Jump to content
JoVi

Λευκα οργανα ,αλλαγη στον φωτισμο

Recommended Posts

Ειχα δει ενα 6Ν 16ν με τα 101ρς με φωτισμο μεσα οπως to golf και το 6Ν2 αυτο το ωραιο μπλε αντι για το πρασινο ! ξερει κανεις πως γινεται αυτο ?τι χρειαζεται?ποσο μπορει να παει?θελουν ολα ξηλωμα και ειναι απικινδυνο για να ρχισουν τριγμοι ε?

ΕΠισης ειχα ρωτισει για λευκα οργανα και ειχα βρει αλλα ο καθενας μου ελεγε διαφορετικο τροπο για να τα βαλει...τελικα κανεις δεν ηξερε αν χρειαζεται να βγει ολο το ταμπλο ή μερικες βιδουλες για να βγουν τα οργανα και να αλλαχθουν!

Μηπως ξερει κανεις αποδω?σιγουρα ομως!

Link to comment
Share on other sites

Guest super sayian

δεν ειναι δυσκολο φιλε μου απο ειχα ρωτησει κ εγω για το αυτοκινητο της μητερας μου,μου ειχε πει 10 ευρω με οτι χρωμα λαμπακια θελω(τωρα δε ξερω αν υπηρχε το συγκεκριμενο μπλε της vw)αλλα μπλε ειχε

οσο για τα λευκα οργανακια δε χρειαζεται να κανεις τρελα πραγματα εχουν βγει μεμβρανες απο καουτσουκ λευκες με τις τρυπες ετοιμες ,βγαζεις το τζαμακι κ τις κολλας απο πανω

Link to comment
Share on other sites

Guest white-LSD-golf

Μην επιχηρίσεις να κάνεις μόνος σου κάτι τέτοιο...είναι αρκετά δύσκολο...προσωπικά με επίβλεψη γνώστη άλλαξα φωτισμό σε Ε46 απο πορτοκαλί σε μπλέ....είναι ολόκληρη διαδικασία...αλλα θα σε συμβούλευα καλήτερα να απευθηνθείς σε κάποιον που ασχολίται περησότερο και που να μπορεί να σου βρεί φωτιζόμενη πλάκα και να μπορεί να στην προσαρμόσει κι όλας...

Είναι σαν μια κόλα Α4 και έχει δικό της ανεξάρτητο φωτισμό...το θέμα δεν είναι αν θα μπορέσει να στην κόψει στα μέτρα σου αλλα το αν θα μπορέσει να την ενεργοποιήσει χωρίς να σου κάνει κάποια ζημιά στα όργανα σου...Η φωτιζόμενη αυτή πλάκα έχει μώλις 6 ευρώ και θα την βρείς κάπου συγκεκριμένα στην πλατεία Καραισκάκη...δεν θυμάμαι ακριβώς την οδό...

Link to comment
Share on other sites

Οπως πολυ σωστα ειπε η Blue smart golf ειναι λιγο πακετο να γινουν αυτα. Βγαινει τιμονι και καντραν εξω για να γινουν αυτα και χρειαζεται ιδιαιτερη προσοχη. Καποιος εξειδικευμενος ειναι η καλυτερη λυση.

Link to comment
Share on other sites

Χαχχαχαχα μου φαινεται θελεις εναν spesial member τον διλιτρο, ο οποιος εχει αλλαξει ολα τα φωτακια σε μπλε στο golf 3 του !!! Πολυ καλοοοο ευγε Ανδρεα!!

Link to comment
Share on other sites

ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΧΡΕΙΑΖΕΣΑΙ ΜΑΛΛΟΝ ΕΙΝΑΙ ENA SET INDY GLOW ΟΡΓΑΝΑ !!!

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΝΔΡΕΑ (DILITROS) EXEI KANEI TΡΕΛΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΣΤΟ GOLF ΤΟΥ !!!

ΟΛΑ ΤΑ ΠΡΑΣΙΝΑ ΛΑΜΠΑΚΙΑ ΤΑ ΕΚΑΝΕ ΜΠΛΕ !!!!

Η ΕΞΕΙΔΙΚΕΥΣΗ ΤΟΥ ΟΜΩΣ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΩ ΣΤΑ GOLF MK3 !!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest Stoilas

Δεν είμαι μεγάλο άτομο? Ε, όχι δηλαδή, πείτε μου... Λοιπόν εδώ έχω μερικές φωτό με μπλε φωτισμό σε 6Ν

71116721.jpg

72557486.jpg72557503.jpg

Ακολουθούν και οδηγίες για το πώς θα το κάνετε..........

