Jump to content
GOLFAKI 4

#2 Πανελλήνια Συνάντηση 2016, 19-20 Νοεμβρίου, Πήλιο Μαγνησίας

Recommended Posts

Αγαπητά μέλη,

Η Ελληνική Αγωνιστική - Αυτοκινητιστική Λέσχη Φίλων και Κατόχων VW οχημάτων σας καλεί στη 2η Πανελλήνια Συνάντηση 2016 που θα πραγματοποιηθεί το διήμερο  19 - 20 Νοεμβρίου στο Πήλιο Μαγνησίας. Τα μέλη, παλαιά και νέα, από όλες τις πόλεις της Ελλάδας θα συναντηθούν για να γνωριστούν καλύτερα, να διαδώσουν το πάθος τους για τα Volkswagen οχήματα, είτε βελτιωμένα είτε όχι, και σαφώς να προβάλουν το Hellenic VWClub!

Η ιδιομορφία του ταξιδιού μας απαιτεί έγκαιρη και έγκυρη δραστηριότητα από τους συμμετέχοντες.

 

Πρόγραμμα εκδρομής:

Σάββατο  19/11/2016

09:30  : συγκέντρωση στα Mc Donalds Ε.Ο. Αθηνών - Λαμίας

10:00 : Αναχώρηση με προορισμό την Πορταριά

13:45  : Άφιξη στο ξενοδοχείο Portaria hotel & spa

14:30  : Ελεύθερος χρόνος

19:00  : Συζήτηση μελών

20:00  Ελεύθερος χρόνος:

22:00 : Οργανωμένη βραδινή διασκέδαση

 

Κυριακή 20/11/2016

 

11:45  : check out

12:00  : Αναχώρηση για το σημείο φωτογράφησης

12:30  : Αναμνηστική φωτογράφηση μελών

14:30  : Φαγητό σε τοπικό εστιατόριο

17:00  : Λήξη εκδρομής

 

Μετακίνηση

Στις πόλεις αφετηρίες με αυξημένη συμμετοχή θα εφαρμοστεί οργανωμένη μετακίνηση, στο μέτρο του εφικτού και της ασφαλούς οδήγησης, προκειμένου να προβληθεί η λέσχη και παράλληλα να υπάρξει αρχείο πολυμέσων (βίντεο - φωτογραφίες) για μελλοντικά αφιερώματα. 

 

Διαμονή:
Η διαμονή των μελών θα γίνει στο ξενοδοχείο  Portaria hotel & spa στο οποίο θα διανυκτερεύσουμε   το Σάββατο 19 Νοεμβρίου.

 

Επίσκεψη - Αυθημερόν συμμετοχή:

Τα μέλη από τις γειτονικές πόλεις που θα επισκεφτούν αυθημερόν και θα συμμετάσχουν στις εκδηλώσεις θα πρέπει να δηλώσουν την παρουσία τους ώστε να προβλεφθεί κατάλληλος χώρος,  Ειδικά για την συμμετοχή σε κάποιες εκδηλώσεις που απαιτείται προκαταβολή

 

Κόστος συμμετοχής:

Το κόστος συμμετοχής περιλαμβάνει  έξοδα διανυκτέρευσης, πρωϊνού, πρόσβασης στο Internet.

Στα VIP μέλη το κόστος συμμετοχής είναι χαμηλότερο λόγω της ετήσιας οικονομικής συνεισφοράς τους και κατά επέκταση απολαμβάνουν της προνομιακής τιμής που προκύπτει από την συνεργασία της λέσχης με το ξενοδοχείο.

VIP μέλη* - κατ άτομο  ανά διανυκτέρευση (με πρωινό):
Μονόκλινο:   40 ευρώ
Δίκλινο Classic: 25 ευρώ

Τρίκλινο:   25 ευρώ

*Με απόφαση του Δ.Σ. οι σύντροφοι των VIP μελών ΔΕΝ απολαμβάνουν της προνομιακής μειωμένης τιμής.

 Μέλη - κατ άτομο  ανά διανυκτέρευση (με πρωινό):

Μονόκλινο: 70 ευρώ
Δίκλινο Classic
: 45  ευρώ
Τρίκλινο:  40 ευρώ

*ΤΑ ΜΕΛΗ ΠΟΥ ΕΠΙΘΥΜΟΥΝ ΝΑ ΕΓΓΡΑΦΟΥΝ ΓΙΑ ΝΑ ΕΠΟΦΕΛΗΘΟΥΝ ΤΗΣ ΠΡΟΝΟΜΙΑΚΗΣ ΤΙΜΗΣ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΤΟ ΠΡΑΞΟΥΝ ΕΩΣ 30/10/2016

Τύποι κρεβατιών:
Σημειώνουμε ότι στα δωμάτια θα γίνει προσπάθεια να υπάρχουν οι τύποι των κρεβατιών που θα ζητηθούν αλλά αυτό δεν είναι εγγυημένο λόγω της αυξημένης ζήτησης την συγκεκριμένη περίοδο. Ίσως υπάρξει ανταπόκριση από το ξενοδοχείο μόνο στα πρώτα δωμάτια που θα πληρωθούν, με σειρά προτεραιότητας.

