Jump to content
GOLFAKI 4

#1 Πανελλήνια Συνάντηση 2017, 18-19 Μαρτίου, Μετέωρα

Recommended Posts

ενημερώθηκε το αρχικό ποστ με νέες συμμετοχές!

Link to comment
Share on other sites

Αγαπητά μας μέλη,

Σας ενημερώνουμε οτι την Κυριακή κατα την διάρκεια της φωτογράφησης θα πραγματοποιηθεί 2η λαχειοφόρος κλήρωση με δώρα απο τοπικούς συνεργάτες για τα μέλη που θα μας επισκευθούν αυθημερόν!

3 μεγάλα δώρα αντάξια της λίστας του Σαββάτου περιμένουν όλους τους παρεβρισκομένους ανεξαρτήτως κατάστασης ( vip member, member)

Λαχνοί θα διατίθενται στο σημείο!

 

Link to comment
Share on other sites

Θα ενημερωσω τελευταια στιγμη. Δεν ξέρω εαν θα μπορω να αφήσω κάπου τα παιδιά. Θα μιλήσω τηλ. Κ με τον Δημήτρη

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Golfaki, οι μπλούζες ισχύουν κανονικά. Όσο για τη διανυκτέρευση θα σε ενημερώσω λόγω του "μάγκα"!!!

Link to comment
Share on other sites

Mε το καλό!

Αν μείνω Τρίκαλα θα προσπαθησω να έρθω να γνωριστούμε...χρόνια έχω να βρεθω σε meeting

Link to comment
Share on other sites

Για όσους έχουν GPS οι συντεταγμένες του ξενοδοχείου είναι 39.718783, 21.611718 και για τα McDonalds 38.211488, 23.855300.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα Golfaki άργησα να ενημερώσω λογο οτι έλειπα, είμαστε 6 άτομα για τρία δίκλινα και ολα μέσα υπάρχει περίπτωση να προλαβαίνουμε να κλείσουμε??

Link to comment
Share on other sites

Και σε αυτήν την πανελλήνια θα υπάρχουν spare pmr για τα μέλη που δεν έχουν, βέβαια να έχουν μαζί τους μπαταρίες ΑΑΑ.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα  είμαι από λαρισα μπορώ να έρθω κατά τις 17:00 το Σάββατο θα σας βρω κάπου για καφεδάκι να τα πούμε και από κοντά? ?

 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα  είμαι από λαρισα μπορώ να έρθω κατά τις 17:00 το Σάββατο θα σας βρω κάπου για καφεδάκι να τα πούμε και από κοντά? ?
 

Καλησπερα φιλε μου βεβαιως και μπορεις να ερθεις.
Στον οδηγο της εκδρομης υπαρχει το τηλεφωνο μου η μπορεις να καλεσεις στο τηλεφωνο της λεσχης.

Sent from my HUAWEI GRA-L09 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

9 λεπτά πριν , GOLFAKI 4 said:


Καλησπερα φιλε μου βεβαιως και μπορεις να ερθεις.
Στον οδηγο της εκδρομης υπαρχει το τηλεφωνο μου η μπορεις να καλεσεις στο τηλεφωνο της λεσχης.

Sent from my HUAWEI GRA-L09 using Tapatalk
 

Ωραία θα καλέσω πριν ξεκινήσω!  Θα τα πούμε από κοντά! !

Link to comment
Share on other sites

Καλα να περάσετε φιλαράκια, στεναχωριέμαι που δε θα μαι εκει!

Ανεβάστε καμία φωτο για μας!


Sent from my iPad using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλά να περάσετε όλοι παλιόπαιδα.... :rock:

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί κάποιοι να μην είμαστε εκεί αλλά η σκέψη μας είναι κοντά σας....

Καλά να περάσει η παρέα... !!!

(σίγουρο είναι αλλά να χουμε να λέμε...)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

μια απο τις καλυτερες εκδρομες..συγχαρητηρια σε ολους για την διοργανωση..ενα μεγαλο μπραβο στα παδια που ηρθαν απο μακρια,

ειδαμε με χαρα νεα μελη(πολλα) και ενα μεγαλο ευχαριστω σε ολα τα παιδια που ηρθαν και γεμισαν ενα τεραστιο parking..ειχε παρα πολυ κοσμο...(ισως και να ειναι ρεκορ....)

τα αλλα θα τα δειτε στις foto..

Edited by activious
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ο καιρός ήταν πολύ καλός και απολαύσαμε την εκδρομή.

Σε αυτή την Πανελλήνια συμμετείχαν πολλά μέλη, παλιά και νέα. Γνωρίσαμε νέα άτομα και είδαμε πανέμορφα, εργοστασιακά (με πινελιές) και βελτιωμένα, αμάξια!
Το ξενοδοχείο είχε ωραία θέα, αρκετά καλό φαγητό, και ήταν κάπως απόμερα.
Η βραδινή συνάντηση του Σαββάτου είχε πολλά δώρα για όσους ήρθαν στην κοπή της πίτας, το δείπνο και την κλήρωση.
Στην συγκέντρωση της Κυριακής το ξενοδοχείο γέμισε από οχήματα του ομίλου VW και όλοι συνεργάστηκαν για να βγουν όμορφες φωτογραφίες και βίντεο. Αναμένουμε το βίντεο από το drone.
 

Όμως περάσαμε πολύ όμορφα και μείναμε με ωραίες εντυπώσεις και περιμένουμε για την επόμενη εκδρομή!!!

Μπράβο σε όσους εργάστηκαν για εμάς!

~~~~~~

Δημιουργήθηκε άλμπουμ για τις φωτογραφίες της Πανελλήνιας. Κάντε κλικ εδώ για να ανεβάσετε και να δείτε τις φωτογραφίες.

Link to comment
Share on other sites

Πολλά μπράβο σε όλους για την όμορφη συνάντηση. Πιστεύω η επιστροφή να ήταν όσο ωραία ήταν η διαμονή. Από την πλευρά μου θα ήθελα να ευχαριστήσω το ΔΣ και περιμένουμε τώρα τον τυχερό της περιποίησης που κληρωσαμε.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Εεεε απο Πηλιο ακόμα περιμενουμε φωτο-βίντεο! Μπας τα χετε κάπου που δε τα είδα ; :p


Sent from my iPad using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εηηη ψιτ δεν εχουμε γυρισει ολοι..... ήρεμα!!!!

Sent from my HUAWEI GRA-L09 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Γιάννη, ευχαριστούμε για τις μπουγάτσες! Ήταν πολύ ωραία κίνηση - έκπληξη!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.