Jump to content
Katafractos

VW Golf 7 Facelift 2017 - Εντυπώσεις για το νέο μοντέλο [Γενική Συζήτηση]

Recommended Posts

Να ρωτησω κατι,ισχυει οτι το golf εχει πολους χωρους?
Εσυ δεν πηρες τιγκουαν? Αλλαξες γνωμη? Το γκολφ εχεις κανονικους χωρους στο μεσο ορο απλα εχει καλη εκμεταλλευση χωρων

Στάλθηκε από το GT-I9505 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Οχι το ακυρωσα το tiguan για λογους που θα γραψω σε ειδικο τοπικ.Θελω να ρωτησω ειναι καλυτερο το ψηφιακο καντραν 12.3 ιντσων η δεν αξιζει τα παραπανω χρηματα?

Link to comment
Share on other sites

Οχι το ακυρωσα το tiguan για λογους που θα γραψω σε ειδικο τοπικ.Θελω να ρωτησω ειναι καλυτερο το ψηφιακο καντραν 12.3 ιντσων η δεν αξιζει τα παραπανω χρηματα?
Για αλλους ειναι φοβερο για αλλους ανευ σημασιας. Οτι γουσταρει ο καθενας. Ολο και κατι παραπανω θα κανει

Στάλθηκε από το GT-I9505 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εσυ τι λες?Αξιζει για εσενα η οχι.
Ειναι ωραια φαση. Κατα σειρα θα προτιμουσα φουλ λεντ φωτα και μετα αυτο

Στάλθηκε από το GT-I9505 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ξέρεις αν υπάρχει και στην generation έκδοση π πίνακας αυτός η αν υπάρχει μόνο στο highline.Γιατι στο πίνακα δεν αναφέρει έκδοση 1.5 Tsi evo 150ps dsg7 highline αλλα μόνο generation.τελος είναι επίφοβο σε βλάβες το ψηφιακό καντράν;

Link to comment
Share on other sites

Ξέρεις αν υπάρχει και στην generation έκδοση π πίνακας αυτός η αν υπάρχει μόνο στο highline.Γιατι στο πίνακα δεν αναφέρει έκδοση 1.5 Tsi evo 150ps dsg7 highline αλλα μόνο generation.τελος είναι επίφοβο σε βλάβες το ψηφιακό καντράν;
Ολα αυτα θα σου λυθουν σε μια αντιπροσωπεια. Εγω το ειδα στο 1000αρι γκολφ. Αν δεν υπαρχει θα μπαινει εξτρα πιστευω

Στάλθηκε από το GT-I9505 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα όπως είπα σε άλλο μήνυμα μου ακύρωσα το Tiguan για διάφορους λόγους.Θα πάρω το golf(αυτή την φορά δεν θα αλλάξω γνώμη).Θελω να μου πείτε αν στην έκδοση generation μπορώ να βάλω σαν extra το ψηφιακό πίνακα οργάνων 12.3 ίντσες.Στην highline είναι βασικός εξοπλισμός αλλα πείτε μου γίνεται να το βάλω σαν extra στην generation?

Link to comment
Share on other sites

Η καλύτερη απάντηση στην ερώτηση σου θα δοθεί από την αντιπροσωπεία. Με το καλό να το παραγγείλεις.


Sent from my iPad using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago , Fotisapple said:

Καλησπέρα όπως είπα σε άλλο μήνυμα μου ακύρωσα το Tiguan για διάφορους λόγους.Θα πάρω το golf(αυτή την φορά δεν θα αλλάξω γνώμη).Θελω να μου πείτε αν στην έκδοση generation μπορώ να βάλω σαν extra το ψηφιακό πίνακα οργάνων 12.3 ίντσες.Στην highline είναι βασικός εξοπλισμός αλλα πείτε μου γίνεται να το βάλω σαν extra στην generation?

Αγαπητό μέλος, υπάρχει θέμα ήδη ανοιχτό στο οποίο ήδη συμμετέχεις. Δεν ήταν απαραίτητο να ν΄ανοιχτούν άλλα 2 θέματα για να ρωτάς τα ίδια.

Τα ποστ μεταφέρθηκαν εδώ.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν τελικά το παρηγγειλα.Αγορασα το εξής μοντέλο.Volkswagen Golf 7 facelift 2017 στην έκδοση highline σε γκρι χρωμα με μαύρα καθίσματα.Σαν extra έβαλα ψηφιακό πίνακα οργάνων 12.3 inch και το licht und sicht Paket.

47η εβδομάδα παραγωγής.

τιμη 29.925€ εδώ στο Μοναχο που μένω.Αντε και να μου έρθει!

Edited by Fotisapple
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν τελικά το παρηγγειλα.Αγορασα το εξής μοντέλο.Volkswagen Golf 7 facelift 2017 στην έκδοση highline σε γκρι χρωμα με μαύρα καθίσματα.Σαν extra έβαλα ψηφιακό πίνακα οργάνων 12.3 inch και το licht und sicht Paket.
47η εβδομάδα παραγωγής.
τιμη 29.925€ εδώ στο Μοναχο που μένω.Αντε και να μου έρθει!
Με το καλό να το παραλάβεις, εγώ έχω ραντεβού 11/11 να πάρω το gti από το Wolfsburg.

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω πολυ.
Μενεις και εσυ Γερμανια?
Κι εγώ Γερμανία είμαι. Wuppertal.

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Να πω ότι τελικά πρόσθεσα και το app connect με το Volkswagen media control.Τελικη τιμη αυτοκινήτου 30.700€.Μια φορά στα 7 χρόνια παίρνω αυτοκίνητο ας το ευχαριστηθώ κιόλας!

Να πω ότι άφησα το composition media γιατί το discover το θεωρώ περιττό.

Edited by Fotisapple
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα, κοντευει δυστηχως ( δυστηχως γιατι πραγματικα το λατρευω αυτο το αμαξι) ο καιρος αντικαταστσης αυτοκινητου. Καμια ιδεα σε νεο αυτοκινητο? Παντα γι vw μιλαμε.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.