 

  Οργανωμένη βραδινή διασκέδαση: 

Το βράδυ του Σαββάτου 19/11 τα μέλη που το επιθυμούν θα διασκεδάσουν στο κέντρο Premiera στο Βόλο ( ΠΑΓΑΣΩΝ 38)

τιμή φιάλης 100 ευρω / 4 άτομα

ΑΠΑΙΤΕΙΤΑΙ ΠΡΟΚΑΤΑΒΟΛΗ ΕΦΑΠΑΞ

 

  Οργανωμένα γεύματα:

Λόγω ότι θα πρέπει να ενημερώνονται τα μαγαζιά με τον ακριβή αριθμό ατόμων θα εφαρμοστεί προπληρωμή που θα καλύπτει μέρος της τελικής συνολικής αξίας για κάθε συμμετέχοντα. Το αρχικό ποσό που θα δοθεί είναι 10 ευρώ ανά άτομο και ανάλογα θα επιστραφεί ή καταβληθεί επιπλέον ποσό με την έκδοση του λογαριασμού. Το μέρισμα που θα συμπληρώσει το αρχικό ποσό θα υπολογιστεί με διαίρεση του συνόλου του λογαριασμού, στην περίπτωση που δεν εφαρμοστεί συγκεκριμένο μενού επιλογών. Τo εστιατόριo που θα μας φιλοξενήσει  είναι  το ΚΡΙΤΣΑ στην πλατεία της Πορταριάς.

Σε περίπτωση που κάποιος συμμετέχοντας δεν προσέλθει το ποσό δεν θα επιστρέφεται.

 

Φωτογράφηση:

Την Κυριακή, στις 12:30, θα πάμε σε ένα σημείο της περιοχής για αναμνηστική φωτογράφηση.

Σε όλη την διάρκεια της Πανελλήνιας Συνάντησης τα μέλη θα καταγράφουν φωτογραφίες και βίντεο από τις εκδηλώσεις και τις συναντήσεις μελών.

Το πολυμεσικό υλικό θα δημοσιεύεται στο άλμπουμ της Πανελλήνιας Συνάντησης!

 

Διαδικασίες συμμετοχής:
Όσοι επιθυμείτε να συμμετάσχετε στο μοναδικό διήμερο πρέπει να δηλώστε την συμμετοχή σας, να καταβάλλετε τα χρήματα (μια και θα πρέπει να προκαταβληθούν στο ξενοδοχείο) στους υπεύθυνους της εκδρομής GOLFAKI 4 και KOSTAS MK5. Η καταβολή του χρηματικού ποσού γίνεται με μετρητά ή μέσω των τραπεζών ALPHA BANK, ΕΘΝΙΚΗΣ και EUROBANK,ΠΕΙΡΑΙΩΣ  μετά από επικοινωνία. Σημειώστε ότι στην περίπτωση κατάθεσης θα πρέπει να σημειώνετε στην αιτιολογία το επώνυμο σας και να στέλνετε το αποδεικτικό ή τα στοιχεία της κατάθεσης (ημέρα, ώρα, κατάστημα) για επαλήθευση. Επίσης τα χρήματα μπορείτε να τα δώσετε απευθείας σε μια από τις επόμενες προγραμματισμένες συναντήσεις.

 

Προθεσμίες:

  1. Συμμετοχές διαμονής στην εκδρομή: Κυριακή  30 Οκτωβρίου
    Η ημερομηνία λήξης σχετίζεται με τον αριθμό των προδεσμευμένων δωματίων.
    Μετά την εξάντληση τους θα πρέπει να επικοινωνείτε με τον υπεύθυνο εκδρομής
     για να γίνεται έλεγχος διαθεσιμότητας.
  2. Συμμετοχές στην κεντρική εκδήλωση:  Κυριακή 06 Νοεμβρίου  00:00

 

Αναλυτικό πρόγραμμα της εκδρομής:
Στο παρακάτω αρχείο μπορείτε να βρείτε το αναλυτικό πρόγραμμα της εκδρομής. Επίσης περιλαμβάνονται μερικοί βασικοί κανόνες, στοιχεία επικοινωνίας, οι διαδρομές που θα ακολουθήσουν τα μέλη για την άφιξη τους στην πόλη φιλοξενίας.

