Jump to content
Cuore_Sportivo

Αγορά Multimedia συστήματος

Recommended Posts

Καλησπέρα σε όλους και καλώς σας βρήκα!

 

Μετά από χρόνια συμβίωσης με ιταλικά αυτοκινήτα, ήρθε η ώρα να γίνω ευτυχής κάτοχος ενός Golf MK5. Θα ήθελα ωστόσο τα φώτα σας σχετικά με την αγορά ενός multimedia system.

Ψάχνω να βρω κάτι το οποίο θα δένει και με το υπόλοιπο εσωτερικό. Με ένα γρήγορο ψάξιμο βρήκα κάποια συστηματάκια, ωστόσο θα ήθελα αν γίνεται να προτείνετε κάτι γρήγορο (χωρίς lag) και δοκιμασμένο. Τρία πράγματα με ενδιαφέρουν

1. Να αναπαράγει ήχο (μουσική) από ράδιο και USB/MP3

2. Να έχει σύστημα πλοήγησης

3. Να μπορεί να συνδεθεί με κινητό για αναπαραγωγή ήχου (μουσικής, κλήσεων)

 

Αν παίζει κάποιο ρόλο, να αναφέρω ότι το τιμόνι δεν έχει χειριστήρια πάνω του.

Δυστυχώς δεν έχω εμπειρία ούτε με εν λόγω συστήματα, ούτε όμως και με σχετικά καταστήματα οπότε δεν ξέρω τι και που να ψάξω. Κι επειδή βλέπω ότι τα ποσά για την αγορά τους είναι διόλου ευκαταφρόνητα, δεν θα ήθελα να πάω σε ένα κατάστημα και να μου πλασάρουν μία κινεζιά αγνώστου ποιότητας και δυνατοτήτων.

Οποιαδήποτε βοήθεια δεκτή!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα φιλε μου. Εβαλα μια πηγη της Kenwood και ειμαι υπερευχαριστημενος. Απο ηχεια εβαλα Focal AS3 και ο ηχος ειναι απιστευτος.

Στάλθηκε από το SM-G920F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα..Για να μην ανοιγω καινουργιο thread, ψάχνω και εγω multimedia συστημα για το golf mkv μου...εχω ακριβώς τις ίδιες απαιτήσεις με το φίλο από πάνω...αλλα σκεφτόμουν να πάρω κανα κινέζο από τα "μαγαζια του facebook" Που έχουν συστήματα 250-300€...εχει ιδεα κανεις αν αξίζουν ή είναι τζάμπα τα λεφτα??

Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς το ίδιο ψάχνω και εγώ

Στάλθηκε από το MI 4LTE μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα 

 

Ψάχνετε μόνο οθόνη 2din ή θέλτε και ηχεία?

 

Μπορώ να σας στείλω σε έναν άνθρωπο που μου έιχαν συστήσει στην Αθήνα ο οποίος είναι ωραίος και μπορεί να σας βοηθήσει στο τι θέλετε ακριβώς

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.