Jump to content

Recommended Posts

Καλησπέρα σας! Μετά από ένα χρόνο συμβίωσης με την Golfo μου και 12.500 χλμ είπα να του κάνω την πρώτη του βελτίωση! Του έβαλα εισαγωγή χειροποίητη φ70 με φιλτροχοανη διπλού κώνου μάρκας simota! Επόμενη βελτίωση θα ειναι πρόγραμμα και μαλλον ένα downpipe με 200αρι καταλύτη! 

IMG_0129.JPG

Edited by Christian7
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Καλοτάξιδο φίλε μου

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Καλοτάξιδο φίλε μου

Σε ευχαριστώ παρά πολύ!!


Sent from my iPhone using Tapatalk
Link to comment
Share on other sites

Ένα τελευταίο update βάλαμε μεμβράνες μαύρες γυαλιστερές στους καθρέπτες!4664c490da2e1db00ecc61c6a70c5fa7.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

ομορφο! καλοταξιδο να ναι και προσοχή πάντα στο δρόμο. Το 40% των ατυχημάτων γίνεται επειδη αποσπούμε τη προσοχή μας απο το δρόμο. 

και να θυμαστε: ο δρόμος ΔΕΝ είναι πίστα.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριςτω παρά πολύ!Πάντα προσοχή στον δρόμο εννοείται!


Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Συνάδελφε (επειδή εχουμε ίδιο κινητήρα) πες ποςο πόνο έχεις μοιράσει στο δρόμο με τη γκολφαρα; οκ δεν ειναι και gti ή s3, αλλα παει απίστευτα καλα....


Sent from my iPad using Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Η αλήθεια ειναι ότι πάει αρκετά καλά! Δυναμόμετριμενο μαμά με μόλις 5500 χλμ είχε βγάλει 157 αλογάκια! Έχω κάνει ένα δυο πατηματα με 207 μαμά και ένα με ένα 122 λεον με προγράμμα και ήμουν μπροστά!


Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.