 

Οδηγός Εκδρομής - Πήλιο - 2016.docx

 Κάρτες Μέλους:
Κατά την διάρκεια της εκδρομής μπορεί όποιο μέλος το επιθυμεί να πραγματοποιήσει εγγραφή ή ανανέωση στην λέσχη και με τον τρόπο αυτό να την υποστηρίξει οικονομικά!

Υπενθυμίζεται ότι η κάρτα μέλους αντιστοιχεί σε ετήσια συνδρομή με το συμβολικό κόστος των 30 ευρώ. Μαζί με την συνδρομή παρέχεται δώρο για το αυτοκίνητο σας!

 * Το αρχικό θέμα θα ενημερώνεται τακτικά με νέα στοιχεία... για τον λόγο αυτό σας προτείνουμε να το ελέγχετε τουλάχιστον 1 φορά την εβδομάδα.

 

 Λίστα Συμμετεχόντων:
Όσοι καταβάλλουν τα χρήματα θα αναγράφονται εδώ σε αυτή τη δημοσίευση με μορφή λίστας όπως ακριβώς γίνεται και στις συναντήσεις.

_________________________________________________________________________________________________________________________________________

Golfaki 4 + PassaTrela : δίκλινο, 1 κρεββάτι, βραδινή διασκέδαση ΝΑΙ * 2, Φωτογράφιση ΝΑΙ * 2, Γεύμα Κυριακής ΝΑΙ * 2

lupakos + liberte : δίκλινο, 1 κρεββάτι, βραδινή διασκέδαση ΝΑΙ * 2, Φωτογράφιση ΝΑΙ * 2, Γεύμα Κυριακής ΝΑΙ * 2

Doggy + Cimry : δίκλινο, 1 κρεββάτι, βραδινή διασκέδαση ΝΑΙ * 2, Φωτογράφιση ΝΑΙ * 2, Γεύμα Κυριακής ΝΑΙ * 2

Kouliss + effieT : δίκλινο, 1 κρεββάτι, βραδινή διασκέδαση ΝΑΙ * 2, Φωτογράφιση ΝΑΙ * 2, Γεύμα Κυριακής ΝΑΙ * 2

Depy:  δίκλινο, 1 κρεββάτι, βραδινή διασκέδαση ΝΑΙ * 2, Φωτογράφιση ΝΑΙ * 2, Γεύμα Κυριακής ΝΑΙ * 2

mommygti :  μονόκλινο, 1 κρεββάτι, βραδινή διασκέδαση ΝΑΙ * 1, Φωτογράφιση ΝΑΙ * 1, Γεύμα Κυριακής ΝΑΙ * 1

Darthcotsos  +1 :  δίκλινο, 2 κρεββάτια, βραδινή διασκέδαση ΟΧΙ , Φωτογράφιση ΝΑΙ * 2, Γεύμα Κυριακής ΝΑΙ * 2

Lioulia +1 : δίκλινο, 2 κρεββάτια, βραδινή διασκέδαση ΟΧΙ, Φωτογράφιση ΝΑΙ * 2, Γεύμα Κυριακής ΝΑΙ * 2

Chris_87 +1 : δίκλινο, 1 κρεββάτι, βραδινή διασκέδαση ΝΑΙ * 2, Φωτογράφιση ΝΑΙ * 2, Γεύμα Κυριακής ΝΑΙ * 2

Tsakas_g40 + Miltos_golf6:  δίκλινο, 2 κρεββάτια, βραδινή διασκέδαση NAΙ , Φωτογράφιση ΝΑΙ * 2, Γεύμα Κυριακής ΝΑΙ * 2

 

Χωρίς Διανυκτέρευση:

activious +1

Wolfburg +1

Muratidis +1

Ursus +2

 

 

 

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Περιττό να σας πω πως θα είμαι εκεί!! Ξεκινάω να κοιτάζω για πτήσεις προς Ελλάδα! :)

Doggy + @Cimry δίκλινο και ναι σε όλα!

Link to comment
Share on other sites

ουτε εγω χρειαζεται να πω οτι ειμαι μεσα...

ναι σε ολα εκτος απο το ξενοδοχειο για ευνοειτους  λογους...

Link to comment
Share on other sites

Εγω δε θα ειμαι αλλα αφου θα πατε στο χωριο μου , να ξερετε οτι επιβαλλεται να φατε στο Κριτσα στην πλατεια γιατι καλυτερο φαγητο δε παιζει αλλου....