Να και οι οδηγίες σας. Α, Μαρίνο κάνε μια μετάφραση...

Edited by GOLFiiiGT
Link to comment
Share on other sites

παιδια ειναι λιγο υπερβολη να πουμε οτι χρειαζεται να βγει το τιμονι!αν οντως φιλε

supersayan εχεις 6n και οχι 6n2 αν και δεν εχει σημασια 6 βιδες και μια φυσσα ειναι

στην τελικη μπορεις να το βγαλεις και να το στειλεις στην αθηνα στη Tarantula motorsports

αφου τους εχεις παρει ενα τηλ πρωτα το οποιο μου διαφευγει τωρα να συνεννοηθεις.

Ειχα ρωτησει καποτε σε μια εκθεση στη θεσσαλονικη και μου ειπαν οτι μπορεις να τους

το στειλεις να ζητησεις οτι background θες οτι φωτισμο και να τελειωνεις! ;)

Φιλε JoVi ηθελα να πω sorry οχι supersayian! :thumbsup:

Edited by GOLFiiiGT
Link to comment
Share on other sites

;)

Φιλε JoVi ηθελα να πω sorry οχι supersayian! :thumbsup:

No problem my friend !

6n εχω !

τελικα ειναι μονο 6? ποιες ειναι αυτες οι 6 βιδες....?

Νομιζω οτι μπορω να το κανω μονος μου και αν δεν μπορω εγω μπορει ο μηχανικος μου που θα μου το κανει τσαμπα...!

χρειαζομαι τις πληροφοριες για να του πω ομως τι να κανει...Μαρινο τι λες θα βοηθησεις?δε λεει να μας τα φαει η ταραντουλα...! :D

Πολυ καλο stoilas!Μονος το εκανες?τι λαμπακια εβαλες?ποσο χρονο σου πηρε?ειχες κανενα προβλημα?μετα μηπως ειχες εξτρα τριγμους?

kala e einai teleio!!!!

τελικα ισχυει αυτο που λενε οτι θελεις το βρισκεις στο internet..!

Link to comment
Share on other sites

Παιδια στις φωτο το αποτελεσμα δεν ειναι καλο διοτι δεν ειναι κατανεμημενος ομοιομορφα ο φωτισμος!

Link to comment
Share on other sites

ισως φταιει η φωτογραφια και ο φωτογραφος!αλλωστε ουτε απο μαμα ειναι ομοιομορφος εκει που ρυθμιζεις το καλοριφερ και τα λοιπα...

παντως καλο το site αλλα δεν λεει για τα υπολοιπα....μονο για ΤΟ καντραν λεει... :) με τα αλλα τι κανουμε?διχρωμια δε λεει ! tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Φιλε Jovi υπαρχει ενα καλυμα πισω απο το τιμονι και μπροστα απο το καντραν το μαυρο περιβλημα γυρω απο το καντραν.αυτο εχει δυο βιδες στο πανω μερος του αν τις ξεβιδωσεις βγαινει κατεβασε το τιμονι για ευκολια.Θα εμφανιστει το περιβλημα του καντραν αριστερα και δεξια υπαρχουν 2 και 2 βιδες ξεβιδωσε τις και τραβα εξω το καντραν με προσοχη απο την αρχη μη το γρατζουνισεις!απο πισω εχει μια η' δυο φυσες δεν θυμαμε ακριβως βγαλτες και το πηρες το καντραν στα χερια!χα χα αστιευομαι!να ξερεις οτι δε θα χρειαστεις μονο λαμπες αλλα μαλλον και μια μπλε μεμβρανη η οποια ειναι δυσκολο να τη βρεις επεισης θα δυσκολευτεις να αλλαξεις χρωμα και στις οθονουλες τις LCD με τη βοηθεια ενος ηλεκτρονικου ισως τα καταφερεις καλυτερα!καλη επιτυχια! :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Guest DILITROS

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΠΑΙΔΕΣ!!!!!!ΟΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟΝ ΒΟΗΘΗΣΩ ΓΙΑΤΙ ΑΣΧΟΛΗΘΗΚΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ!!!!!!ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ ΤΟΣΟ ΤΡΕΛΕΣ ΓΝΩΣΕΙΣ ΟΣΟ ΥΠΟΜΟΝΗ!!!!! :wacko:

