Jump to content
CHRISTINA

Κλοπη Scirocco ABT

Recommended Posts

Αγαπητα μελη,
την 5/10/2016 εκλαπη το αυτοκινητο μου με αριθμο κυκλοφοριας ΥΝΟ 6937 απο τα Βριλησσια.
Ειναι λευκο και διαθετει body kit ABT χωρις την αεροτομη ομως και μονη εξατμιση πισω. Πισω δεξια διαθετει το σημα της ABT αντι για TSI.
Οποιος εχει την τυχη να το δει καπου, παρακαλω όπως επικοινωνησει μαζι μου (christinaskouloudi@hotmail.com) η ας καλεσει αμεσα την αστυνομια.
Σας ευχαριστω ολους εκ των προτερων
Χριστινα



ΥΣ: Πληροφοριακα αναφερω οτι εκοψαν το κοινοχρηστο ρευμα της πυλωτης και εισηλθαν στο γκαραζ τα ξημερωματα... αν λοιπον εχετε διακοπη ρευματος τετοιες ωρες... προσοχη στο roccακι σας!

Scirocco WV - YNO 6937.jpg

Link to comment
Share on other sites

δεν μας βαζειςκ και μερικες φωτο ακομα?

ειχες ασφαλεια κλοπης?

ευχομαστε συντομα να το βρεις,θα εχουμε τα ματια μας δεκατεσσερα.

Καλη τυχη.

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω πολυ.... κ γω το ελπιζω αλλα δυστυχως ψαχνω μονη μου... Άρα ψιλλους στα άχυρα .

Edited by CHRISTINA
Link to comment
Share on other sites

Όντως κομματάκι δύσκολο να βρεθούν. Δυστυχώς όπως είπε και ο @RAF JOHN γίνονται βίδες σε χρόνο μηδέν.

Το μεταφέρω στα νέα του club ώστε να είναι πιο εύκολο να το δει ο κόσμος.

Link to comment
Share on other sites

Μακάρι να το βρεις Χριστίνα!

Αν κατάλαβα καλά ήταν σε γκαράζ και το πήραν; Συναγερμό είχες;

Anyway, ρώτα τους γείτονες για κάμερες.

Μάρκαρε το τετράγωνο του σπιτιού σου σε ένα χάρτη και κάνε την διαδρομή διαφυγής που μπορεί να έκαναν.

Με τα πόδια.

Ψάξε για κάμερες αριστερά - δεξιά, δεν ξέρεις καμιά φορά.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!

εχω κανει τα παντα... Έκανα κ τη διαδρομή γτ εχω 4 βιντεο της Αττικής οδου κ ξερω πώς έφυγαν... Ξερω σε ποια εξοδο βγηκαν...Άφησα φυλλάδια σε όλη τη διαδρομή στα σπίτια των κατοικων της περιοχής...επισκεφθηκα τις επιχειρήσεις που υπήρχαν στη διαδρομή αλλα μάταια... (περασαν απο την λεωφορο πεντελης και 25ης Μαρτίου) Κανεις δεν εχει τπτ που να βοηθησει... Μέχρι και στο γκέτο των τσιγγανων άφησα φυλλάδια με στόχο να επικοινωνήσει κάποιος αλλα κ παλι κανεις... Ρωτουν ανθρωποι σε αυτα τα στεκια... Εχω αποκλείσει μια συμμορια μονον. Δεν υπάρχει κανένας τρόπος να μάθω τπτ. Η Αττική οδός επισης δεν εχει καλής ποιότητας κάμερες. Ούτε καν την πινακίδα δεν βλέπεις... Το αναγνωρίζω γτ ειναι το body kit, το χρωμα... και το γεγονός ότι πέρασαν με το e-pass. Βλέπω σε ζουμ τα βιβλια μου στο καθισμα του συνοδηγου...αλλα τπτ απ τον κλεφτη! Μονον τα γαντια του...και ολα αυτα γτ λογω της προστασίας των προσωπικών δεδομένων -ακουσον ακουσον- δεν εστιαζουν στα προσωπα...ακομα κ αν εχει διαπραχθει αξιοποινη πραξη δεν εχουν υλικο! Δεν υπάρχει η δυνατοτητα αρσης... Τι να αρθει αλλωστε...Δεν εχουν τον εξοπλισμο. Οι αλλες καμερες που εντοπισα που ειναι κρατικού οργανισμού... Δεν λειτουργουν γτ δεν εχει προκυρρηχθει λεει διαγωνισμος για να αναληφθει η συντηρηση και η αποκατασταση τους!! Τα παραθέτω για να έχετε όλοι γνώση... Κ ισως κπ να γλυτώσουν...

καλή συνεχεια κ προσοχή σε όλους...

Edited by CHRISTINA
Link to comment
Share on other sites

Μακάρι κάτι να γίνει κ να καταφέρεις να το βρεις! Θα βοηθούσε αν ξέρεις κάποιον αστυνομικό ή κάποιον που να ξέρει κάποιον γιατί γενικά βρίσκουν παραπάνω πράγματα.

Εγώ πάντως γκαράζ ξε γκαράζ εδώ κ 2 χρόνια έχω βάλει κ ένα πι μπροστά. Τώρα αν ο άλλος έχει χρόνο τα πάντα κλέβει αλλά εγώ το νιώθω σαν έξτρα προστασία.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.