Στάλθηκε από το SM-A510F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

παιδια καλως σας βρηκα επειδη θα προσπαθησω να παρευρεθω στην συναντηση και ελπιζω μεχρι 30 του μηνα να εχω αποφασισει η τιμη των 45ευρω για το δικλινο ειναι για ενα η δυο ατομα ? Αν αποφασισω να ερθω το χρηματικο ποσο που πρεπει να καταβαλλω θα γινει σε λογαριασμο μεσω τραπεζας?

 

Link to comment
Share on other sites

παιδια καλως σας βρηκα επειδη θα προσπαθησω να παρευρεθω στην συναντηση και ελπιζω μεχρι 30 του μηνα να εχω αποφασισει η τιμη των 45ευρω για το δικλινο ειναι για ενα η δυο ατομα ? Αν αποφασισω να ερθω το χρηματικο ποσο που πρεπει να καταβαλλω θα γινει σε λογαριασμο μεσω τραπεζας?

 

Οι τιμές είναι.κατ' άτομο

Οπότε το δίκλινο 90

Ναι τα χρήματα μέσω τράπεζας διαφορετικά αν είσαι από Αθήνα σε κάποια συνάντηση

Sent from my HUAWEI GRA-L09 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

απο θεσσαλονικη ειμαι. Μεχρι τις 30 του μηνα θα εχω αποφασισει οποτε θα στειλω μηνυμα για τα χρηματα αν αποφασισω να ερθω!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Τις προσεχείς μέρες θα αναρτηθούν και οι τελευταίες λεπτομέριες που απομένουν.

Οι ενδιαφερόμενοι οφείλουν να παρακολουθούν συχνά το θέμα!

Link to comment
Share on other sites

Ένα δίκλινο 1 κρεβάτι και ναι σε όλα. Σαν δημοψήφισμα ακούγεται. Ναι σε όλα.


  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Δημήτρη, πέρα του τυπικού δίκλινου έχουμε τίποτε πιο poshy? :p

Και σε τι τιμή; :) 

Και φυσικά στείλε μου ένα π.μ. με τον λογαριασμό και το κουστούμι για να σου περάσω τα χρήματα!

Ευχαριστώ!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Δημητρη στειλε και εμενα ενα p.m να μου πεις,γιατι θελω να τα βαλω και εγω..

Link to comment
Share on other sites

Μόλις κλείσουν όλες οι συμφωνίες με τα μαγαζιά Που θα μας φιλοξενήσουν θα ξεκινήσει και η κατάθεση χρημάτων.

Κώστα θα ενημερώσω για τύπους δωματίων.

Sent from my HUAWEI GRA-L09 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Όλα έτοιμα.

Προστέθηκαν και οι τελευταίες λεπτομέριες και ξεκινά η διαδικασία κράτησης.

 

ΤΟΝΙΖΕΤΑΙ Η ΟΡΙΣΤΙΚΗ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΔΕΣΜΕΥΣΗΣ ΔΙΑΜΟΝΗΣ 30/10

 

Επειδή πολλά μέλη ρωτάνε για το κόστος παραδειγματικά αναφέρω την δική μου περίπτωση:

Golfaki 4 + PassaTrela : δίκλινο, 1 κρεββάτι, βραδινή διασκέδαση ΝΑΙ * 2, Φωτογράφιση ΝΑΙ * 2, Γεύμα Κυριακής ΝΑΙ * 2

ΔΙΑΜΟΝΗ:  25 ΕΥΡΏ * 2 = 50

ΒΡΑΔΙΝΗ ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΗ: 25 ΕΥΡΏ *2 = 50

ΓΕΥΜΑ ΚΥΡΙΑΚΗΣ: 10 ΕΥΡΩ * 2 = 20

ΣΥΝΟΛΟ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ: 120 ΕΥΡΏ ( 2 vip μελη σε όλες τις εκδηλώσεις) 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Λευ kouliss + :heart: eFfIeT με δίκλινο, 1 κρεββάτι, 1 διανυκτέρευση, βραδινή διασκέδαση Χ 2, φωτογράφηση Χ 2, γεύμα Κυριακής Χ 2

Link to comment
Share on other sites

και γώ θα παρευρεθώ εκτός απροόπτου.Μόνο την Κυριακή λόγο του ότι μένω στο Βόλο...

 

Link to comment
Share on other sites

Μια και ξεμπέρδεψα με τα επαγγελματικά θα έρθω και εγώ:

 Darth_Cotsos +1, δίκλινο, 2 κρεβάτια,1 διανυκτέρευση, φωτογράφηση Χ 2, γεύμα Κυριακής Χ 2

Δημητρη οποτε μπορεις στειλε μου PM με IBAN λογαριασμου, κατα προτιμηση Alpha Bank, για καταθεση!!! :D

Link to comment
Share on other sites

Τα μέλη που θα έρθουν αυθημερόν θα πρέπει να μας δηλώνουν και τις δραστηριότητες που θα συμμετάσχουν ωστε να υπάρχει χώρος.