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΠΑΙΔΕΣ!!!!!!ΟΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟΝ ΒΟΗΘΗΣΩ ΓΙΑΤΙ ΑΣΧΟΛΗΘΗΚΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ!!!!!!ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ ΤΟΣΟ ΤΡΕΛΕΣ ΓΝΩΣΕΙΣ ΟΣΟ ΥΠΟΜΟΝΗ!!!!! :unsure:

Ελα φιλε μου ! που εισαι και σε ψαχναμε !? :baby::thumbsup::unsure:

Βασικα θα ηθελα να μου πεις :

1)ποσο χρονο χρειαστηκες για να το ολοκληρωσεις?

2)το εκανες μονος?

3)ειχες κατι να σε καθοδηγει?

4)τα ledακια ποσο κανανε?ποσα ειναι ολα μαζι?που θα τα βρω?

5)με αυτα που λενε τα χιλιομετρα και την ωρα τι εκανες?eχουν και αυτα ledακια αλλα διαΦΟΡΕΤΙΚΟΥ ΕΙΔΟΥς?

6)τι πρεπει να προσεξω?ειναι κατι που θελει ιδιαιτερη προσοχη?

7)με το καντραν ενταξει εμαθα πως βγαινει?τα υπολοιπα?διακοπτες και τα λοιπα?δεν θελω να τρεχω για καινουρια αμα τα σπασω !

:)μπορεις σε παρακαλω να μας γραψεις την διαδικασια ολοκληρη?και οτι δεν καταλαβαινω σε ρωταω για περισσοτερες πληροφοριες... :thumbsup::thumbsup:

Ελπιζω να μην σε κουρασω πολυ !

