Jump to content
doggy

Αναζήτηση συντονιστών συναντήσεων

Recommended Posts

Αγαπητά μας μέλη,

γουστάρετε τις τρελές βόλτες με τα VW σας;

Σας αρέσει να γνωρίζετε τους φίλους συνφορουμίστες από κοντά και να ανταλλάζετε ιδέες και απόψεις για θέματα της αυτοκίνησης και όχι μόνο;

Έχετε διάθεση και όρεξη να βοηθήσετε στην οργάνωση τέτοιων συναντήσεων;

Αν οι απαντήσεις στα παραπάνω είναι "ΝΑΙ", τότε ίσως να είστε εσείς ο επόμενος συντονιστής συναντήσεων (meeting moderator) του VWClub! 

Είμαστε σε αναζήτηση συντονιστών συναντήσεων με όρεξη, μεράκι και διάθεση για να οργανώνουν συναντήσεις σε περιοχές εκτός της Αττικής!

Και το σημαντικότερο, δεν είναι απαραίτητο πλέον να είστε VIP μέλος! Απλά θέλουμε να έχετε την διάθεση και όρεξη να οργανώνετε σε τακτά χρονικά διαστήματα συναντήσεις στην περιοχή σας και να δίνετε την δυνατότητα στα μέλη των γύρω περιοχών σας να γνωριστούν από κοντά!

Αν ενδιαφέρεστε να βοηθήσετε, στείλτε μου ένα προσωπικό μήνυμα αναφέροντας την περιοχή στην οποία θα θέλετε να βοηθήσετε στην οργάνωση των συναντήσεων, τον χρόνο που πιστεύετε πως μπορείτε να αφιερώνετε σε αυτό και φυσικά 2-3 πληροφορίες για τον εσάς!

Εκ μέρους του Δ.Σ. του Hellenic VWClub

Κώστας

Link to comment
Share on other sites

Αγαπητά μας μέλη, 

 

ξεκινάει άλλος ένας κύκλος αναζήτησης meeting moderators για το forum μας!

Αν έχετε την διάθεση να είστε εσείς αυτός που θα οργανώνει συναντήσεις στην περιοχή σας, τότε απαντήστε εδώ ή στείλτε μου ένα p.m.!

Link to comment
Share on other sites

Αγαπητά μέλη, αναζητούμε συντονιστές συναντήσεων για να ξεκινήσουμε τον κύκλο των meetings & εκδρομών δυναμικά!

Αν ενδιαφέρεστε, απαντήστε εδώ!

Link to comment
Share on other sites

Αγαπητά μας μέλη, εξακολουθούμε να αναζητούμε συντονιστές συναντήσεων! 

 

Αν έχετε όρεξη και χρόνο να βοηθήσετε με την οργάνωση συναντήσεων για το VWClub (με την βοήθεια μου και των άλλων μελών με προηγούμενη εμπειρία), απαντήστε εδώ ή στείλτε μου π.μ. για να σας δώσω περισσότερες πληροφορίες! 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.