Jump to content
Sotos_

Bluetooth και τιμόνι σε passat B7 (2013)

Recommended Posts

Καλησπέρα στην παρέα! 

Ειναι να αγορασω ενα μεταχειρισμένο variant B7 του 13 ντιζελ 1.6. 

Του λείπει το Bluetooth και αναρωτιέμαι τι χρειάζεται να υπολογίζω από εξοπλισμό και κόστος για αυτόν.

Εννοειται οτι οσο πιο οικονομικά, τόσο πιο καλά.  Και επειδη ασχολουμαι γενικώς, είμαι διαθετημενος να βρω τα υλικα (εντός ή εκτός χώρας) και να τα εγκαταστησω και μόνος - ή όσα μπορώ τελος παντων που δεν απαιτούν ειδικά εργαλεία. 

Αν εχω καταλαβει καλα,  εχει εγκατεστημενο το RCD 510 

Επίσης θα με ενδιέφερε και το πολυλειτουργικό τιμόνι.

Μπορείτε να με φωτίσετε τι χρειάζεται από υλικά?  Κάποιο λινκ, καποιο αλλο topic εδω ή σε ξένο forum που καποιος το εχει κάνει ήδη...

Ευχαριστώ πολύ !  

Link to comment
Share on other sites

Καμιά βοήθεια κάποιος φίλος εδώ ? 

 

Να παω για κάτι τέτοιο ?  φτάνει? 

Ή να προτιμήσω το 9W7  για κάποιους λόγους που δεν ξέρω? 

Αν αγορασω τα εξαρτήματα, εκτος απο την εγκατασταση χρειάζεται και κάποιο σεταρισμα στα ηλεκτρονικά συστήματα του αυτοκινήτου, ή θα το "δει" ετσι  ? 

Όποια πληροφορία έχετε θα με βοηθούσε... Ειδικά αν κάποιος φίλος το έχεικανει ήδη.

Ευχαριστώ! 

 

Link to comment
Share on other sites

μεταφορα στην σωστη ενοτητα,προσεχουμε που ανοιγουμε τα θεματα μας,γιατι οπως τωρα δεν θα το εβλεπε κανεις..

Edited by activious
Link to comment
Share on other sites

τελικα ουτε και εδω που το φεραμε το ποστ ειχε καλύτερη τυχη    ;)

Γενικά υπάρχει υλικό στο νετ, εχω διαβασει διαφορα, δεν βλέπω σοβαρο λόγο να παει καποιος στο 9W7 αντι για το 9W2. Δεν θα εχεις το phonebook στην οθονη κλπ.

Και η διαφορλα τιμής είναι αξιοπρόσεκτη.,.. 

Απλα ψαχνομαι αν καποιος εχει ο ίδιος εμπειρία να πει τίποτε περισσότερο...  γιατι μιλάμε για 3πλη ή 4πλή τιμή το ενα με το αλλο.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.