Edited by JoVi
Link to comment
Share on other sites

Guest DILITROS

LETS DO IT!!! ΛΟΙΠΟΝ ΑΡΧΙΚΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!!ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΟΛΟΚΛΗΡΩΣΩ ΜΟΥ ΠΗΡΕ 3 ΜΕΡΕΣ!!!! ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΜΟΝΟΣ ΜΟΥ ΧΩΡΙΣ ΚΑΠΟΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ ΑΠΛΑ ΤΟΛΜΗΣΑ ΓΙΑΤΙ ΟΠΟΥ ΚΙΑΝ ΡΩΤΗΣΑ ΛΕΓΑΝΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΕ ΚΙ ΟΠΩΣ ΛΕΕΙ ΚΑΙ Η ΠΑΡΟΙΜΙΑ Ο ΤΟΛΜΩΝ ΝΙΚΑ Η ΤΑ ΠΑΙΡΝΕΙ ΣΤΟ ΧΕΡΙ!!!! ΤΑ LEDAKIA KANOYN 1 ΕΥΡΩ ΕΚΑΣΤΟΣ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΗ ΑΝΤΙΣΤΑΣΗ ΠΟΥ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΛΕΨΟΥΝ ΕΠΕΙΔΗ ΤΑ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΣΤΑ 12ΒΟΛΤ ΚΑΙ ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ ΣΤΑ 3 ΒΟΛΤ ΒΑΖΕΙΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΗ ΣΤΟ ΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ 2 ΑΚΡΑ ΤΟΥ LED ΩΣΤΕ ΤΑ 12 ΤΟΥ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ 3 ΒΟΛΤ!!! ΕΠΙΣΗΣ ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΞΕΚΟΛΛΗΣΕΙΣ ΤΟ ΠΑΛΙΟ ΣΟΥ ΛΑΜΠΑΚΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΛΑΚΕΤΑ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΡΟΣΕΞΕΙΣ ΤΗΝ ΠΟΛΙΚΟΤΗΤΑ ΤΟΥ + -- ΔΗΛ.ΩΣΤΕ ΝΑ ΚΟΛΛΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΤΟΥ ΤΟ LED ΚΑΤΑ ΤΟΝ ΙΔΙΟ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΡΟΠΟ ΑΛΛΙΩΣ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΕ ΠΟΤΕ ΝΑ ΑΝΑΨΕΙ ΚΑΘΩΣ ΕΠΙΣΗΣ ΠΡΟΣΕΧΟΥΜΕ ΤΟ ΥΨΟΣ ΤΟΥ ΠΡΙΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΟ ΙΔΙΟ ΑΛΛΙΩΣ ΘΑ ΥΠΑΡΞΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΗ ΣΥΝΑΡΜΟΛΟΓΗΣΗ!!!!!!ΣΥΝΕΠΩΣ ΜΕΓΑΛΗ ΠΡΟΣΟΧΗ ΚΑΙ ΥΠΟΜΟΝΗ!!!!!Α ΒΑΣΙΚΑ ΕΡΓΑΛΕΙΑ ΚΟΛΛΗΤΗΡΙ ΚΟΛΛΗΣΗ ΛΕΠΤΑ ΚΑΤΣΑΒΙΔΙΑ ΚΟΦΤΑΚΙ!!!!ΛΟΙΠΟΝ ΤΩΡΑ ΑΦΟΥ ΕΧΕΙΣ ΤΑ ΟΡΓΑΝΑ ΣΤΟ ΧΕΡΙ ΛΕΙΝΕΙΣ ΠΕΡΙΜΕΤΡΙΚΑ 4 ΒΙΔΕΣ ΚΑΙ ΣΤΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΑΝΟΙΓΕΙΣ ΠΡΟΣΕΧΤΙΚΑ ΤΑ ΠΛΑΣΤΟΙΚΑ ΚΛΙΠΣ ΠΟΥ ΤΑ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΥΝ!!!ΘΑ ΔΕΙΣ ΟΤΙ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΤΡΑΒΩΝΤΑΣ ΤΟ ΚΑΣΩΜΑ ΘΑ ΑΝΟΙΞΟΥΝ ΤΑ ΟΡΓΑΝΑ ΣΕ 3 ΚΟΜΜΑΤΙΑ!! ΕΠΑΝΩ ΣΤΟ ΚΑΣΩΜΑ ΗΠΑΡΧΟΥΝ 3 ΑΠΛΑ ΛΑΜΠΑΚΙΑ ΟΠΟΥ ΑΝΤΙΚΑΘΙΣΤΟΥΝΤΑΙ ΑΠΟ LED ΑΛΛΑ ΠΡΕΠΕΙ ΜΕ ΨΙΛΟ ΤΡΥΠΑΝΑΚΙ ΝΑ ΑΝΟΙΞΟΥΜΑΙ 2 ΑΚΟΜΑ ΤΡΥΠΕΣ ΔΕΞΙΑ ΚΑΙ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΩΣΤΕ ΝΑ ΤΟΠΟΘΕΤΗΘΟΥΝ 2 ΕΠΙΠΛΕΟΝ LED ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΘΑ ΚΟΛΛΗΘΟΥΝ ΚΙΑΥΤΑ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΤΑ ΑΛΛΑ ΕΠΑΝΩ ΣΤΙΣ 2 ΜΕΤΑΛΛΙΚΕΣ ΜΠΑΡΕΣ ΤΟΝ ΟΡΓΑΝΩΝ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΣΥΝ ΚΑΙ ΤΟ ΠΛΥΝ!!!!!!ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΙΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΕΙΣ ΤΟΥΣ!! Η ΔΙΑΦΟΡΑ ΕΙΝΑ ΟΤΙ ΤΑ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΑ ΛΑΜΠΑΚΙΑ ΗΤΑΝΕ ΚΟΥΜΠΩΤΑ ΕΝΩ ΤΑ LED ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΚΟΛΛΗΤΑ!! ΤΩΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΧΛΜΕΤΡΗΤΗ ΚΑΙ ΤΟ ΡΟΛΟΙ ΤΑ ΧΩ ΠΡΑΣΙΝΑ ΓΙΑ ΑΝΤΙΘΕΣΗ!!! ΕΠΙΣΗΣ ΤΑ LED ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΣΕ 2 ΜΕΓΕΘΗ ΠΟΥ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΠΑΙΡΝΟΥΜΕ 10 ΑΠΟ ΚΑΘΕ ΜΕΓΕΘΟΣ ΚΑΙ 20 ΑΝΙΣΤΑΣΕΙΣ ΣΥΝΟΛΟ ΓΥΡΩ ΣΤΑ 20 ΕΥΡΩ ΑΠΟ ΟΠΟΙΟΔΗΠΟΤΕ ΜΑΓΑΖΙ ΜΕ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΑ ΚΑΙ ΖΗΤΑΜΕ ΜΠΛΕ LED ΤΩΡΑ ΚΑΛΟ ΘΑ ΤΑΝΕ ΝΑ ΧΕΣ ΔΕΙΓΜΑ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΘΑ ΤΟ ΒΡΕΙΣ ΑΦΟΥ ΠΡΩΤΑ ΛΥΣΕΙΣ ΤΑ ΟΡΓΑΝΑ ΚΙΕΝΑ ΔΙΑΚΟΠΤΗ ΠΑΡΑΘΥΡΟΥ!!!!ΓΙΑ ΔΙΑΚΟΠΤΕΣ ΠΑΡΑΘΥΡΟΥ ΔΙΑΚΟΠΤΗ ΦΩΤΩΝ ΔΙΑΚΟΠΤΗ AIR CONDITION ΔΙΑΚΟΠΤΗ ΘΕΡΜΕΝΟΜΕΝΟΥ ΚΑΙ ΔΙΑΚΟΠΤΗ ΚΑΛΟΡΙΦΕΡ ΤΑ ΛΥΝΕΙΣ ΠΡΟΣΕΧΤΙΚΑ ΚΑΙ ΚΟΛΛΑΣ ΤΟ LED ΠΟΥ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΕΙ!!!!!!ΣΑΥΤΟΥΣ ΤΟΥΣ ΔΙΑΚΟΠΤΕΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΧΡΕΙΑΣΤΟΥΝΕ ΑΝΤΙΣΤΑΣΕΙΣ ΕΠΕΙΔΗ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΗΔΗ!!ΣΤΟ ΘΕΡΜΕΝΟΜΕΝΟ ΤΟ ΛΑΜΠΑΚΙ ΠΟΥ ΦΩΤΙΖΕΙ ΤΗ ΣΤΕΦΑΝΗ ΟΤΑΝ ΤΟ ΕΝΕΡΓΟΠΟΙΟΥΜΕ ΜΕΝΕΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΓΙΑ ΝΑ ΦΩΤΙΖΕΙ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ ΚΑΙ ΝΑ ΞΕΡΟΥΜΕ ΠΟΤΕ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΑΛΛΑΖΟΥΜΕ ΜΟΝΟ ΤΟ ΑΛΛΟ!!!!ΚΙ ΟΤΑΝ ΑΝΟΙΧΤΕΙ Ο ΔΙΑΚΟΠΤΗΣ ΠΡΟΣΕΧΟΥΜΕ ΚΑΤΙ ΕΛΛΑΤΗΡΙΑ ΠΟΥ ΠΕΤΙΟΥΝΤΕ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΠΟΥΝ ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΑΚΡΙΒΩΣ ΘΕΣΗ!!!!!ΤΩΡΑ ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΟΥ ΚΑΛΟΡΙΦΕΡ ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΕΙ ΜΟΝΟ ΕΝΑ ΛΑΜΠΑΚΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΦΩΤΙΣΜΟ ΔΕΝ ΘΑ ΦΩΤΙΖΕΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΠΑΝΩ ΣΑΥΤΟ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΒΡΩ ΚΑΜΙΑ ΠΑΤΕΝΤΑ ΚΑΤΙ ΘΑ ΒΡΕΘΕΙ ΠΑΝΤΩΣ!!!!!! ΑΥΤΑ ΣΕ ΓΕΝΙΚΕΣ ΓΡΑΜΜΕΣ ΟΤΙ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙΤΕ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΟΥΜΕ!!!!!!! Κ Α Λ Η Ε Π Ι Τ Η Χ Ι Α Σ Ε Ο Λ Ο Υ Σ!!!!! ^_^

Link to comment
Share on other sites

Καταρχη εισαι ωραιος!ευχαριστω παρα πολυ !

Αυτο που ηθελα να σε ρωτησω και να σου δωσω την ευκαιρια να μου πεις μηπως εχεις ξεχασει κατι αλλο χρησιμο ειναι για το πως βγαινουν οι διακοπτες που ανοιγουν τα φωτα...τα αλλα για το καλοριφερ κ.λ.π,για τα παραθυρα και για το πισω τζαμι.εχουν κλιπακια απο μεσα?σε ποια σημεια ειναι?θα βγουν με κατσαβιδι?

Link to comment
Share on other sites

:)- παιδια εχω γνωση πως θα ανοιξω το ταμπλω μου και θα ηθελα να βαλω λευκα οργανα <οχι indiglow> στο καντραν εκτος απο τον Ριζικαρη <birba gacing> και την Dragostyle ξερετε αλλον περιχη Αθηνας που να φερνει λευκα οργανα ?
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.