016

Recommended Posts

Αγαπητά μέλη,

 

Το καλοκαίρι μόλις τελίωσε και το VW CLUB επέστρεψε στις εξορμίσεις του,με πρώτο μας σταθμο το THE RANCH στο σοφικό Κορίνθου.

Το ραντεβού μας ορίζεται στις  10:00 στο  γνωστό σε όλους μας πια σημείο προ-συνάντησης το Περίπτερο Χαϊδαρίου στη Λεωφόρο Αθηνών(χάρτης),με αναχώρηση στις  10.30

Η τιμη εισοδου ειναι στα 15Ε+Φ.Π.Α H οποια περιλαμβανει εισοδο στον χωρο,σε ολες τις δραστηριοτητες του ραντζου καθως και φαγητο με μπουφε.

Οι δραστηριοτητες περιλαμβανουν= Γηπεδα 5χ5.βολτα με αλογα,γυρω με τρενακι η αμαξα και πολλα αλλα τα οποια ξεχναω so stay tuned ;)

Eπισης Στις 17-18 Σεπτεμβρίου στις εγκαταστάσεις του The Ranch διοργανώνεται ο διεθνής αγώνας mountain Bike XC BIKE Festival UCI Cat.3.  με πλουσιο θεαμα για τους ποδηλατοφιλους

STAY TUNED,τα καλητερα ερχονται......... ;)

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας παιδιά με ενδιαφέρει η συνάντηση μιάς και θα μπορώ να φέρω και τον μικρό μου;;;έχω κάποιες ερωτήσεις 1)ο μικρός είναι 15μηνων πληρώνει και ο μικρός 15€  2)η ώρα το πρωί μας βολευει θα φύγουμε όμως κατά τις 4 δεν υπάρχει πρόβλημα ε;;;;;; 3) πρέπει να ενημερωσω οτι θα ερθουμε ή όποιος είναι στο περίπτερο το πρωί και φύγαμε;;;;;;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Ο μπαμπάς μικρός δεν πληρώνει. Μπορείς να φύγεις ή να κάτσεις όσο θες, και καλό θα ήταν να δήλωνες την συμμετοχή σου για να ξέρουμε πόσους και ποιους θα περιμένουμε.

Link to comment
Share on other sites

Καλά να περάσετε παίδες! 

Το ΣΚ αναμένεται ιδιαίτερα ζεστό!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Ο μικρός δεν πληρώνει. Μπορείς να φύγεις ή να κάτσεις όσο θες, και καλό θα ήταν να δήλωνες την συμμετοχή σου για να ξέρουμε πόσους και ποιους θα περιμένουμε.

Link to comment
Share on other sites

Οκ μια χαρά οπότε θα έρθουμε και εμείς 2 άτομα και ο μικρός....στο περίπτερο έχει κάποιο αριθμό ή έστω κάποιο μαγαζί κοντά που να φαίνεται γιατί θα έρθω με gps  από τον χάρτη δεν το έχω .....

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago , kosigal said:

Οκ μια χαρά οπότε θα έρθουμε και εμείς 2 άτομα και ο μικρός....στο περίπτερο έχει κάποιο αριθμό ή έστω κάποιο μαγαζί κοντά που να φαίνεται γιατί θα έρθω με gps  από τον χάρτη δεν το έχω .....

Όπως κατεβαίνεις την Αθηνών Κορίνθου μετά την γέφυρα του Σχιστού στο δεξί σου χέρι στον Σκαραμαγκά

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Το ΔΣ και οι ΣΣ ευχαριστούν τα μέλη kosigal,miltos_golf6 mhnotauros tsakasg40 και την φαμίλια και φίλους του μέλους kosigal που παρευρέθηκαν στην συνάντηση της Κυριακής 18/9.

Η έκπληξη που περίμενε τα VIP μέλη μας ήταν η δωρεάν είσοδος στο ράντζο αφού τα έξοδα τα κάλυψε η Λέσχη.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.