Jump to content
DubbeR_ChRoniS

ΔΙΑΓΡΑΦΕΣ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΩΝ-ΠΟΣΤ

Recommended Posts

τα reports σε μενα ρε κωστα δεν θα σταματησουν ποτε.αυτο το ξερουμε. :D

εδω υπηρχαν οσο ημουν μοντ τωρα δεν θα εχω?

ελα και θα σε κερασω καφε με θαλλασινο νερο! :D

επισης αναφερθηκα στους μοντς.οχι σε σενα.

παντως για την ιστορια καλα τα λεει ο νταρκ

λιγο χαλαρωστε γιατι ετσι οπως το παμε θα μιλαμε μεταξυ μας στον πληθυντικο

μας βλεπω σε συναντησεις για φαγητο καπως ετσι

1207B864AA4ACF9127AA8B21D6CCD89E.jpg

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια ολοι ειμαστε στο ιδιο στρατοπεδο και μας ενωνει η αγαπη μας για τα αυτοκινητα,καλο θα ηταν να χαλαρωσουμε και ας αφηνουμε και κατι να πεσει κατω.σιγουρα υπαρχουν κανονες γιατι χωρις αυτους θα ηταν μπαχαλο αλλα αν βγαινουμε και λιγο off topic καντε λιγο τα στραβα ματια....

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, DubbeR_ChRoniS said:

τα reports σε μενα ρε κωστα δεν θα σταματησουν ποτε.αυτο το ξερουμε. :D

εδω υπηρχαν οσο ημουν μοντ τωρα δεν θα εχω?

ελα και θα σε κερασω καφε με θαλλασινο νερο! :D

επισης αναφερθηκα στους μοντς.οχι σε σενα.

παντως για την ιστορια καλα τα λεει ο νταρκ

λιγο χαλαρωστε γιατι ετσι οπως το παμε θα μιλαμε μεταξυ μας στον πληθυντικο

μας βλεπω σε συναντησεις για φαγητο καπως ετσι

1207B864AA4ACF9127AA8B21D6CCD89E.jpg

 

Ε όχι!! Μπα σε καλό σου θα μας πνίξεις!! :lol:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@doggy Νομίζω η φράση "εχω καλύτερα πράματα να κανω" είναι λίγο άστοχη αν και φυσικα δεν το λες με την ειρωνική έννοια που φαίνεται λόγο του γραπτού λόγου.

Μπορεί σα διαχειριστής να έχεις στο μυαλο σου οτι αυτή η συζήτηση δεν έχει ουσία εφόσον κατέθεσες την άποψη σου -που περιλαμβάνει τους κανόνες εγγραφής και συμμετοχής αλλά ισως πρέπει να γίνει μια κουβέντα μεταξυ όσων εχουν παράπονα και όσων συμμετέχουν στον συντονισμό διαχείριση του Φόρουμ. Καλό ειναι να συζητηθούν εκ νεου κάποιοι οροι χρήσης αλλα και τροποι συντονισμού. Πχ εμένα δεν θα μου άρεσε να σβηστεί ενα ποστ μου η να μου μεταφερθεί /τροποιηθει χωρίς να αναφερθεί ο λογος σε προσωπικό μηνυμα η στον λόγο που μπαίνει κατω απο την δημοσίευση.

Απο την άλλη θεωρώ σαν ένας απο τους ιδρυτές του  θέλεις το φορουμ να έχει την μορφή και το περιεχόμενο που θες εσυ η να το θεσω καλύτερα για να μην φανω επιθετικός να έχει την δομή που έχεις στο μυαλο σου οτι αρμόζει στην σωστή πληροφορηση απάντων των μελών χωρις καθυστερήσεις σε αναζητήσεις η διακοπή της κουβέντας για άσχετο λόγο. Και εγώ ακριβώς το ίδιο θα έκανα ίσως και σε πιο "έντονο" βαθμό! 

Προσωπικά δεν εχω κανένα θέμα απο την ολη διαχείριση καθώς με εσουν βοηθήσει κάποιοι μοντ αλλά συμμερίζομαι την άποψη πολλών μελων με παράπονα. Πιστεύω οτι τους αρέσει το Φόρουμ με τα καλα η τα κακα του και δεν θεωρω πως θέλουν να γινει καφενείο η γήπεδο απλά να γίνει ισως λίγο πιο "φιλόξενο" απο οτι είναι!

ΥΓ Σε ενα Φόρουμ που ειμαι συντονιστής όταν είχαμε τον πολύ κόσμο είχαμε ενα θεμα καθαρα σπαμ/τρολλ/χυμα θεμα το οποίο ηταν η σαβούρα της βασης δεδομένων το οποίο σβηνοταν εντελώς  σε τακτα χρονικά διαστήματα μόνο και μονο για να κατευνάσουμε τα υπόλοιπα θέματα απο την φθορά. Δεν προτείνω κατι ίδιο απλά ήταν η λύση που την δεδομένη στιγμή ηταν η ισορροπία μεταξύ μας ωστε να κρατήσουμε τον χαβαλέ να μην χρειαστεί να γίνουμε Mad King Aerys αλλά και να κρατηθεί (εως σήμερα) καθαρή η εικόνα του Φόρουμ εκείνου

Ελπίζω να βρεθεί η χρυσή τομή και να μην χρειαστεί να φύγει κάποιο μέλος πάλι :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

ήθελα να απαντήσω σε αυτό το πλέον "ξεχασμένο" τόπικ εδώ και μέρες και προσπάθησα να βρω λίγο χρόνο μέσα ΣΚ αλλά δεν πρόλαβα. Λοιπόν καλώς ή κακώς αρκετός κόσμος δεν συμφωνεί με τους όρους χρήσης ή με τους τρόπους / μεθόδους που εφαρμόζονται. Αυτό που θα ήθελα να προτείνω εγώ και που μου αρέσει στο δημοσίευμα σου @naruel είναι να γίνουν ουσιαστικές προτάσεις αντί για απλά σχόλια με μορφή γκρίνιας, παραπόνων χωρίς όμως να υπάρχουν πιθανές λύσεις.

Π.χ. λοιπόν εσύ αναφέρεις πως θα ήθελες να υπάρχει ένα π.μ. ή μια απάντηση / ένας λόγος στο πεδίο του edit από τους mods. 

Πράγμα που χαίρομαι πολύ γιατί βλέπω πως είναι μια πιθανή λύση που μπορεί να δίνει μια σαφήνεια στα μέλη για τις όποιες πράξεις.

Αντίστοιχα λοιπόν θέλω να ζητήσω από τους @DubbeR_ChRoniS, @DarkX, @Passatoukos, @nikoskallithea, @queen, @dims3tfsi, @XIONOULIS και όποιον άλλο έχει εκφράσει δυσανασχέτηση να αναφέρουν προτάσεις με λύσεις. Και όχι απλά αόριστα σχόλια του στυλ "να αναθεωρήσετε τους όρους χρήσης". Θα ήθελα να κάνουν όλοι έναν κόπο να διαβάσουν τους όρους χρήσης και να δώσουν συγκεκριμένες προτάσεις με το τι θα ήθελαν αν αλλάξει.

Κατόπιν, σας διαβεβαιώ πως θα το συζητήσω με τον Co-Admin & τους Global Mods του forum και θα προχωρήσουμε σε όποιες αλλαγές βγάζουν νόημα και έχουν αιτιολογηθεί στο μέγιστο δυνατό.

Ίσως σε κάποιους να φανεί υπερβολή / πολύς κόπος αλλά αν θέλετε το καλό του club σας ζητάω να κάνετε αυτή την πράξη για να βοηθήσετε.

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.