πχ. μόνο φωτογράφηση

ή φαγητό 2 άτομα

Link to comment
Share on other sites

Hello!!!! 

εκτός απροόπτου μέσα και εγώ. 

Mommygti, μονόκλινο, 1 διανυκτέρευση, 1x βραδινή έξοδο, 1xφωτογράφηση, 1x γεύμα Κυριακής  + τα κλασσικά pm για τα λεφτά!!! 

Link to comment
Share on other sites

ενημερώθηκε το αρχικό ποστ με τις εως τώρα έγκυρες συμμετοχές.

Η προθεσμία λήγει σύντομα και έχει να κάνει με τον αριθμό δωματίων του ξενοδοχείου.

 

ΤΑ ΜΈΛΗ ΠΟΥ ΘΑ ΕΡΘΟΥΝ ΑΥΘΗΜΕΡΟΝ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΝΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΟΥΝ ΓΙΑ ΤΙΣ ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΣΥΜΜΕΤΑΣΧΟΥΝ

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

οι μέρα πλησιάζει!! Τα εισιτήρια έχουν κλεισθεί! Τι ωραία τι καλά!!! Ελλάδαααααααααα!!! :) Πήλιοοοοοο!!!!!

Ωπ ωπ ωπ... reminder to self: να πάρω τον @Tsak να μου έχει το Polo έτοιμο για τότε!!! :) 

Link to comment
Share on other sites

Ειμαι μέσα τα κατάφερα! Ε meeting στο χωριό μου και να λείπω βλακεία...
Θα ρθουμε οικογενειακώς , 3 άτομα (κι ένας σκύλος :p ), μέσα για τη φωτογράφιση και το γεύμα της Κυριακής, και στην αναχώρηση απο Αφίδνες βέβαια..

Άντε να βλέπω κινηση! :D


Sent from my iPad using Tapatalk

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 λεπτά πριν , Ursus said:

Ειμαι μέσα τα κατάφερα! Ε meeting στο χωριό μου και να λείπω βλακεία...
Θα ρθουμε οικογενειακώς , 3 άτομα (κι ένας σκύλος :p ), μέσα για τη φωτογράφιση και το γεύμα της Κυριακής, και στην αναχώρηση απο Αφίδνες βέβαια..

Άντε να βλέπω κινηση! :D


Sent from my iPad using Tapatalk

αντε να γνωριστουμε...τα του σκυλου ειναι κερασμενα απο εμενα...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

ενημερώθηκε το αρχικό ποστ με νέες συμμετοχές.

Η προθεσμία για διανυκτέρευση έχει λήξει.

Αν κάποιος επιθυμεί θα πρέπει να απευθυνθεί σε εμένα για τυχόν διαθεσιμότητα.

ΈΠΕΙΤΑ ΑΠΟ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΜΕ ΤΗΝ ΤΡΟΧΑΙΑ Ε.Ο ΜΑΣ ΑΠΑΓΟΡΕΥΤΗΚΕ Η ΣΤΑΘΜΕΥΣΗ ΣΤΟ ΣΗΜΕΙΟ ΑΦΕΤΗΡΙΑΣ, ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΝΑ ΤΟ ΜΕΤΑΦΕΡΟΥΜΕ.

Νέο σημείο εκίνησης ορίζεται το parking των Mc Donalds 4km μετά τα διόδια Αφιδνών.

ΟΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΜΕΝΟΙ ΟΦΕΙΛΟΥΝ ΝΑ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΟΥΝ ΤΟ ΠΟΣΤ ΤΑΚΤΙΚΑ ΓΙΑ ΤΥΧΟΝ ΑΛΛΑΓΕΣ

Edited by GOLFAKI 4
Link to comment
Share on other sites

On 30/10/2016 at 6:12 PM, Ursus said:

Ειμαι μέσα τα κατάφερα! Ε meeting στο χωριό μου και να λείπω βλακεία...
Θα ρθουμε οικογενειακώς , 3 άτομα (κι ένας σκύλος :p ), μέσα για τη φωτογράφιση και το γεύμα της Κυριακής, και στην αναχώρηση απο Αφίδνες βέβαια..

Άντε να βλέπω κινηση! :D


Sent from my iPad using Tapatalk

Kudos για τον σκύλο!!! :) 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.